Моля препоръчайте (марка) "електрическа" четка за зъби

  • 8 936
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 512
Оral B, трипулсаторна - не знам дали така се казваше... Купих си я от Германия през далечната 2002 година - още си е с оригиналната батерия, зареждам веднъж на няколко седмици. Даже като пътуваме на почивка не нося зарядното с мен, защото издържа дълго време. Само накрайниците сменям. По-хубава четка не мисля, че има, а най-важното за мен е, че откакто я ползвам, заради вибрациите спряха да ми кървят венците.  PeaceПреди това ми беше страшен проблем.

# 16
  • Мнения: 899
Само искам да споделя, че тези четки крият доста голям риск. Представете си частиците, които се изтъргват от зъба, как влизат в хранопровода, полепват по гърлото и стигат до кръвта. Може да се предизвика едно рядко заболяване, чието лечение е доста трудно. Преди години изчетох доста литература по въпроса, ако някой го интересува, ще се поразровя за линкове. Та, съветът ми е да се придържате към обикновените четки за зъби  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 285
Моля за всякаква информация - голям ми е мерак за Дядо Коледа да си поръчам  Embarassed (за мене си)

Също според Вас кое е по-добре: зареждаща се на ток четка или с батерии  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт