Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 078
Ще изчакаме още да видим колко майчици ще се съберем.Не ми е проблем все пак да запазя масата за всеки случай.
А ти,Катюша,гледай да не се отплеснеш! Naughty

# 226
  • София
  • Мнения: 210
Валя, много ти благодаря! Винаги е успокояващо да чуваш такива истории с добър край.  Hug Ще го следя този канал, никога до сега не му бях обръщала внимание. Tired
dani t, аз съм приготвила "онуй място" за щавене и честно казано разчитам, че от болката ще почнат контракции и въобще ще се отпочне родовия процес. Възможно е, разбира се, нищо да не се случи, но тогава поне няма да се налага в болницата да ме приготвят. Ще ни липсваш, когато заминеш, но се надяваме, че ще пращаш новини по вестителките. Hug
Като сте се заговорили за литература, ще ви споделя, че в момента чета поредицата за Пелагия на Акунин и направо е балсам за душата ми. Стилът му е лек, шеговит, използва някои много специфични и красиви думи и въобще съм страшно щастлива да се потапям с удоволствие в книгата, а не да се боря за всяка една страница, както ми се случи с Орхан Памук.

# 227
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ах как ми се идва на срещичката утре, но няма как. На доФтор съм. Пожелавам ви весело изкарване!  Hug

# 228
  • Мнения: 684
НА мен утре ще ми монтират една врата хармоника...дано този човечец доиде навреме че часът ни е в 11 и ако успее да направи всичко в 12ч.съм на линия.Малката ще е с мен но няма как. Направо в заведението ли ще се чакаме, или?
Лека ви вечер и дано спя тази вечер без да съм дежурна пред компа

# 229
  • Мнения: 1
И аз ще дойда на срещичката утре, а освен това съм и на консултация и да си взема болничния от 13.30 така че мога да се похваля че от утре и аз съм по майчинство най-накрая Grinning
Анима и на мен ми се е случвало да се събудя през нощта и да не мога да заспя, но намерих начин който на мен помага - чаша прясно мляко с мед пробвай дано и  на теб помогне Grinning

# 230
  • София
  • Мнения: 1 020
исках да ви питам от къде идват никовете ви? каква им е историята и какво значат?
Ох трети път почвам да пиша и трети път нещо става и не мога да си публикувам отговора. Относно ника - от името ми идва Нона - Нонич, някой преди години почна да ме нарича така, и после почнах да го ползвам за регистрациите ми (а пък то е почти винаги свободно).
Утре за срещата - искаше ми се да дойда, но съм на училището. Откакто съм болничен, нещо време не ми остава - само напред-назад, пък и да беше нещо смислено, още нищо не съм купила за бебето. Кой чакам и аз не знам.
Лека вечер момичета, и дано не е безсънна за някои от вас.

# 231
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ника ли? Преди години бях влязла в бг-мама и реших да се регистрирам. Трябваше да напиша ник. Не исках да е името ми и се чудех какъв да бъде. Рекох си - дай да поработя малко пък нещо може да ми хрумне. По някое време размествах листове по бюрото ми и си намерих гланца за устни, който бях ползвала по-рано през деня. Погледа ми попадна точно на марката GOLDEN ROSE и реших, че е добър вариант и за ник.  Mr. Green Има много производни както се разбра през годините, ту съм РОЗИЧКА, ту ЗЛАТНА, и РОЗЕ са ме наричали, РОУЗИ също - бе с две думи - КАКТО ВИ СЕ ХАРЕСА.  Joy

# 232
  • Мнения: 561
Много ви благодаря, момичета, за пожеланията!!  Hug
Муниека, ника ми си е от името Калина - Калинуча /ит. умалително/, даже по-скоро умилително  Laughing.
Клер, вЕрно ли това за стволовите клетки, тъкмо ми разреши колебанията, че не знаех какво да избера.
И аз като Розата съм притеснена, уплашена, малко остана, в главата ми все едни болести се въртят, сега съжалявам, че не направих амнио навремето, ама всички пък бяха категорични, че няма нужда. На бебето бедрената кост изостава доста от диаметъра на главата и, въпреки че Марков твърди, че няма проблем, съм много обезпокоена. Освен това пъпна връв преметната през врата, но Доплера перфектен, плацента чудесна, ІІ степен без калцификати. В неделя ще ходя при Велев да ме погледне.
Още не съм взела решение къде да раждам - при него ли, или при акушерката от Шейново  Thinking. Всички казват, ще родиш лесно и бързо, ама знае ли човек?? Споделих си черните мисли....

# 233
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
КАЛИНУЧА, радвам се да те "видя" тук, но ми стана кофти като пишеш че се притесняваш. Не съжалявай за амниото, все пак цялата бременност ти е следена от добри специалисти, ако имаше нещо притеснително - щяха да се назначат изследвания. Сама знаеш, че всички тези размери са доста относителни. Няма еднакви бебета на този свят. Живот и здраве, ще гушнеш един прекрасен Филип следнякоя и друга седмица. Съсредоточи си Фниманието върху нацепената врата на гардероба,остави докторите да мислят какво да те правят.
   Аз утре ще съм при Велев, барем разбера какво смята да прави-ще се връща ли в Шейново или твърдо за сега остава при Мазнейкова.

# 234
  • Мнения: 686
Моя ник MammaYani от мама Янка,това е,нищо интересно.

# 235
  • Мнения: 127
Благодаря ви,момичета за успокоителните и мили думи!Наистина е хубаво при мама и татко,а и ще си взема плетка,дискове с любимата ми класическа музика...Все ще намеря с какво да се занимавам.В карлово знам една интернет зала,ама винаги е пълна с хлапетии,и е толкова задимено  ,че едва ли мога да изкарам и 5 минути там.Освен да ходя в кабинета на майка ми в болницата след работно време,когато няма пациенти и да ви попрочитам набързо!
Утре съм на тест за упойки.На вас-мамите с планирано секцио-правиха ли ви такъв?
 Завиждам ви,софийски мами,че пак ще си правите срещичка. Laughing.Не мога да повярвам,че във форума само аз и Мама Боби сме от Пловдив,а и тя рядко се включва.Надявам се,като родя,да си намеря дружки из квартала,с които да тикаме количките.Днес се замислих,не че преди това не съм,колко много, ама ужасно много ще се промени живота ми след раждането на бебето.Подреждах чекмеджетата на креватчето-миниатюрни дрешки,чорапки,терлички, и направо не мога да повярвам,че  скоро ще се появи съвсем нов човек,който ще заангажира цялото ми внимание и любов!Просто е невероятно!И честно казано и малко ми е страшно-дали ще се справя с всичко.Но предполагам,че такива мисли минават през главата на всяка една от нас,особено тези,които чакаме първо бебче.
  Ох,стига съм разсъждавала,много дълго стана,сори!Пожелавам ви лека и спокойна вечер! Hug

# 236
  • Мнения: 280
Добър вечер  Laughing

Аз да се похваля с новите си придобивки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174413&photo=151
Много им се кефя , ама още доста работа имаме по леглото. Лека вечер  Laughing

# 237
  • Мнения: 57
Дари,страхотни придобивки!Да си ги ползвате със здраве HugЛека нощ ви пожелавам момичета,че аз предната не съм мигнала от болки в кръста и корема!

# 238
  • Мнения: 337
Даринке-мандаринке да са ти честити новите придобивки .Хайде снимай и другите части на количката да ги видим.
Ние също купихме количката и легълцето , тези дни ще вземем и плота за повиване и ще направя снимки да ги покажа. Количката не е в цвета , който си бях избрала , но в последния момент промених мнението си и не взехме червена, защото реших , че розовите тоалети на пикла няма да се връзват на червената количка Joy , пък ние държим да сме в тон. Абе , луд умора нема Laughing.
Иначе днес ми пристигнаха двете нови придобивки , които съм качила в албумчето и немога  да им се нарадвам , вече нямам търпение малката мишка да се появява , че да си пробваме тоалетите.Сега като по цял ден нямам работа и ровя в интернет и само призвънявам на милото да му докладвам какво ново съм харесала  и поръчала ....май скоро ще ми спира нета ...Mr. Green

И още имах да кажа ама  newsm78 .....като се сетя...

А , да за болките в кръста и гърба и при мен ги има , вече няколко нощи подред не съм спала . Събуждам се от жестоки болки накъдето и да се обърна все боли и не отпуска  ,някакъв ад е просто . Опитвам да спя седнала в леглото , ставам да се раздвижвам и така по цяла нощ , а има още много време как ще се издържа незнам .Накрая ще съм като парцал.И сега като пиша и съм седнала умирам от болка пиша на почивки защото ставам да се разхождам , но отпуска временно и после пак боли ... Cry

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 00:12 от maxi_d&d

# 239
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Честити ви бебешки придобивки и честита нова баня на Лионката  bouquet

Макси, ама много хубави дрешки имате там като гледам Flutter Сега и мен ме вкара в размисъл, че розовите ни тоалети няма да отиват и на нашият цвят на количката Laughing
Аз понеже съм на шест със спането та след малко ще се гътам и преди 10 сутринта няма будене, като изключа ходениците до тоалета, но аз нарочно ходя жмейки и не светкам за да не се разсъня Mr. Green

Пожелавам ви спокойна нощ Hug

Общи условия

Активация на акаунт