Dress-for-less

  • 52 439
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Варна
  • Мнения: 11 340
а тортата- май е хенд мейд- страхотно изглежда

Позна, за пръв път ми беше такава, тип "Барби", но стана добре и невероятно вкусна! Peace Ама съм скромна...

# 1 096
  • Мнения: 2 936
CHOCKOLINA,Честита ти рожденничка!!!Голяма сладурана ,нека винаги да е усмихната!!!

# 1 097
  • Мнения: 416
а тортата- май е хенд мейд- страхотно изглежда

Позна, за пръв път ми беше такава, тип "Барби", но стана добре и невероятно вкусна! Peace Ама съм скромна...

   Абе, който си може, си може... (то това не е за скромност)   bouquet

# 1 098
  • Мнения: 290
И от мен на патерици ЧРД на Симонче Бонбонче. Чоколина да ти е жива и здрава, много послушна и усмихната младата госпожица, особено след като я видях каква е малка сладурана Heart Eyes
А защо съм на тръни - Чоколина знае най-добре Crazy От предната пратка единствената дрешка за мъжа ми му беше много малка(един пуловер), а сега очакваме едно любимо яке..... И аз по принцип съм с вето, щото той беше много разочарован за пуловера, а аз съм #Cussing out
Абе какво да ви кажа - драма, драма, драма Whistling

# 1 099
  • Мнения: 2 936
oooo,eli_mama-аз имам няколко такива поръчки  Embarassed една блуза за мен от последната в която участвах и две за мъжът ми от първата и последната засега поръчка за него.... Confused
по-принцип поръчвам от марки ,на които съм имала дрехи -но пък това не е гаранция,за даден модел ...

# 1 100
  • Варна
  • Мнения: 11 340
По принцип няма никаква гаранция с размерите, дори при една и съща марка. Много зависи от модела и от структурата на човека. Аз също имам една блуза на Tomster, която ми е голяма, но реших, че ще й скъся ръкавите и ще си я нося, защото иначе е много сладка.  Peace

# 1 101
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
chockolina, нещо не се ли "чува" за последната поръчка? Thinking

# 1 102
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не само, че се чува, ами току-що я взех от митницата! Mr. Green
Утре ще пращам нещата, нека, който е поръчвал за пръв път, да ми прати адреса си на ЛС, а мамите от Варна да ми се обадят или пишат, за да се разберем нещо за срещичка (в отпуска съм до края на седмицата).

Маратонките ми са супер! Grinning

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 19:31 от chockolina

# 1 103
  • Мнения: 2 122
еййййй, златна си
пиша ти лс с адрес
  Heart Eyes

# 1 104
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
chockolina , все едно съм имала предчувствие.... Hug
Пиши с коя фирма ще ги пратиш, за да ги чакамммм.... Peace

# 1 105
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Със "Спиди". Peace

Имам е-мейл, че до четвъртък, вкл., всичко ще е с 5 % допълнителна отстъпка.  Rolling Eyes

# 1 106
  • Мнения: 416
             Това ще рече до 2 дена да ги чакаме..  Party Имаш мой телефон нали?  Heart Eyes

# 1 107
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Имаш мой телефон нали?  Heart Eyes

 smile3521

# 1 108
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Изпратих нещата на lorena, steli-ssd и mini_79 -  със "Спиди", както бях писала.

Dana76 да ми напише адреса си, всички останали са от Варна. Peace

# 1 109
  • Мнения: 72
Чоколина,

изпратих ти адреса на лични.

Отново благодаря за всичко!

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт