Фон-дьо тен, пудра?

  • 4 025
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 776
На мен ми се омазнява ужасно много лицето като сложа фон дьо тен или дори само пудра Cry Не разбирам защо става така, може би греша с марките. На мен си ми е по принцип мазна кожата, но все пак не очаквах да се получи така. Не смея да се гримирам, а пък ми се иска при по-специални поводи. Някой ако може да ми даде съвет  bouquet

Може би има матиращи  Thinking
Да пишат тези, които използват продукти за мазна кожа.
Да, има фдт-и за мазна кожа и с матиращ ефект. Такъв имат Буржоа. Мусовете също са подходящи за по-мазна кожа. На ревлон ColorStay също има вариант за мазна кожа. Общо взето, повечето фирми имат такива. Peace

Препоръчвам Colour Stay на Ревлон за твоята кожа, без мазнини, регулира омазняването и издържа 8 часа!  bouquet

# 76
# 77
  • Мнения: 656
Не ползвам нито едното от двете.

# 78
  • Мнения: 205
Ще пробвам и на Ревлон, благодаря за съвета. Мус, имаше на Ейвън май, или са други?

# 79
  • София
  • Мнения: 4 786
Ще пробвам и на Ревлон, благодаря за съвета. Мус, имаше на Ейвън май, или са други?
И Maybelline, И Rimmel имат  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 4 294
Да и ФДТ и пудра  Peace

# 81
  • Мнения: 6 164
Фон дьо тен - всеки ден. Без лятото - тогава рядко.

# 82
  • Мнения: 1 157
Нито едното, нито другото не ползвам  Wink
Naughty

# 83
  • Мнения: 275
Кажете най-най добрия фон-дютен кой е ?

Задавам въпроса излишно,  след половин час тръгвам към магазина за такъв Grinning Спрях се на loreal,  revlon  и  max factor  newsm78 newsm78 незнам какво ще се случи там ,аз съм постоянно с малкия и как ще го избера цвета като осветлението е луминистентно newsm78.

# 84
  • Мнения: 3 794
Аз ползвам Фон-дьо тен, купих си пудра миналата седмица, а дерматоложката ми каза, че не били полезни ooooh!...запушват порите. Така, че пудра ползвах 2 пъти. Лятото по-рядко ползвам ФДТ  Hug

# 85
  • Мнения: 3 794
На мен ми препоръчаха Vichy. Сигурно като свърши моя ще го пробвам

# 86
  • Мнения: 17 410
Ползвам ФТД, но рядко. И аз мисля да пробвам този на Виши, по- специално за суха кожа.

# 87
  • Мнения: 13
Ползвам фон дьо тен само зимата и то този на Шанел с витамини. Единствино от него не ми лъщи кожата и наистина я предпазва от студа. Латото не слагам защото от жегата и мръсотията наистина положението става кофти за порите!
Задължително преди да купите си вземете тестер за да го пробвате в повечето магазини си ги крият, и ако не се сетите да си искате няма да ви предложат. /нямам предвид голямите тестери на стилажа им ,а тези в малките пликчета, които можете да пробвате в къщи на почистено лице/

Успех в избора

# 88
  • София
  • Мнения: 3 726
Крем-пудра- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
ФДТ- само през зимата+ пудра

# 89
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвам фон дьо тен само зимата и то този на Шанел с витамини.

Как точно се казва този фон-дьо тен?

Общи условия

Активация на акаунт