Споделете - 29

  • 21 116
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
 Crossing Arms Как да спра, като онуй злоядото ми дете ептен ше отслабне.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Crossing Arms Как да спра, като онуй злоядото ми дете ептен ше отслабне.

 Shocked Да не би като му готвиш редовно и прояжда?

Моето е злоядо, гевези се, вече съм вдигнала ръце, да яде каквото си ще.  Crossing Arms

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
А, готвиш размер едно детско ядене само за него. Да знае колко е специално за майка си и изключваш неоценяващите мъжки особи Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 029
Абе да яде квот си ще, ама след един припадък заради неядене и гевезене, плюс едно слепване (така ли беше?) на червата нещо не смея да експериментирам.

# 19
  • Мнения: 899
Споделям, цял следобед бяхме в Практикер и си накупихме разни джунджурии, та вече съм горд собственик на точилка Simple Smile Само се издразних супер много на цените в единственото им кафене - половинка кола - 1.70, сандвич джоб - 2 лв (от тези студените), Марс - 1.30... ама то като си се мотал вътре 3 часа, излизаш един замаян, гладен, жаден, полу умрял и няма от къде другаде да си купиш нищо - айде на скъпото кафене. Монополисти  Crossing Arms Туй никъде го няма, аман.

Споделям и че правих бутер банички - първата тава изгоря, даже хартията за печене изгоря  Mr. Green , втората стана успешно. А до сега пекох джинджифилови курабийки, да изтествам точилката, ухае страхотно навсякъде и са невероятни на вкус. Изгорих едната партида, ама тях ги изхрупахме с най-голям кеф  Laughing

По тоз повод, шоколадът на ester изобщо не може да ме изкуши.

Споделям и че правихме размествания из вкъщи, получи се много хубаво, вече харесвам квартирата и се отказахме да се местим.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Сучим, въртим - пак за ядене говорим.

Говорете за духовна храна малко, бе!  Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тюх, и аз за ядене щях да говоря  Mr. Green
Дъвча сандвичи пред компа, остатъци от днешния РД на дЯТиТу. Ще имам до края на седмицата.

Ако ни види някой (свеки например) жив ще си ожали сина. Аз на компа, а той шие цип и то на ръка.

# 22
  • Мнения: 503
О,Дикси[/b], лично ти благодаря за хубавия пейзаж: една снимка  от върха на прохода Троян- Кърнаре! (това- духовната храна)

Леле, Julie, аз си мислех, че от мойто по-злоядо няма...

# 23
  • Мнения: 899
Приемам забележката и се коригирам, веднага започвам да говоря за духовна храна  Mr. Green

Снощи гледах страшно тежък и покъртителен филм. От самото начало се чувствах потънала в мъглата, която се стелеше над всички. Ето този http://imdb.com/title/tt0315983/. Споделям, че прочетох и "Габриела, карамфил и канела" и въпреки, че ми беше трудно да я чета в началото, останах доволна. Но не толкова, колкото ме оставят книгите на Алиенде. Тази вечер смятам да почна отново да чета "Къщата на духовете", за трети път..

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тюх, и аз за ядене щях да говоря  Mr. Green
Дъвча сандвичи пред компа, остатъци от днешния РД на дЯТиТу. Ще имам до края на седмицата.

Ако ни види някой (свеки например) жив ще си ожали сина. Аз на компа, а той шие цип и то на ръка.

Честитка!   bouquet Днес си раждала, а?  Laughing

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тц.  Laughing (тя историята много дълга)

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тц.  Laughing (тя историята много дълга)

Раждала си не днес, а си празнувала днес?

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Не бе, детето е от първият брак на мъжо. Родителските права са негови и то живее с нас. А иначе рожденния ден е днес, става на 13.  Да ми е жива и здрава.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не бе, детето е от първият брак на мъжо. Родителските права са негови и то живее с нас. А иначе рожденния ден е днес, става на 13.  Да ми е жива и здрава.

 Blush който много пита...

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Няма нищо де. То това не е нещо скришно, казвала съм го във форума.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт