Споделете - 29

  • 21 121
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 516
Споделям, че Бу е невероятно мила.

# 61
  • Мнения: 1 992
Джей-джей, да ти е жив и здрав!

# 62
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Жив и здрав да е сина ти, Джей Джей!
Много усмивки и лудории!

# 63
  • Мнения: 3 405
Джей Джей, да ти е жив и здрав рожденика  Hug

# 64
  • Мнения: 5 370
Джейче, и от мене много целувки и прегръдки и за двама ви.
Споделям, че довечера ще гледам определянето на финалистите за "Танцувай с мене" - 2. Стана ми интересно и събота/неделя изгледах 5-те пропуснати предавания.

# 65
  • Мнения: 2 891
Благодаря за поздравите и пожеланията. Добре, че е Бомба, да ми покаже и поздравителната тема. Чудесен подарък! Много сте мили  Heart Eyes Още нещо се случва днес, което е жизнено важно за семейството ми. Явно, има нещо в тази дата  Grinning Тези дни ще се похваля.

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Джей Джей, честит ви празник! И чакаме новото похвалване Laughing

# 67
  • Мнения: 1 951
Честит ти рожденик Джей Джей! Да е здрав и много палав!

Тук заваля нещо средно между дъжд и сняг. Суграшица му казваме  Grinning

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Джей джей, честит ти рожденик.   bouquet

# 69
  • Мнения: 3 835
Окоча, честит рожденик, много да те радва, да ти е жие и здрав.  bouquet

Видях жълт трактор, целия изрисуван на маргаритки. Страшно впечатление ми направи, имаше много арт вид. Стана ми весело, хрумката е много идейна. Защо няма повече цветни петна и подобни оригинални идеи около нас?

# 70
  • Мнения: 2 212
Джей джей, честит ти рожденик! Много здраве и щастливо детство му желая! И да не е чак толкова пък много слушащ   Laughing

Споделям, обичам да работя или да решавам някакви задачи (сега тук се хванах с няколко задачки по математика), т.е. обичам да усещам, че се извършва активна мисловна дейност. Иначе се чувствам без връзка с мозъка, всичко стига само до и се контролира само от сърцето...  Crazy

# 71
  • Мнения: 5 370
Споделям,че успях да се "класирам" в номинациите. Е, ся остава и да спечеля категорията. Mr. Green Mr. Green Нищо, че е черно, важното е да е ЗЛАТО. Party Party
Напоследък започвам да се открехвам пак да пуша. Особено като стане напрегнато в работата.Мое ли някой да ми се накара на лични, ама мотивиращо?  Embarassed

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тео, във Варна пък има един фолксваген бийтъл, тъмно син. От едната страна има нарисувани гъбки, а от другата-някакви цветенца. Управлява го една жена с малко детенце. Може и съфорумка да е. Да си признава веднага.  Grinning
Харесах си едни ботушки, но са на висок ток. Коя от вас беше ортопед? Да ми намести копитцата, ако се претрепя някъде.  Mr. Green
Абе, къде е Сопрано?

# 73
  • Мнения: 677

Наблюдавам ви скришом и се чудя защо не кръстихте темата "Счатолете"...

# 74
  • Мнения: 2 891
Шундите тази или миналата година бяха хит?

Общи условия

Активация на акаунт