Споделете - 29

  • 21 151
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 990
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Флор Канелена фон Ужасон, искам да те разцелувам!
Поне да те номинирам, откажи се от отказа си, моля.  Blush

# 991
  • Мнения: 516
Buba Mara, откъде този изблик на страст? Верно съм расова женка, но все пак.... Laughing

# 992
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Киса, в какво положение си? Да не би EFP

Хахахахахахаха

# 993
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Е де, помислих, че имаш за хвалене.  Crossing Arms

# 994
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Флор, отвътре ми дойде, спонтанно някак   Blush
Днес, прехвърчайки от тема в тема, попаднах аз на думи, от които все още изпитвам задоволство  Laughing Но да не изпадам в подробности.

# 995
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
... Преди малко ме скъсаха за трети път на шофьорския....самочувствието ми спадна с няколко пункта и по интелект се чувствам на едно с манатарката...

Спокойно, не си единствена. Карах 8 месечен курс (почти една бременност, само дето не носех дете), късаха ме 3 пъти (и с право), взех толкова допълнителни часове, че накрая инструкторът се почувства неудобно и ми плати четвъртия изпит. Тогава го взех - много съм отговорна към чуждите пари! bowuu

# 996
  • Мнения: 2 070
Споделям малко Георги Господинов с вас...

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=395987

# 997
  • Мнения: 150
Днес си направих маргаритка от топчета, които извадих от носа си. Маргаритката залепих на монитора. Сега форумът изглежда по-красив. За белите цветчета ходих специално да дишам прах при съседа, който нещо дупчеше стената. Жълтото за центъра е лесно - вадиш още прясното топче и го лепваш на монитора. Зеленото за стеблото се постига с повече усилия - въртиш топчето между пръстите си около две-три минути.

Каква наслада е, когато изморена се отпуснеш на облегалката и съзерцаваш новия дизайн на монитора си!

# 998
  • Мнения: 2 070
Още нещо, което може да ви е интересно споделям.

http://www.nutrigenomics-bg.com/ - за връзката между хранене и гени

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=384671 - за връзката между зодия и здраве

# 999
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
ДеЩоВиди, благодаря!

Когато започна проектът "Аз живях социализма", се питах какъв е смисълът хора от моето поколение да инициират подобни реминисценции. После видях, че дори с мои връстници сме преживяли уж едни и същи периоди по различен начин. Никога нямаше да го разбера, ако не беше този проект. Както бащата на моя съученичка никога нямаше да разбере защо тя, на връщане от училище, бързаше да натъпче пионерската връзка в джоба, а за него тази връзка олицетворяваше кръвта на половината му семейство. 

И след това лирическо отклонение, да споделя, по-точно да се похваля, че след двуседмично прекъсване отново имам пералня! Миналото си е минало, ама хайде, не чак дотам... Joy

# 1 000
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И моята мамичка е от обсебващите. Докато беше тук, се чувахме по телефона поне 2 пъти на ден. Сега, от разстояние, пак е няколко пъти седмично... като се сетя, преди години, докато живеех в София, я се чуем и видим на няколко месеца, я не. После като заминах за първи път, веднъж месечно, после всяка седмица, сега... не ми е неприятно да си бъбря с нея, ама не е хубаво цял живот да живееш чрез децата си. Разправям и да ходи за няколко часа на седмица да доброволства в някое читалище, библиотека, да си намери занимание - нямало такива неща.

# 1 001
  • out of space
  • Мнения: 8 574
О, да, да...пак съм аз, сори. Днес разбрах, че приятелката ми от бебешка възраст изобщо не ми е приятелка. Излъга ме най-нагло, когато имах нужда от нея. Някакси не ме боли особено- като че ли го очаквах....  Confused Живот.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 1 733
О, да, да...пак съм аз, сори. Днес разбрах, че приятелката ми от бебешка възраст изобщо не ми е приятелка. Излъга ме най-нагло, когато имах нужда от нея. Някакси не ме боли особено- като че ли го очаквах....  Confused Живот.

Ерика, не че ще те утеши, но поне (може би) да те засмее:

http://asktisho.wordpress.com/2007/06/12/female_friendship/

# 1 003
  • Мнения: 3 405
Една шматка в "Това го знае всяко хлапе" разправя, че Слънцето е планета  ooooh!

# 1 004
  • Мнения: 2 891
Знае ли някой, как се превежда на английски "административна забрана" ?

Общи условия

Активация на акаунт