С какви пюрета/каши храните децата си - български или вносни?

  • 1 768
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 219
Не съм се изразила много ясно, вероятно. И аз само зеленчуците държа във вода. Плодовете ни са от бабините градини.
Но пък и Иво не си пада много-много по плодове. Свели сме ги до банани, ябълки и круши. Пак да уточня-бананите не са от градините на бабите.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз давам пюрета Бейбивита и каши Милупа, пробвала съм и други, но от тези съм най доволна  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
С вносни. Не харесвам българските, тя също.

# 18
  • Мнения: 5 940
С вносни, но не защото съм чуждопоклонничка и смятам, че всичко вносно е по-добро, а защото в конкретния случай, когато става дума за бебешки пюрета, българските са си направо гадни. Бъкани са с какво ли не и ако ми дадеш 20 пюрета  без етикети въобще няма да мога да ги различа едно от друго, не се разпознава вкуса на зеленчука или плода от който са направени. Давам Хип, Гербер, отскоро Сънвал, Семпер и Бебивита. Единствената каша, която харесва моят син е ориз и царевица на Милупа.

# 19
  • Мнения: 5 026
Всякакви

# 20
  • Мнения: 1 312
Каши давах на Милупа,Фризокрем,Хип,Хумана.
Давала съм и Слънчо,но не беше очарован.
На Беби след 3 различни опита се отказах.
Пюрета буквално всякакви каквито има на пазара без Нестле.
Незнам защо,но така и не ги пробвах.
От зеленчуковите най-много харесваше Хип,Гербер и Бебивита.
Плодовите почти не отбираше.
Най-често купувах Бебивита,Хаме,Хелоу,Хип.
Сега още взимам от време на време...,за срамотиите,почти 3 годишен мъж е,а още ги яде.

# 21
  • Мнения: 1 477
Български, вносни-всякакви яде.До сега не е отказал нищо, което съм му дала.

# 22
  • Мнения: 314
По принцип гледам от каквото мога да правя домашни ама тя не иска само от тях .Купувам Бебивита ,Овко ,Хаме ,Нестле ,а Гербер са ни любими само където у нашя град има само 5 вида герберски пюрета /зел и месни говоря / .А за кашите определено Милупа . Наистина като се зачетеш какво пише на българските  ooooh! лошо да ти стане

# 23
  • Мнения: 2 908
Купувам пюрета на Ганчев,Ам-АМ,ХИП,Хаме,Бебевита.Каши купувам всякакви,но не ми харесаха на Нестле,Слънчо и Фризокрем и ги спрях.Напоследък купувам само на ХИП,Бебевита и Ганчев.

# 24
  • Мнения: 486
Пюрета Хип и Бебевита, сега съм взела да пробваме Хаме.Каши засега само на Хип

# 25
  • Мнения: 887
Пюрета  Хип и Гербер, каши - Хумана, Нестле, Фризо, Милупа. Това предпочиташе да яде сина ми. Опитвала съм всякакви марки, в т.ч. и домашно приготвени, но ги отказваше.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
Захраних с Хип /плодовите/, а с Ганчев и АМ-АМ /зеленчуковите/. След захранването всичко съм му приготвяла домашно.

# 27
  • Мнения: 757
аз давам каши на милупа и пюрета на хип

миля,че това е най-доброто на пазара.

# 28
  • Мнения: 1 672
аз давам само български каши Слънчо и пюрета Ганчев , от време на време взимам Сънвал и Хип

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Захраних с Хип , минахме на Ганчев а после домашни пюренца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт