Коледата се задава,ТЪРНОВСКАТА мама подаръците стяга!

  • 9 103
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 033
Летисия, благодаря ти. И аз я изнамерих тази занималня Мечо Пух, но вече била частна детска градина и не приемали така приходящи деца Sad Продължавам да търся, но за момента безуспешно.

# 76
  • Мнения: 2 567
Чудя им се, защо не са си обновили информацията. На сайта още им пише, че гледат и почасово.
Ами значи май само Мола ти остава. Има и някаква частна занималня, но тя мисля е само за деца от тукашни училища.
Търново е много зле от към такива клубове за почасово гледане  Confused

# 77
  • Мнения: 61
Благодаря на всички за поздравленията!  Kissing Heart Наред с удоволствията да baby и  wash и  1ironing и т.н., ще се старая да се вмъквам и при вас с по някой ред.
С нетърпение очаквам сладки вести от Рени и от другите чакащи мами - пожелавам им всичко да е наред!

# 78
  • Мнения: 686
Здравейте! Нахълтвам в темичката ви с една питанка и ще съм много благодарна, ако ми помогнете. Интересува ме има ли в Търново занималня или детски кът, където бих могла да оставя дъщеря си за 5-6 часа? Тя е на почти 6 години, в петък съм на обучение в прекрасния ви град и се налага да я взема с мен и сега умувам и търся някакъв вариант за спясяване на положението.
Предварително благодаря!
В Лъки-Ленд май също предлагаха такава услуга.

# 79
  • Мнения: 884
Аз съм от Г.О., и тук, в сградата на Социални грижи, има дневна почасова занималня, безплатна е, нова, с много играчки, а персонала е изцяло от професионалисти. За В. Т.-не знам, но можеш да провериш.
 На Пепи-то и на цялото и семейство-много щастие да им носи бебчето. smile3525
 А от Ренито  няма вести още...

# 80
  • София
  • Мнения: 3 184
Търновски мами, пак съм аз и пак с въпроси. На 8 декември ще сме в Търново и избора е между 2 хотела - Трапезица и Стадиона. Кое е по-добрия вариант? Аз само от Трапезица имам впечатления и нямам база за съпоставка.
Другото, ако ви се намира телефон за резервация в Джак, ще съм ужасно благодарна.

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
покрай заглавието на темата да се изкажа и аз
датата на Коледният благотворителен базар и Коледният благотворителен концерт е 17 декември - понеделник - в читалището на Горна Оряховица
Моля,ако има мами ,които подготвят нещо за базара,мами които могат да ни подпомогнат с привличането на изпълнители от всякакво естество за концерта,мами които биха помогнали  и с това,че ще са продавачи през деня Hug да ми се обадят,приемам всякаква помощ....
pepi-to    bouquet честита радост

# 82
  • Мнения: 2 567
Янич, тъкмо сега видях, че в дира някаква госпожа прави реклама на Мечо Пух и казва, че си предлагат почасово гледане. Не знам ти от къде имаш информацията, ама може пак да им се обадиш.
Ето я и темата в дира http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=tarnovo&Number=19 … ollapsed&sb=5

# 83
  • Мнения: 5 362
Търновски мами, пак съм аз и пак с въпроси. На 8 декември ще сме в Търново и избора е между 2 хотела - Трапезица и Стадиона. Кое е по-добрия вариант? Аз само от Трапезица имам впечатления и нямам база за съпоставка.
Другото, ако ви се намира телефон за резервация в Джак, ще съм ужасно благодарна.
Аз ако трябва да избирам между двата хотела - Стадиона Peace Макар,че и двата не са за коментар,но щом това ви е избора...
Това е страницата на Джака-а: http://www.jack-club.com/ Ако искаш питай там за телефон Wink

# 84
  • Мнения: 1 033
Янич, тъкмо сега видях, че в дира някаква госпожа прави реклама на Мечо Пух и казва, че си предлагат почасово гледане. Не знам ти от къде имаш информацията, ама може пак да им се обадиш.
Ето я и темата в дира http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=tarnovo&Number=19 … ollapsed&sb=5
За съжаление мнението е от 2004 год.  А това Лъки ленд къде се намира?

# 85
  • Мнения: 60
straighty,
и двата хотела наистина са за без коментар,
но лично аз бих те посъветвала, да е Трапезица. Последният път когато настаних братовчед ми на Стадиона, думите му на следващия ден бяха: "какво толкова съм ти сторил, че ми причиняваш това,....?!?"
така че - по-добре заложи на сигурното, въпреки че щом ще е на 8.12. и ще сте в Джак, значи ще празнувате и мястото където ще положиш морно тяло няма чак такова значение  Grinning
Не знам как вървят цените по хотелите към момента, но мога да ти дам съвет за хотел Росица. След като му направиха иновации предлага доста добри стаи, и мисля че цената на една стая е около 17-20 лв...  newsm78 ( може и да лъжа много затова по-добре виж в нета за тел и ако искаш се обади )

# 86
  • Мнения: 195
...... А това Лъки ленд къде се намира?
Писах на лични Peace

# 87
  • Мнения: 98
С малко закъснение ама и аз да честитя новия член в семейството на pepi-to!!!!!!!!!Да ви радва много и да расте умна и чаровна Hug

# 88
  • Мнения: 2 567
Янич, тъкмо сега видях, че в дира някаква госпожа прави реклама на Мечо Пух и казва, че си предлагат почасово гледане. Не знам ти от къде имаш информацията, ама може пак да им се обадиш.
Ето я и темата в дира http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=tarnovo&Number=19 … ollapsed&sb=5
За съжаление мнението е от 2004 год.  А това Лъки ленд къде се намира?

Да бе, каква съм патка  doh Не съм видяла, че някой просто е изровил стара тема.

# 89
  • Мнения: 927
А в ДИЕЛ нямаше ли почасова занималня  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт