Рицарки на Бялото кантарче 05.11.2007 - 12.11.2007

  • 13 878
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 720

    Ели , първо пиши , после чети  Twisted Evil

 
Така ще правя, но да знаете, че може да останете недочетени  Embarassed  Whistling
Пък да не говорим, че докато пиша отговора си,  други отговори ме изпреварват и моят вече не е актуален  Crazy

Еvich, какви смени  newsm78

Камъче, честита ти омъжена сестра   bouquet Я кажи как беше купона  Grinning

Марче, честита годишнина, много да се обичате   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 488
Драс драс!
Каде пиша и аз в старата тема да му се невиди!

# 17
  • Мнения: 1 479
Марче, честита годишнина! Още много такива годишнини да имаш!

# 18
  • Мнения: 1 479
Ели, аз работя на смени и се притеснявам някой да не реши нещо от колегите и да не мога да дойда на срещата! Чукам на дърво!

# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
На всички пожелавам успешна седмица. Да стискаме палци на Евито, че да си я видим на срещата. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
На всички останали благодаря, че ви има Heart Eyes.

# 20
  • Мнения: 720
Ели, аз работя на смени и се притеснявам някой да не реши нещо от колегите и да не мога да дойда на срещата! Чукам на дърво!
Ауууу  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Как сте? Тече трепетно очакване на края на седмицата, нали? Така, така ...

Идвам за мъничко. Не съм болна, но съм зле - преумора, недоспив, плондирясала ... за последното - и аз не мога да определя какво точно става с мен. Но имам версия - напоследък престанах да ям от сутринта, а за сметка на това вечер якоооо.. И резултатът не закъсня. Вероятно и липсата на сън си казва думата. Както и малкото вода. Сега трябва да се възстановявам, че човек пак да се почувствам.

Литълче, честито ти рождение на патерици! Здраве, здраве и късмет! И сбъдване на мечтите.

# 22
  • Мнения: 9 990
Оххх, четох аз, ама толкова много вода вие къде я побирате?Или и с това ще свикна? ooooh!

# 23
  • Мнения: 720
Оххх, четох аз, ама толкова много вода вие къде я побирате?Или и с това ще свикна? ooooh!
Аз пък най-лесно се справям с водата. Сутрин си слагам две шишета вода до мен и до вечерта си ги пия. Кофти е, че честичко притичвам до WC  Embarassed

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Оххх, четох аз, ама толкова много вода вие къде я побирате?Или и с това ще свикна? ooooh!
Винаги до мен има бутилка от 1.5 л минерална вода, аз предпочитам всъщност изворна. Вътре слагам сока на половин лимон - хем ми е по вкусна, хем е по режима. И наистина се свиква . Хареса ми съвета от книгата на Дюкан, че е хубаво да се пие и по време на хранене, защото тогава човек е най-жаден. Понякога се бърка естествената жажда с глад. Така, че ако ви се хапва по някое необичайно време, първо  си изпийте една чаша вода. ( така поне пише в книгите) Heart Eyes
Леле, какъв купон се заформи в темата за оцета......

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 13:48 от Danielka1

# 25
  • Мнения: 9 990
Пък навремето ми обясняваха колко вредно било да се пие докато се яде. Rolling Eyes

# 26
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пък навремето ми обясняваха колко вредно било да се пие докато се яде. Rolling Eyes
Ами и аз така знам и от години си го спазвах, обаче след като тялото ми иска вода, значи в този момент има нужда от нея и защо да не му я дам. Трябва да намеря книгата на Дюкан, че не ми е под ръка и да ти напиша какво точно казваше по въпроса.  Рицарките дюканки, ако могат да помогнат, ако не ги затруднявам.   bouquet

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 15:41 от Danielka1

# 27
  • Мнения: 1 488
Относно водата и аз взимам едно шише вода 1,5 литра и си налагам сутринта да го изпия а на обяд следващото,общо взето до ве4ерта имам 4,5 литра вода  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 487
    Моля , заповядайте  Hug

  "  Водата допълнително запълва стомаха и предизвиква усещане за засита.

   Водата спира за малко усвояването на твърдата храна. Тази пауза осигурява на химическите пратеници на наситата време да преминат в кръвта и мозъка и да задоволят глада.

  И накрая , когата е студена или дори хладна , водата намалява общата температура на храните в стомаха , които трябва да са затоплени , за да проникнат в кръвта. Така се изразходват допълнителни калории.

  На практика, за да се възползвате пълноценно от водата , препоръчително е да изпиете една голяма чаша студена вода преди ядене , втора на няколко пъти по време на яденето и трета, преди да станете от масата."

  Аз винаги съм се чудела на препоръките , да не се пие вода по време на ядене. В крайна сметка яденето на супи / толкова препоръчвано/ , какво е ?

# 29
  • Мнения: 9 990
благодаря, ще се опитам да се възползвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт