Рицарки на Бялото кантарче 05.11.2007 - 12.11.2007

  • 13 903
  • 436
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 040
Крикри, newsm20
поздравявам те  и ти се възхищавам за резултата  smile3501

# 376
  • Мнения: 2 956
Е наздраве де...щом си казала  Mr. Green
 Wine Glass
Аз съм се заела с това нещо (за втори път  Embarassed ),че утре си имам именничка  Crazy и поне едно нещо да е готово от днес  ooooh!

# 377
  • Мнения: 2 040
ДичеHug  ти кво правиш тука  Shocked
Мислех, че си на среща....

# 378
  • Мнения: 2 956
Ами случиха ми се случки разни и отпаднах поради невъзможност да пътувам  Sad
Следващия път живот и здраве  Simple Smile

# 379
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, благодаря ви за милите думи, много е приятно да ги чуеш от хора като вас Laughing
Дика, и аз от известно време го гледам туй произведение...кога ли ще го спретна...Остава да кажеш утре дали е толкова вкусно, колкото изглежда Laughing
Днес реших да проверя дали ще ми отива червен лак, и си сложих на левия палец. После забравих и сега ми е странно да пиша, подскача едно червено нокътче насам-натам из клавиатурата...

# 380
  • Мнения: 2 956
Кри хубаво е  Mr. Green много е вкусно...ама аз го правих 2 пъти,че първия нещо го окьопазих  Crazy
Ей го на

# 381
  • Мнения: 2 492
Момичета как сте ...
Факта , че ни изоставиха не значи , че няма да има вечерна проверка .
Аз точно съм в серия на сериозност , даже се измерих - не съм мръднала и грам нагоре .  Flutter
Бях на гости , нищо не близнах , то и да имах такива намерения след като разгледах един албум със снимки от морето ...
Значи на снимките с дрехи , макар и дебела съм същински бонбон - пу , пу да не ми е уроки .  hahaha
Но , като видях една снимка на моя милост по бански направо ми заседна буца на гърлото .
Отидох в банята и най - чистосърдечно си поплаках , ама така плаках както не съм плакала от години .
Просто е ужасно в какво съм се превърнала .
Обещах си нещо през сълзи и ще си го изпълня .
Таня е предложила днес да ме кара , за което благодаря , но аз чак сега се прибрах и прочетох .
Не , че можех да тръгна веднага .
Крикри не сме си писали , но те поздравявам , радвам се за всеки успял веднъж завинаги да пребори излишните кила и да се чувства комфортно в кожата си .
Мила за ноктите и аз не съм навита , имах ноктопластика и опищях света докато ми я махнат .
Издържах точно 6 дена с нея , после като я махнаха трябваха 5 месеца , за да ми се оправят ноктите .
Какви въпроси имаш относно ноктите ?
Може пък да мога да ти помогна .
Сигурна звуча , като жена дето само се конти , но това не  е съвсем така ... като гледам какво правят мацките на моята възраст направо съм много назад с материала .  #Crazy
Утре ще ми е точно такъв разкрасителен ден , но ще са стандартните неща - маска на лицето , на косата , епилиране , мазане с поне три вида кремове , педикюр и маникюр .
Всичките тези неща ми костват около 4 - 5 часа и почти никакви средства , защото си правя домашни маски и напоследък сама се справям и с маникюра и с педикюра .
Пиле , Дени и Дика  Hug , на останалите ... да внимават с "Неделя " , щото ще дойде Понеделник и лошо , много лошо .  Mr. Green

# 382
  • Мнения: 2 897
Пуки, дай снимка на тоя бонбон да го видим, може и на лични  Sunglasses!
Аз днес открих красотата на черния шоколад.
Минимум 70% какао.
Направо ме опиянява.
Хапвам по малко, защото пак е калоричен.
Но няма захар.
Ах, наслада от какао.

# 383
  • Мнения: 720
Добър вечер рицарки  Hug
Има ли тук някоя рицарка  Rolling Eyes
Много пишете ей, ама като ви чета така ми става хууууубаво Grinning
Честит Рожден ден на Митето, да е жив и здрав и много усмивки да раздава  Hug
Крикри  smile3501 Много ми е кеф като видя някой, преборил килограмите. като чета и започвам да вярвам, че и аз мога  Hug Да са ти трайни кг. и с усмивка да си ги носиш   bouquet
Айде на празнуващите рицарки - много да се забавляват, пък ние  Rolling Eyes през нета може Wine Glass

# 384
  • Мнения: 2 492
Пуки, дай снимка на тоя бонбон да го видим, може и на лични  Sunglasses!
Аз днес открих красотата на черния шоколад.
Минимум 70% какао.
Направо ме опиянява.
Хапвам по малко, защото пак е калоричен.
Но няма захар.
Ах, наслада от какао.

Аз съм ти пращала моя снимка  Wink
Ама ако не помниш ще се "пратим" веднага  Sunglasses , само че тези от морето няма как , защото не са в мен , но някоя друга ...

# 385
  • Мнения: 720
Знам аз, че сте тук  Party
Проверка:
Ябълка,
Туршия с задушени картофи
Сирене и моркови
Снимките и на мен ми действат много мотивиращо  Crazy
Сложила съм си пред мен на бюрото една от бала, на която съм 48 кг. и хич не огладнявам докато седя на него  Mr. Green

# 386
  • Мнения: 2 897
Пуки, дай снимка на тоя бонбон да го видим, може и на лични  Sunglasses!
Аз днес открих красотата на черния шоколад.
Минимум 70% какао.
Направо ме опиянява.
Хапвам по малко, защото пак е калоричен.
Но няма захар.
Ах, наслада от какао.

Аз съм ти пращала моя снимка  Wink
Ама ако не помниш ще се "пратим" веднага  Sunglasses , само че тези от морето няма как , защото не са в мен , но някоя друга ...

Помня една снимка снимана в огледало, ако е тя, да помня я, ако не - пращай  Laughing!

А за снимките - могат да са и мотивиращи, и демотивиращи.
Аз като слабеех и си видех снимка от слабия период или се амбицирах, или се депресирах, че има много път до там и си похапвах в пристъп на отчаяние..

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 21:45 от Denichkata

# 387
  • Мнения: 720
А за снимките - мога т и да мотивиращи и демотивиращи.
Аз като сабеех и си видех снимка от слабия период или се амбицирах или се депресирах, че има много път до там и си похапвах в пристъп на отчаяние..
Аз направо си се чудя как още не съм се издънила и не съм подбрала де що има за ядене  newsm78
Имам си прегрешения, но колко по-фатални съм имала  Whistling

# 388
  • София
  • Мнения: 3 090
Диче, браво, изглежда перфектно! Не се сещам какъв имен ден е утре  newsm78
Пуки, засякохме се при дюканките  Hug
 Щом аз успях, с моите хиляди здравословни проблеми, 3 деца и сто години, значи може всеки. Условието е само едно - да го иска наистина много и да му стиска  Laughing А тук има и пример, и подкрепа  bouquet
Ей, Ели, много малко ядеш...на каква диета си?
Амбициращо ми действаха снимките на Дика и на Баева при дюканките; моите ми действаха обратно Laughing
Дени,  Дюкан така ми е промил мозъка, че шоколад хич не ми се яде Laughing
Тия дни ще пусна снимки преди и след  Peace
 Hug

# 389
  • Мнения: 720
Крикри, на някаква-никаква  newsm78
Май разделно хранене, но не смея да го кажа, защото не знам кога ще се присетя за нещо неразделно Blush
И без пържено и газирано. Но пак някак си не смея да го кажа твърдо, да се не присетя нещо, че като сгафя веднъж и ми се убива желанието. Така, като не мисля за храненето си като за ограничение, някак по-лесно се справям.  newsm78
Как само го написах  Embarassed
Май психясах с тези диети  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт