Рицарки на Бялото кантарче 05.11.2007 - 12.11.2007

  • 13 895
  • 436
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 479
Ехоо! Пак аз! Четох  в и внимателно! До сега съм в режима, дано да се устискам и в
къщи!

# 61
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
По-преди ви четох, ма не се разписах - трябваше да търся новата темичка - срамота! Сега пак не съм ви прочела всичките, ама ще пиша, та да не се чудя къде сте после...
Днес не съм режимен и се крия от Деничката да не ме набара - щот пак ще се оправдавам циклично. Подут, дебел, мързалив, коремоболен, тъжен и нещастен Tired Той господ си знае работата, че почивам днес - ако трябваше да ходя на работа, ич не знам как щях да се оправя.... ooooh!Само с водата съм добре като никога - полегнала на диванчето, направих си зелен чай в едно такова за кафе - как се казва , чучнах си го до мене и си сипвам и пийвам - мнооого вкусно. Май има един литър на раз. НамериФ му цаката!

Марчееей честито ви пълнолетие на брака! Като го докарате до пенсионна възраст (брака, а не вие), пак ще те питаме дали още ти харесва - и тогава ще мислим за нататък! 

Тази вечер има фойерверки пак - отивам горе да се излегна връз прозореца и да гледам, че мъж е на работа и не може да ме закара някъде на прилично място. По-после пак ще проверя дали има някой.

# 62
  • Мнения: 2 897
Ни мой са скри от мене  Twisted Evil!
Айде цикъл микъл!
И аз от 9ти Август (много добре помня последните си дни не невъобразима стриктност) все нещо дъвча, все нещо ям, все за храна мисля, ама поне си знам от какво е - от скука и лакомия и сама съм си виновна, никъв цикъл микъл не ме кара така демонично да посягам към манЖата  Crazy!
Аз паста (пица, спагети и т.н.), тесто (закуски), сладко (вафли, шоколади) и боклучно (чипс, пуканки) не вкусвам, ама колко здравословна храна омитам... Малиииииииииййййййй! И тей не е твърде хубаво!

# 63
  • Мнения: 684
Да се запиша и аз. При мен нищо ново.
ще спя, обичам да спя....

# 64
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Ни мой са скри от мене  Twisted Evil!
Айде цикъл микъл!
И аз от 9ти Август (много добре помня последните си дни не невъобразима стриктност) все нещо дъвча, все нещо ям, все за храна мисля, ама поне си знам от какво е - от скука и лакомия и сама съм си виновна, никъв цикъл микъл не ме кара така демонично да посягам към манЖата  Crazy!
Аз паста (пица, спагети и т.н.), тесто (закуски), сладко (вафли, шоколади) и боклучно (чипс, пуканки) не вкусвам, ама колко здравословна храна омитам... Малиииииииииййййййй! И тей не е твърде хубаво!
Вай-вай, пак ма издебна, начииии  smile3504 newsm43
Какво да си признавам... ми нА:
Малко грозде, ябълка, n на брой малки мандаринки (ич не ги броиф),
малко пиле, малко рибка, малко бекон,
2 варени Яца,
1 малка кифличка със стафиди (на мъж дадох двееее  People No Goodnewsm50
неизброимо количество чайове (поне с водата съм добре, чак се чувствам подута),
салата с малко зелева марулка и доматче.

Сега се мъдря и се чудя какво да приготвя за вечеря...

# 65
  • Мнения: 720
И аз не съм режимна  Rolling Eyes
До вечерта беше добре, но реших да заменя вечерята с един шоколад (не се прави така, нали?)  Embarassed
Ама то нали режима си е мой измислен, та въвеждам ново правило - "Веднъж в седмицата шоколад"  Party

Пиле (понеже всички така ти казват, може ли и аз Flutter), ами то си е глад  Crossing Arms Пък нали разбираш, няма да се мре (да не съм луда hahaha), значи ща не ща, ще трябва да стана 57кг. Crazy

# 66
  • Мнения: 2 956
Добро утро  Simple Smile
Вчера сутринта бях на 200гр "разстояние" от 62-та кг. И снощи се оциклих...ще видим каква седмица ще е предвид обстоятелството.  Mr. Green Не се оправдавам и аз със цикъл  Laughing ... просто от 1 месец имам огроооомна уста и още по-огромен стомах явно  ooooh!

ХУбав ден ви пожелавам   bouquet

# 67
  • Мнения: 2 487
  Добро утро Heart Eyes

  ДО СРЕЩАТА ОСТАВАТ ПЕТ ДНИ
  Вчера :

  малко прясно
  малко кисело
  телешко - полуизгоряло
  телешко на супа
  едно яйце
  20 гр кашкавал
  60 гр сирене Крема
  чаша вино  Laughing

  4 литра вода

  8 километра пеша

  Днес съм с повишения  Sad

  Хубав ден и от мен Hug

  Диче  Hug

# 68
  • Мнения: 1 479
Добро утро, приказни! Вчера  горе-долу режим:

закуска - нес кафе с диетична сметана

Обяд - 1 голям домат, 50 г кашкавал, 2 парченца топено сирене+1 яйце

Закуска - 1 потокал

Вечеря - телешко винен кебап +1 голям домат + 100г сирене
Вода -2л +3 чая инхуа +1 чаша ябълков оцет с мед

Спорт - 40 мин тренировка с гири , изтеглена от датата +5 км пеша
Тъпо ми е и имам ядове на работата, не ми е удобно да ги споделя с вас, ама ако още се влоша, ще напиша тука едно писание, че да ми дадете някой ъкъл и да ми поолекне!
Гушки и мляс отЕвича!

# 69
  • Мнения: 384
Добро утро, скъпи борбени момичета, Hug

Нали вчера обещаФ да съм рИжимна, ама не успяФ. Моите децА такава изненада ми бяха подготвили, чак се разплаках. Ходихме да се почерпим - пих ракийка и чаша бяло винце и 1/5 пастичка.
Тъй че почвам от днес. Peace Обещавам.

Сърдечно благодаря на всички за пожеланията!
Обичам ви и ви прегръщам всички Hug

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 08:42 от marcheF

# 70
  • Мнения: 1 369
Дубрутру от мени  Hug
Тани  Hug, и аз съм се опъпчила, ама то нормално преди срещата, та не се впечатлявам много Wink
Лейди, радвам се да те "видя" отново  Hug Знай, че на лошия период все ще му дойде края и ще изгрее слънце и на нашата улица  Heart Eyes
Пиле, уважавамИ тЪ, кЪк да н'тЪ уважавамИ  Hug
Мераче  Hug аз пък снощи са положих в 8 още  Crazy
Евич, дано работните проблеми минават бързо  Hug И с тия тренировки направо ме засрамваш, както съм се отпуснала напоследък  Embarassed Браво на теб   bouquet
Айче  Hug, да нямаш мускулна треска, че оттам да е повишението  Thinking
Ели, благодаря  Hug Но без момичетата тук нямаше да се справя. Благодаря ви за подкрепата   bouquet
Диче  Hug
Даниелка, верно ли има сняг. Може да изкараме една зимна приказка  Hug

Много хора ми липсват  Confused Искам си ги всичките обратно в темата Heart Eyes
Снощи сънувах вас и срещата  Crazy Нямам търпение вече  Heart Eyes

На всички желая един хубав, усмихнат и успешен ден   bouquet

# 71
  • Мнения: 5 873
Добро уто,мили мои! Hug

Първо да честитя на патерица годишнината на Марчето Hug-да сте живи и здрави и все така да се обичате!



Айче,и аз се боря още с поражения. ConfusedУж съм сериозна.А така исках до срещата да седна на друга пейчица... SadПрегръщам те! Hug

Евич Hug,казавай си кахърите-все ще помогнем с нещо.

Мила  Hug

Диче Hug,оздравяхте ли?Целуни малката сладуранка от мен. Heart Eyes

Днес съм си вкъщи-взех си 1 ден отпуск,че няма кой да гледа Криси.Милото има същата хрема като мен.Направо ужас.И как му се е зачервило нослето... ConfusedПоне се наспа като хората,даже още спи... Laughing

Отивам едни макаронки да й направя,че като стане мамина да хапне. Heart Eyes
Целув и прегръд на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен!

Безрежимна съм,много ме е налегнала лакомията нещо.
И аз искам сняг,дано като дойдем да има много.

# 73
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
Която е режимна, да си вдигне лявата вежда... Знаех си, няма такива ... Стига де, какво става тука??  Crossing Arms

Малко по - добре съм, изкарвам трети ден в нещо приличащо на нормален режим. Нямам вчера никакви забежки, ако не броим късното ядене. То си беше добре, ама прекалено късно.
Една половинка си отиде. АКо и днес махна половинка, току виж съм се оправила съвсем.

# 74
  • Мнения: 5 873

Която е режимна, да си вдигне лявата вежда... Знаех си, няма такива ... Стига де, какво става тука??  Crossing Arms



Ассеее!

Общи условия

Активация на акаунт