Хайде докторе кажи ми вече какво ще е АПРИЛското човече!

  • 12 022
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 407
Добро утро на всички!
Аз пак не мога да спя и ето дъщерями все още спи, а аз  smile3506 smile3556
Жабче това са много хубави новини!
Дано днес е хубаво времето, че иначе ме подтиска.
И аз слагах Полиженакс, но не получи кървене, за разлика от миналата бременност.

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 08:09 от pepa_ilkova

# 241
  • Мнения: 449
Хубави новини, Жабче, виждаш ли че имало полза от стиснатите ни палци Hug. Успокой се и си почивай, и вярвай че всичко ще бъде наред и ще бъде розово   bouquet
За яденето, като ви чета излиза, че аз се храня най-оскъдно и нездравословно, караме се с мойто мъж почти всеки ден - той мърмори че нищо не ям, че ходя гладнаа  #Crazy, още не съм качила нито грам и ще я видим тая работа  newsm78

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 10:21 от лорелай

# 242
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро и от мен.

Жабче много се радвам че бебчето е добре, това е най-важното Simple Smile Почивай си не се натоварвай и ще видиш че другата седмица пак ще има добри новини Simple Smile Стискам ти палци.

Аз да ви се оплача ставам все по-зле, от тази нощ започнах и да кашлям..... ужас направо

Лек ден на всички Simple Smile

# 243
  • варна
  • Мнения: 147
Кали,честито момченце!
Жабче,радвам се,че всичко с теб и бебо е наред!Ще стискаме палци и другата седмица да са хубави новините.
Аз бях решила да не ходя на друга ФМ,защото с док разгледахме всичко подробно.Обаче май ще се запиша при Балев-не защото не вярвам на моята,а защото тайно се надявам да е объркала пола Laughing

# 244
  • Мнения: 165
мислите ли ,че мога да предизвикам контракция ако си държа ръката продължително на  корема.защото докато я държах ми се втвърди без болка. Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 2 751
мислите ли ,че мога да предизвикам контракция ако си държа ръката продължително на  корема.защото докато я държах ми се втвърди без болка. Rolling Eyes
Не.

# 246
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен.

Аз пък си спимкам като заклана по рано от 10 не ставам.

Гледам, че днес има слънчице и е някак по светло и в душата ми.

Тъй като вече сме на 13 стр. давам 2 предложения за нова тема.

1.Зима иде,студ настава,а гордо пъчи си коремчето АПРИЛска мама
и
2.Вънка студ сковава,а АПРИЛчето стои на топло в коремчето на мама

# 247
  • Мнения: 3 116
Криси, мисля че може.

Аз като си сложа ръката на корема, особено вечер когато съм уморена и току що полегнала и се втърдява. Говорих за това с гинеколожката и тя каза че при по чувствителна матка може да се получат контракции при допир и ако има проблеми да си взимам Но-шпа и да избягвам да си пипам корема като има проблем.

Момичета говорих с д-р Марков за моите резултати от БХС. Каза че няма проблем. Още повече че в 14+ г.с. ми е правим ФМ, мерил е НТ (1.7мм) и според него няма никакъв проблем с леко завишените стойностти на b-hCG-то. Направих и консултация с д-р Кременски. И за него резултатите са добри. Ами това е. На 26.11 съм на ФМ в 20+ г.с., сигурна съм че всичко ще е наред.

# 248
  • Мнения: 4 312
Аз също мисля, че може да се получи контракция от докосването на корема. Даже на повечето кремове и масла за бременни  пише да се втрива чрез пощипване, а не чрез масаж за да се избегнат контракциите.
Тези, които ти описваш са подготвителни и не са страшни.
Много ми харесва това заглавие:
"Зима иде,студ настава,а гордо пъчи си коремчето АПРИЛска мама"
Дали пък не е защото тайничко се оглеждам във витрините и се радвам, че започва да стърчи коремчето Grinning?

# 249
  • Мнения: 200
Добро утро момичета и аз се излюпих вече днес Simple Smile
Имам да ви се хваля! Нали от 30.10 все усе6там някакви неща в коремчето, и не бях сигурна че това е бебо, ама снощи вече, се уверих. Стояхме си с мъжо прегърнати и си гледаме "Островът на изкушението" и тои си сложил ръката на корема ми, при което аз усетих две бързи ритничета, и той ги усети, много хубаво ни стана. Вече сме сигурни че бебчо рита  Hug Обикновенно към обяд е много активен и вечер като легна на лявата си страна. Simple Smile По гръб като легна момичета и веднага почва да ми се вие свят, а като умалея на ляво спя си и на дясно (макар че пак не било много хубаво, поне така четох някъде).

# 250
  • София
  • Мнения: 289
Кали честита ти пишка и от мен Simple Smile

И на мен това заглавие ми харесва много:
"Зима иде,студ настава,а гордо пъчи си коремчето АПРИЛска мама"


# 251
  • Мнения: 165
няма да си държа повече ръката на корема. Cryвече 2,3 пъти се случва .в началото си мислех ,че е съвпадение ,но днес се замислих и затова ви питах при вас как е.и без да си държа ръката ,когато ритне ще го усетя със сигурност,защото преди два дни го усетих а оттогава нищо Rolling Eyes
 doly_dog ,и мен ме боли гърло и имам лека хрема.вчера бях на лекар и ми изписа едни хомеопатични за смучене-хомеожен 9 и крем за носа Nisita.за хрема можело само този крем и морската вода.да ти кажа ,че днес ме поотпусна.можеш да си вземеш крема и ако спреш хремата ще спре и кашлицата. Peace

# 252
  • София
  • Мнения: 289
Криси благодаря ти.

Аз сега си пръскам в носа Муконазал спрей ама нещо не ми помага особенно. Сега ще кажа на мъжа ми като се прибира да ми вземе този крем защото просто откачам от тази хрема.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Ето и от мен предложение за нова тема
 АПРИлската мама е тъй променена, върви окрилена със бебче в корема!

# 254
  • Мнения: 410
ето ме и мен.днес и аз спах до късно-10ч.,не ми се ставаше ама бебето ме рита-гладно baby_neutral.та хапнах-сега ще излизам на пазар.лек ден и до после Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт