Лидл 100- Таблетки тук, таблетки - там. Тоалетна без таблетки - голям срам.

  • 96 224
  • 768
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 129

Не пишете запис, а кликнете на бутон известия горе в дясно!Мерси
2.Моля, подчертавайте ключова дума в текста, когато пишете- така ще знаем за какво се отнася текстът и дали ни интересува, без да сме чели 10 реда преди това.

3.Не пишете запис, а кликнете на бутон известия горе в дясно!Мерси

4.Да уважаваме труда и отделеното време на другите или
как лесно да търсим в темата:

От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. В него с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.)
Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.
Търсенето във всички теми е най-пълно с Гугъл.



АКО ИСКАТЕ ДА СЛЕДИТЕ ТЕМАТА, НО НЯМА КАКВО ДА КАЖЕТЕ,ОСВЕН "ЗАПИС" КЛИКНЕТЕ ПОД ЗАГЛАВИЕТО И НА "ВКЛЮЧИ ИЗВЕСТИЯТА" И ЩЕ ПОЛУЧАВАТЕ ОТГОВОРИ ПО ТЕМАТА.МЕРСИ!! bowuu
големите букви не са викане в случая Laughing

 

Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура
КАК СЕ ОТВАРЯ КАНИЧКАТА СЪС СМЕТАНА




Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти


Продукти, които харесваме:
Скрит текст:
Препарат за отпушване на канали
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)
Бисквити тип "котешко езиче"
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Почистващ препарат с хлор
Таблетки за миялна машина
Таблетки за тоалетна





Продукти, които НЕ харесваме:
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки
КОТЕШКАТА ТОАЛЕТНА

Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; 77; 78; 79; 80; ; 81 ; 82 ; 83 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92 93; 94 ; 95; 96; 97; 98; 99


# 1
  • Мнения: 4 578
пу първа    newsm44 да ни е честита нова тема, благодаря за оформлението newsm51
Кажете за тавите другата седмица хубави ли са?

# 2
  • Мнения: 6 697
Какви са пък сега тия тави? Отказвам да купувам hahaha
Мини пиците ще ги търся в брошурата.

Инак, пу втора и мерси за темата  bouquet

# 3
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Заглавието е един път. Laughing За темата и аз  bouquet
Кои са тези вафлени рулца, които коментирахте в предишната тема?
По принцип покрай тези неща минавам и гледам настрани. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 438
Благодаря за темата  bouquet Такива сте подстрекателки, че ще накарате и човек без тоалетна чиния да си купи таблетки Laughing
А иначе вафлено-шоколадовите пурички при нас са позиционирани до касите Peace

# 5
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тези ли са?

# 6
  • София
  • Мнения: 14 637
Някой търсеше прахосмукачка - в К. ще има от понеделник Ровента.
Много им се чудех вчера на рулцата, утре ще ги пробвам.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
 bouquet за темата.

За чадърите да кажете нещо?

# 8
  • София
  • Мнения: 16 003

не са тези. Нов асортимент, до касите са. Има ги и при бисквитите. Опаковката е като на обикновенните бисквити по цвят. Марка - Tastino.
Но са кухи, а аз се точех на пълнеж  с течен шоколад.  Sad
Но пък са вкусни.

# 9
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря, записвам си ги, дано списъка не стане прекалено дълъг за понеделник, засега фигурират те и таблетките, но неделя тепърва предстои. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 532
 bouquet за темата.

И аз исках много уреда за плитки, но чак в сряда отидох - разпродали се били за първите няколко часа Crossing Arms Междувременно elpida447 тук беше споделила линк към същия уред на Babyliss на сходна цена - поръчах веднага и сега чакам доставка Crazy Благодаря много за споделеното Hug

Някой писа по-рано, че се интересува от пресата за чесън. Такъв модел имах преди време, не от Лидл - гледайте самата преса доколко плътно пасва в гнездото за скилидката, защото моята имаше луфт и всичко излизаше през него, вместо през дупчиците отдолу. Не успях да го обясня по-добре, надявам се да става ясно Blush

# 11
  • Мнения: 4 658
Записвам се в темата със снимка на вафлените пурички - снимката е много лоша, сега ги снимах, но поне да знаете какво да търсите
Скрит текст:
И аз мислех, че са с шоколадов пълнеж, но пак бях приятно изненадана, защото и така са много хубави.

# 12
  • Мнения: 9 481
Някой писа по-рано, че се интересува от пресата за чесън. Такъв модел имах преди време, не от Лидл - гледайте самата преса доколко плътно пасва в гнездото за скилидката, защото моята имаше луфт и всичко излизаше през него, вместо през дупчиците отдолу. Не успях да го обясня по-добре, надявам се да става ясно Blush

Благодарско за темата!  bouquet

Относно пресата за чесън :след емнайсе строшени и дразнещи ме, попаднах на тази:
http://www.tonibad.com/tonibad-site/wp-content/gallery/seria-pre … /11720_638627.jpg

Перфектна! Горещо препоръчвам
Peace

# 13
  • Мнения: 444
Пух, може ли да ми пратиш линка за уреда на Babyliss? Много се назорих за това нещо. Тоя Лидл какви неща прави  Crazy

# 14
  • Мнения: 46
 Пресата за чесън я имам от около година, ползвам я често и съм много доволна . Имам и другите кухненски помощници, без това за яйцата(мисля този път да си взема и него), с тирбушона се отваря много лесно бутилката вино.

Общи условия

Активация на акаунт