Шуър чек - чувствителност???

  • 19 071
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 660
Доколкото разбирам тестът ти е отчел вярно предишния път - на 6 и 14 февруари не си била още бременна, на 24 февруари си била в 4та г.с. и теста е хванал. Даже рано е засякъл, на някои момичета им отчита и по-късно. 4 седмица означава 2 седмица от зачеването или 4 седмица от началото на цикъла. Както и да е.

На колко дни ти е цикъла? Имаш ли закъснение в момента и колко?

# 16
  • Мнения: 712
Сиси, при твоя цикъл още е прекалено рано, даже и за кръвен тест. Изчакай няколко дни, ако не ти дойде междувременно. Съжалявам много за това, което си преживяла... Така както го описваш, сигурно е ставало въпрос за късна овулация. Но ако можеш, не го мисли, гледай напред - бебето ще дойде и този път всичко ще е наред  Hug

# 17
Сиси, при твоя цикъл още е прекалено рано, даже и за кръвен тест. Изчакай няколко дни, ако не ти дойде междувременно. Съжалявам много за това, което си преживяла... Така както го описваш, сигурно е ставало въпрос за късна овулация. Но ако можеш, не го мисли, гледай напред - бебето ще дойде и този път всичко ще е наред  Hug


 Моята дилема е следната- последен цикъл на 10.10.2007г. , при полужение , че при мен е на повече от 30 дни. На 02.11. имам съмнение , че може и да сме направили бебче, но все още не мога да определя с никакъв тест, а нямам търпение да чакам. Имам само някакво странно кафеникаво нещо, което се появава последните 4 дни от време на време на тоалетнанта хартия (за първи път ми се случва) , имам леки болки долу ниско , и ме е обзела мислъта че съм бременна.
Мисля че кръвния тест е най-надейжден като за начало да разбера състоянието си, но не знам кога най-рано мога да го направя.
Моля Ви за съвет и мнение   Praynig

# 18
Доколкото разбирам тестът ти е отчел вярно предишния път - на 6 и 14 февруари не си била още бременна, на 24 февруари си била в 4та г.с. и теста е хванал. Даже рано е засякъл, на някои момичета им отчита и по-късно. 4 седмица означава 2 седмица от зачеването или 4 седмица от началото на цикъла. Както и да е.


Patishonka по това което ми пишеш , означава ли , че овулацията ми е била около 14 Февруари ??? Как е възможно това !!! Последен цикъл на 06 Януари и овулация около 14 Февруари ! Всъщност с моя нередовен цикъл не се и сънмнявам, но все пак...ми е странно.

А странното ми кафяво зацапване още продължава- вече 5-ти ден. Какво ли ще излезне в крайна сметка   newsm78

# 19
  • Мнения: 1 335
А странното ми кафяво зацапване още продължава- вече 5-ти ден. Какво ли ще излезне в крайна сметка   newsm78

Хормонален дисбаланс. Как са ти репродултивните хормони?

# 20
  • Мнения: 2 660
Сиси, честно казано тотално се обърках! По принцип (но само по принцип), овулацията би трябвало да е 2 седмици преди началото на новия цикъл, т.е. преди да ти дойде. Ако сега чакаш цикъл на 9.11 при поседна М на 10.10 и цикъл от 31 дни, значи овуто ти трябва да е било около 26.10 грубо казано. Но това е само по книга, на практика овулацията ти може да е била както в началото, така и в края на цикъла ти - случва се.

не мисля, че е чак толкова рано за тест. Пробвай, може да ти отчете нещо. Защо си решила, че точно на 2.11 сте направили бебе? Отчела ли си овулация с тестове или по друг начин?

# 21
А странното ми кафяво зацапване още продължава- вече 5-ти ден. Какво ли ще излезне в крайна сметка   newsm78

Хормонален дисбаланс. Как са ти репродултивните хормони?

За сега не съм се подлагала на изследвания и не мога да кажа...но за пръв път ми се случва подобно нещо.

# 22

не мисля, че е чак толкова рано за тест. Пробвай, може да ти отчете нещо. Защо си решила, че точно на 2.11 сте направили бебе? Отчела ли си овулация с тестове или по друг начин?

Ову не съм отчитала. Правих тестове за бременност и са отрицателни, дори тази сутрин пак отрицателен(нормално ако има бременност от преди 6 дни) . А защо на 02.11- защото тогава бях с половинката и бебеправихме.

Общи условия

Активация на акаунт