Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 871
  • 593
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 115
Здравейте момичета,малко късно се включвам,но докато къщата утихне и докато ви изчета то станало някое време...
Продължавам да съм много режимна за сега са -3кг.а ми е седми ден,но свалям и на мерки,може би затова е така.Да ви се похваля днес имах време и за себе си ходих на козметик и кинезитерапевт направи ми антицелолитен масаж,направо се чуствам разглобена,но ще продължавам по план за масажите.Мисля си че така ще има по голям ефект....за сега това от мен.Целувки на всички и лека и спокойна нощ.
Вече немога да си преставя, че ще мине ден без да почета и споделя с всички дюканки,всички сте много готини и утре повече минусчета ей... Hug   bouquet

# 466
  • Мнения: 557
Вещи, така е по принцип. При мен цигарите са приоритет пред яденето, а и когато съм на педали, наистина не ми се яде. Срядата е изключение де. Не е проблем да я карам и като "воден ден"; вечер като се прибера обикновено просто искам да се наспя, без попълзновения към хладилника.
Спретнах аще една порция хапки сирене, оваляни в трици  И СИ ГИ СКРИХ!!!!!!!!!!  hahaha Joy

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Фрактал за какъв воден ден говориш?????

# 468
  • Мнения: 557
Воден ден по принуда, т.е. ако обстоятелствата налагат.
П.С. По ппринцип, когато съм на зор, или ми е натоварено, нямам никакъв проблем да карам на вода, или каквото дойде, или нищо. Наистина. Не е добре, ама...  Sad

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
По добре намери време да хапнеш, не да го караш на вода, изобщо не е препоръчително.

# 470
  • Мнения: 557
Права си.  Hug Ама се иска планиране, и това ми е слабото (хъх или дебелото...) място.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 2 787
докато ви изчета то станало някое време...
При мен стана никое време, направо.

# 472
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Кри, свекър ми виниаги си е хапвал много яйца. Той самият няма притеснения.

Айс, Културата не ме притеснява изобщо, защото съм изяждала за тези три месеца поне по една на ден - не пречи на режима.

Дези, да си рекламирам рецептата за сърцата от темата - разкошни са.

Ванче, евалЯ, страОтно, супичката и мен ме беше впечатлила, а след снимката вече със сигурност ще я пробвам.

Цвети, посред нощите си проличава кой е бил зает цял ден и (с тея темпове на писане?!?) не иска да пропуска.

Насиди, щом си признаваш...

elikaragyozova, как може да си позволиш да си гладна?!? Това не е Дюкан! Яйца и кис. мляко ти решават проблема.

mariqnska, дано не те хванат WC проблеми, иначе не е толкова страшно да почнеш триците по-късно.

Косата капе на всекиго в този сезон. Мъжът ми не е на диета, ама елате да видите четката му за коса.

Витамините са по-важни от микроелементите, тъй че калмацинът не е задължителен, а мултивитамините са.


Това от мен в резюме на 15 страници. Когото пропускам, сори, че четох малко по диагоналната система.  Hug

Вещи, давай лампите да гасим.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 01:22 от dorchester

# 473
  • Мнения: 478
И аз ви изчетох дюканки и ви пожелавам лека нощ Hug  bouquet Heart Eyes

# 474
  • Мнения: 556

Добро утроооо!!!Хайде по едно кафе за ранобудните


# 475
  • Мнения: 556
Цвети,какво става,миличка spoko
Мамица,пак ще влезеш в ритъм,споко
Мише77,имай милост.Какви са тези многолистни банички smile3516
Насиди,и на мен ми се е случвало да налетя на шоколада. Rolling Eyes Embarassed
Русалка,оправяй се бързо Hug
ЕлиКарагьозова,верно си излиза скъпичко.През ден оставям маса лев само за млека и филета,ама...няма как
Фрактал,не се обричай на водни дни.Сгладуване само се дебелее.Предупреждавай в къщи,че си си приготвила нещо,да не те подяждат Hug
Сънче,похвалих се,бе,не си видяла.Купих си дънки и две блузки(дънките 26 номер #Crazy)
Мариянска newsm10
Веселина СП,не ползвам микрото за готвене.Само за притопляне,а грила за сандвичи
Мъничка,тъкмо те мислех вече къде изчезна и ти Hug
Дорче,ще я потърся непременно рецептата.Прияли са ми се сърца Hug  bouquet

Кри,и ти си от ранобудните.Взе ли си кафенце Hug

Успешен ден ви пожелавам ,момичета

Мишле,ти май нещо ми се цупиш,а?!?Да не съм казала нещо не на място Rolling Eyes

# 476
  • Мнения: 557
Добрутро! Суперкафенце, мерси  Simple Smile
Ето и малко гимнастика от мен:
http://youtube.com/watch?v=ZeHtD97HFM4

Лек и слънчев ден на всички!   bouquet

П.С. Предупреждавам, ама са любопитни... И що ли не ми вярват.... newsm78

# 477
  • София
  • Мнения: 3 090
Дезире, нещо много сметанени тез кафета, бре!
Ама ще си взема едно черничко, пък ще му сипя малко 0,1% мляко...
Вещи, Ревалид са витамини против падане на косата и чупене на ноктите. Аз лично не съм пила, но момичетата казват, че има добри резултати.
Аз също пия витамини като се сетя  Embarassed не съм имала проблеми до сега. Само магнезия е абсолютно задължителен, за да не се получават схващания на краката и защото триците изкарват магнезия от огранизма. А магнезия се усвоява най-добре заедно с калций. Цинкът също се препоръчва при диети. Затова калмацинът е удобство 3 в 1. Иначе аз пиех магнерот в началото, просто защото го имах вкъщи. Сега искам да свършат моите витамини и да пробвам с бирената мая, сигурно не случайно Дюкан я препоръчва. Ама както забравям да ги пия, кой знае кога ще свършат...
Фрактал, припомни ми хубавото студентско време...ееех! От сесия излизах с поне 3 изплетени пуловера и няколко кила по-малко. Като си спомня колко лесно свалях тогава...Преди морето 1 седмица на диетка, сваля 4-5 кг и така до следващата година преди морето.Кой да ми каже, че ще дойде момент, в който метаболизма се забавя, а хранителните навици остават.
Деата пак ще се осъмни в мен, ама аз да припомня, че то почти не остана време

 Софийска среща неделя 11.11. Дивака на Гладстон, 16.00 ч.

В дясната ръка пилешка кълка, от джоба да се подават овесени трици.

Не са ми отговорили за срещата Куин, Муничка, Соня, МираХрис. Специална покана ли чакате, софиянки?

Забравих да споделя, че днес и аз съм подута, едва си отварям очите и съм +700. Снощи рибката, дето беше сготвил мъжа ми, беше възсоленичка. А и за следобедна закуска хапнах малко пуешко пушено филе. Тъй че днес мноооого вода, пък да но се оттека до довечера!

Приятен, слънчев и усмихнат ден!

# 478
  • Мнения: 556
Фрактал,дали това е Белиденс,дето го денса Мишлето
Кри,това е белтък разбит на сняг Hug

# 479
  • Мнения: 1 241
Добро утро, красавици, Hug

споделих с Нинка, да споделя и с вас: и моята коса капеше ужасно, такова чудо не ми се беше случвало-като я миех изхвърлях по 3-4 шепи коса Shocked #Crazy, много се бях притеснила
пия капки Биоцитрин, косата ми спря да капе, аз го взех за общо усилване на организма и не бях направила връзката, но не пия нищо друго, така че трябва той да е помогнал

Пожелавам ви усмихнат ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт