Червеи пълзят в кухнята ми!!!

  • 51 068
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 041
ориз,бобове някакви? При мен веднъж се бяха появили някакви гнусотии от един плик с червен пипер-домашен,майка ми ми го беше купила.
И за друго си мисля- да не са молци? Някакви вълнени дрехи или кожени палта?

# 16
  • Мнения: 4 447
ориз,бобове някакви? При мен веднъж се бяха появили някакви гнусотии от един плик с червен пипер-домашен,майка ми ми го беше купила.
И за друго си мисля- да не са молци? Някакви вълнени дрехи или кожени палта?

Едва ли в кухнята си окача дрехите. Rolling Eyes

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много са гадни и упорити и отърването от тях не  елесно. Ще станат на пеперуди-като молци едни такива (или пък са си точно молци newsm78). Завъждат се в стари зърнени кйултури, брашно, грис, ядки, все от тоя род хранителни продукти.

# 18
  • Мнения: 3 036
Ако брашното ти е в по големи количества го пресей и го отдели в друг съд.
Ако останат по ситото такива гадости Sick значи е от него.

# 19
  • Мнения: 3 146
Ок, ще пресея брашното - към 500грама е само. Не съм гледала в черния пипер, трябва да видя май!

Нямам идея с какво да поръся.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Сладките неща също въдят червеи - шоколади, вафли, бонбони и пр.

# 21
  • Мнения: 647
Да не си скрила труп някъде , а? Mr. Green
Не ми е много уместна шегата , но може да е от много неща.Май ще се наложи обстойно да провериш навсякъде. Лошо ! Sick

# 22
  • Мнения: 207
И при нас едно лято се бяха появили и то по тавана,като прерових подправките се оказа,че са се завъдили в кърито,в червения пипер,даже в един чай,хвърлих всичко,пръсках с Райд и повече сме нямали проблеми.Като е по тавана освен със спрей не виждам с какво друго може да ги пребориш.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 571
И при мен се бяха появили, и то в чисто новата ми кухня. Оказа се че идват от чай на пакетчета, изхвърлих го и повече не съм виждала.

# 24
  • Мнения: 59
и при мен се бяха завъдили в една коричка от хляб попаднала зад хладилника

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това са червейчетата на молците, не се стряскай ...

# 26
  • Мнения: 3 146
Не се стряскам, просто искам да ги махна. Вчера, както ме посъветвахте, прерових чайовете и подправките, изхвърлих едни галета, въпреки че си бяха наред, в брашното няма. Единствено хладилникът не съм местила, но там трудно ще падне нещо. Може би все пак от там идват! Трябва да хващам мъжа на работа  Simple Smile

Може би и с Райд да напръскам...

Благодаря на всички за помощта!  bouquet

# 27
  • Мнения: 134
у дома се бяха завъдили в едно мюсли
както каза jerry Райд ще помогне, но
все от някъде са се появили
дано не се покажат пак

# 28
# 29
  • Мнения: 3 360
При мен от плодовете са изкачали гадовете #2gunfireнеприятна работа Close

Общи условия

Активация на акаунт