ПЛЕВЕН чака сняг

  • 11 263
  • 267
  •   1
Отговори
# 210
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Брей,момичета,как ви се излиза навън в този студ. Изобщо не си и помислям за такива глупости. Кога ще мине тази зима като още не е дошла не знам.
Можете ли да ми кажете с какво кремче да мажа малката за суха кожа. Нали има някакви лишеичета и както очаквах личната каза,че нищо й няма,лека алергична реакция от преобладаващато белтъчно хранене,ще й минело. Да я мажа с крем Здраве,но на мен ми се струва,че това още повече ще й изсуши кожичката. Чудя се за нещо на Мстела ли,знам ли и аз. Ако сте ползвали нещо да ми препоръчате.
Aз ти препоръчвам A-derma exomega за атопична кожа се води. Михаела имаше обрив и беше на места много суха преди 7-8 месеца и оттогава я мажа само с млякото и кожата й е много добре. 400 мл е около 27 лв.

# 211
  • Мнения: 5 026
Имам подозрения,че Краси 00 е поела към родилното  Rolling Eyes От снощи не се е вписвала. Ще видим!

# 212
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз мия зъбите на Люси с паста Fresh Time Kids, а четката е Colgate.
Деси,ходихме в Кауфланд днес, но така и не видях въпросните дъски за пластелин Sad.Сигурно сме ги подминали.
Миленче,обикновено твоите подозрения се оправдават. Ха да видим сега Wink

# 213
  • София
  • Мнения: 9 903
Имам подозрения,че Краси 00 е поела към родилното  Rolling Eyes От снощи не се е вписвала. Ще видим!
Атракция вижда всичко Laughing.
Момичета,търся ето такава масичка и столчета за коледен подарък на моите момиченца:
http://www.como.bg/comoproducts/pr.1273.all.1
Моля ви,ако някой види някъде в Плевен такива или подобни,да ми каже!Държа да са дървени,а не пластмасови.Или да ме насочите към някой мебелен магазин тук,че идея си нямам къде продават мебели.

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 20:15 от Валенцето

# 214
  • Плевен
  • Мнения: 239
Валенце, много хубава масичка. Дано намерите тука подобно нещо. Peace
Аз не съм виждала такива в Плевен.

# 215
  • София
  • Мнения: 9 903
Валенце, много хубава масичка. Дано намерите тука подобно нещо. Peace
Аз не съм виждала такива в Плевен.
Ами аз може и да я поръчам,ще ми я доставят,но нещо още не съм свикнала така-искам да я видя "на живо",да видя как ще седят децата на столчетата..Уф,като нещо ми влезе в главата,няма излизане Laughing.Хайде кажете ми поне магазини за мебели.Аз знам само тези до Градската градина,където е и магазина на Тесс. newsm78

# 216
  • Плевен
  • Мнения: 239
Валенце, много хубава масичка. Дано намерите тука подобно нещо. Peace
Аз не съм виждала такива в Плевен.
Ами аз може и да я поръчам,ще ми я доставят,но нещо още не съм свикнала така-искам да я видя "на живо",да видя как ще седят децата на столчетата..Уф,като нещо ми влезе в главата,няма излизане Laughing.Хайде кажете ми поне магазини за мебели.Аз знам само тези до Градската градина,където е и магазина на Тесс. newsm78
Срещу Билла на гарата,ама от задната страна има една уличка и там има доста голям магазин за мебели,килими.Не знам как се казва. Там където взривиха,за да направят МОЛ. Дано ме разбра.Аз там видях страхотни легълца. И килима на дребния е от там. Може и да масичкиPeace

# 217
  • Мнения: 5 026
Хайде кажете ми поне магазини за мебели.
Записвай си: отзад на ТСМ, а можеш и да влезеш от входа на ТСМ-а, в мазата се намира; до Бриколаж , на пазара - Ем Дизайн (това е на Еко Мебел), на Гренадерска има, на пробива има...май това са  Rolling Eyes

# 218
  • София
  • Мнения: 9 903
Благодаря ви!  bouquet
Атракция,на кое казвате пробива?Съжалявам за тъпите въпроси,обаче явно не съм научила всичко в града още.Откакто сме тук мебели не сме купували-нали си дойдохме с антуража Laughing.

# 219
  • Мнения: 248
Валенце, ние до миналия месец бяхме в ремонт и сменихме доста от мебелите в къщи. Обиколила съм всички мебелни магазини и дано не те разочаровам, но такава масичка със столчета никъде не съм видяла в Плевен.

# 220
  • Мнения: 480
Вижте как спинкаше Мартин снощи, направо ме разби това дете! Joy hahaha
Тук

# 221
  • София
  • Мнения: 9 903
 mimi25bg ,много сладък тоя Мартин Hug Grinning!
Валенце, ние до миналия месец бяхме в ремонт и сменихме доста от мебелите в къщи. Обиколила съм всички мебелни магазини и дано не те разочаровам, но такава масичка със столчета никъде не съм видяла в Плевен.
ConfusedМного ми се иска да намеря тук,а не да поръчвам.По-скоро ще намеря причина да отидем до Сф,и без това с много приятели имаме да се видим,та помежду другото ще наминем и до Комо Wink.Междувременно ще пообиколим и из Плевен.Харесала съм я тая маса и това е Crossing Arms.-искам я.
И още нещо си харесах:
http://www.carlodanielli.com/show_product.php?id=319
Но като видя цената,Ангел каза,че по-скоро той ще ми скове една маса Laughing.

# 222
  • Мнения: 161
Валенце, масичката и столчетата на Комо са супер, но и аз не съм виждала в Плевен. И ние ще обикаляме магазините за мебели, че ни чака обзавеждане на цял апартамент....аз че съм си от Плевен така и не са научих на кое се вика Пробива Embarassed, но магазини за мебели има малко над "Захарно петле", по Данаил Попов към историческия музей, срещу Дома на книгата - точно на ъгала.....и другите май Атракция ги е изредила, а и Практикер разбира се. Ние кухнята най-вероятно ще си я правим по поръчка, но утре ще оглеждаме за спалня, гардероби, секция и диван, детска стая Crazy, както и за вана (това си е моята мечта Wink), дано ни дадат кредита утре, стискайте палци, че искаме 10 000 да теглим Money
Ами да стискаме палци тогава на Краси, че Атракция много правилно ги предчувства тези неща  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 5 026
но магазини за мебели има малко над "Захарно петле", по Данаил Попов към историческия музей
Няма го вече, банка ще е там  Grinning Пробива викам точно на  Данаил Попов  Peace
 Мими, има 2 конкурса за спящи бебета, испращай снимка. ЦЪК (изисква регистрация в този форум) и пак ЦЪК Тук,за съжаление, забелязвам,че срока е бил до 08.11.Но,нищо,участвай в първия конкурс.Успех  Peace

# 224
  • Плевен
  • Мнения: 974
Вижте как спинкаше Мартин снощи, направо ме разби това дете! Joy hahaha
Тук
Тери спи така от няколко месеца и си пъха ръцете под тялото. Явно така им е удобно  Grinning.

Валенце страхотни детски мебели си избрала, но тук надали ще ги има. Дано в Софя ги има в наличност.

Общи условия

Активация на акаунт