занимават ли се бебетата ви сами?

  • 1 980
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 477
На кошарката или на паяка винаги се занимава самичък.Изкарвам му всички играчки и пускам музика.Така докато не поогладнее...Поне ми оставя достатъчно време за чистене ,готвене и такива подобни...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 82
Аз пък нямам никакво свободно време. Като не спи трябва да съм в стаята иначе плаче. Не знам докога ще е така и дали ще го израсте.

# 47
  • Мнения: 395
и ние имахме същия проблем с Алекс, но откакто татко му му записа Снежанка на Дисней, имаме по 1/2 час спокойствие, макар че знаем всички реплики на изуст, също е луд по влакчета и се заиграва с тях. Но той вече е 1г и 9м и това щастие трае от 2 месеца,преди това не се заиграваше нито за 1 минутка. А за тоалетната още си ходи с всички наред

# 48
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Много рядко да се заиграе самичък. Иначе все търси мен. Откакто проходи не иска и да стои в кошарата.Само обикаля из вкъщи и рови из всички шкафове, т.е. трябва да вървя само по него.  #Crazy

# 49
  • Мнения: 8 999
И двете ми деца си се занимаваха сами. От момента, в който се научиха да хващат с ръчичките си. До тоя момент просто си лежаха, оглеждаха наоколо и си бучаха нещо на техния си език.

# 50
  • Мнения: 3 314
абсурд  Naughty дори сега седи в мен и удря РС  hit  като залепена е за мен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт