Девин розов етикет от кога?

  • 3 905
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Давам "Девин"-изворна от петия месец без да я преварявам. При всички случаи е по-добра от чешмяна преварена. Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
Аз - от самото начало действам с изворни води. Не съм преварявала никога.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 154
Аз давам изворна на Девин от самото начало без да я преварявам,досега сме нямали проблем,беше ме страх в началото,макар,че от познати с по-големи бебета знаех,че я ползват без да преваряват.

# 18
  • Мнения: 1 183
Аз от 6 месец нататък давам само изворна,без преваряване  Wink

# 19
  • Мнения: 177
В началото я преварявах;а от 1 година му давам изворна непреварена;но съм имала и случаи още като беше на 3м. да пътувам и нямам възможност да преварявам;тогава давах за по 5-6 дни непреварена и не съм имала проблеми.

# 20
  • Мнения: 857
Аз от 6месец давам изворна на девин или на предела без преваряване, не,че много пием вода, откакто се е родила е изпила най-много 200мл.

# 21
  • Мнения: 66
От двумесечна възраст.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
От новородено може да се дава, аз съм давала когато сме навън или нямам преварена не сме имали проблеми.

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
МИнералните води не са подходящи за бебета.
А притоплянето на храни или вода, в микровълнова печка, си е жива анархия ooooh!

# 24
  • Мнения: 451
Давам такава вода от ражането, преди я преварявах (нужно ли е незнам), а от 6-ти месец я давам направо.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 721
аз му дадох два пъти и двата пъти ми връща Confused
Чудя се възможно ли е да е от нея Thinking

# 26
  • Мнения: 5 362
От новородено може да се дава, аз съм давала когато сме навън или нямам преварена не сме имали проблеми.
Peace
И аз така съм правила.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 24
моят син не пиеше  вода допреди 6месеца.вече е на3г.и3м.и пие всичко що е в малки бутилки.

# 28
  • Мнения: 1 006
От новородено до сега съм давала Девин изворна без да преварявам.

# 29
  • Мнения: 3 360
От първите месеци до сега давам розов девин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт