ЖК по ЗК в района на Младост - Къде и при кого?

  • 6 451
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 469
Папукчиев работи всеки ден сутринта мисля че до 13 - 13.30 в 217 кабинет на втория етаж. Хубаво е да се обадиш предварително, за да те запишат за ЖК за деня, в който искаш, но не дават часове - отиваш и чакаш. Аз ходя обикновено към десет часа и няма толкова хора. И да не се обадиш предварително - няма проблем, няма да те върнат. А телефонът в кабинета е 9767544.

# 16
  • София
  • Мнения: 276
аз съм страшно доволна от д-р Папукчиев-много внимателен,всеки път гледа на ехограф без да се плаща,дава всички направление,дава болничен без проблем.Във форума съм срещала само хубави мнения за него.Намира се в в 25-та поликлиника.

На същото мнение съм- стахотен професионалист, мн. внимателен лекар. Обяснява всичко внимателно и ясно. Проявява голямо уважение към всеки пациент....за жалост много са рядко такива лекари. Пътувам от другият край на града, но не бих го сменила! Имай в предвид, че е само сутрин- до 12 ч. ако не се лъжа.

# 17
  • Мнения: 4 053
д-р Илиева бягай далеч.Безкрайно невъзпитана и не смятам , че е добър специалист.

това, че ти не смяташ, че не е добър специалист, не значи че е така Naughty
аз пък съм повече от 5 години при нея и съм супер доволна, през цялата бременност ми пуска всички необходими изследвания, всеки месец ме гледа на ултразвук и ми е обяснявала всичко подробно
около година след раждането ми гори раничка на шийката на матката, друг специалист от АГ болница след това ми каза, че изпълнението е перфектно
да, малко е цапната в устата, но това не ми пречи
нека е устата, но да върши работа, а не да ми пълни главата със сладки приказки и нищо да не прави Party

п.с. не ми е роднина, не си плащам, не съм колежка или пр. Mr. Green


не искам да влизам в безсмислени спорове, но
и мен така ме гледаше постоянно на ултразвук и ми обясняваше всичко подробно,
и се оказа, че детето ми не се развива от около 3 седмици,
и се роди в 34 седмица,нещо, което можеше да се предотврати,
нещо което тази "специалистка" пропусна

# 18
  • София
  • Мнения: 2 104
и аз нямам намерение да споря
не си доволна, не ходиш при нея и това е
аз я харесвам , доволна съм и не я сменям за друг Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 123
то и няма място за спор.Когато всичко е наред,всеки лекар може да те проследи.Когато обаче има проблем,тогава се разбира кой колко може-важното е да не стане късно.

# 20
  • Мнения: 4 053
то и няма място за спор.Когато всичко е наред,всеки лекар може да те проследи.Когато обаче има проблем,тогава се разбира кой колко може-важното е да не стане късно.

така е, но в моя случай уважаелата докторица твърдеше, че всичко е наред,
но майчиния инстинкт ме буташе към Шейново в случая,
абе мани, на никой не пожелавам,
Илиева за мен не е специалист

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Препоръчвам ти Д-р Цанов от 25-та поликлиника, също така и Папукчиев.
Д-р Цанов ми следи цялата бременност и при него родих, много съм доволна. А Д-р Папукчиев ме е преглеждал само веднъж, по спешност-паднах жестоко в по едни стълби 7-ия месец. Направи ми отлично впечатление и въпреки, че му предлагах пари за прегледа-отказа категорично да ги вземе.

# 22
  • Мнения: 79
Отново Ви Благодаря, момичета!!! Записах се при доктор Папукчиев. Наистина много фин човек, със страхотно чувство за хумор. Сестрата му е също много внимателна и мила. Честно казано досега никой не ми е обяснявал и преглеждал толково дълго. С първото ми дете ЖК беше направо "отбиване на номера". Възхитена съм!!!
А относно грешките на други лекари - човешко е всеки греши, стига грешките на въпросния лекар да не са прекалено чести, защото започва да граничи с некадърност. Според мен не е лошо паралелно да се правят консултации и с други лекари.

# 23
  • Мнения: 336
patashuri направила си отличен избор. Това е един от най-внимателните и възпитани лекари, които познавам. Върши си работата със сърце, а не за пари  Peace.

# 24
Искам да изразя дълбокото си почитание към този невероятен лекар  - д-р Папукчиев от 25 поликлиника, район Младост! Бременна съм в шестия месец и той следи бременността ми още от самото начало. Винаги на консултациите е изключително мил и внимателен. Изчерпателен е във всичките си отговори и още преди да съм задала въпроса си, той като че ли вече знае какво искам да го попитам. Много търпелив и културен, не съм срещала по-свестен лекар досега и съм му изключително благодарна, че именно той следи бременността ми. На същото мнение е и съпругът ми, който винаги идва с мен на прегледите и даже записва с камера нашата малка бебка, кагото я гледаме на видеозона. Много мила е и сестрата, която работи с д-р Папукчиев! Въобще изключително съм доволна от тях, защото няма нищо по-важно от това, за една жена бременността й да преминава леко и спокойно! Единственото за което съжалявам, е че д-р Папукчиев не изражда и за това съм се насочила към "Токуда", когато дойде момента. Пожелавам на всички бъдещи майки много щастие и горещо препоръчвам д-р Папукчиев! Красимира Абаджиева

Общи условия

Активация на акаунт