Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 38 474
  • 479
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Винаги има смисъл и ефект (дори да не е на 100% същият). И моят АД3Е ненадейно свърши. Правих си маската един път без него. Не е фатално, нали после пак ще си купиш Wink

# 256
  • Мнения: 778
Винаги има смисъл и ефект (дори да не е на 100% същият). И моят АД3Е ненадейно свърши. Правих си маската един път без него. Не е фатално, нали после пак ще си купиш Wink

Идеално!!
Утре ще си забъркам хууууубава маска за коса! Сигурно добре ще и дойде след сауната...

Всъщност ... още се чудя дали няма да и се отрази лошо сауната, парната баня и солариума, който съм запланувала за утре.

Може да и сложа малко бадемово масло да не я изсуша много - вие как мислите?!?

# 257
  • Мнения: 50
Купих си Vialiton.Сега като чета разбирам , че като има вода във него май не върши работа. Вярно ли е това? Моля ви отговорете, ако трябва да търся от другия.

# 258
  • Мнения: 778
Виталионът няма да ти помогне ... А, Д, Е са мастноразтворими витамини, т.е усвояват се от организма само в случаите, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не Ви вършат работа!!!

Търси Тривитаминола, който е мастно разтворим!

Но ... както по-горе писаха момичетата не е фатално да не присъства веднъж в маската Simple Smile!!

# 259
  • Мнения: X
Купих си Vialiton.Сега като чета разбирам , че като има вода във него май не върши работа. Вярно ли е това? Моля ви отговорете, ако трябва да търся от другия.
За следващия път, ще знаеш Wink
Сега го използвай с добавка на масла/мас, за да могат да се усвоят витамините Hug

# 260
  • Мнения: 965
Zizi и не само към нея се обръщам, косата ми прекалено се омазнява от маската, която правя... както е в оригиналната слагам по 2 с.л, а преди малко прочетох, че едно от момичетата слага по 1 с.л.... дали ще се отрази на ефекта, ако и аз слагам по 1, защото просто сякаш мазното се е увило здраво около косъма и не мога да го махна по никакъв начин. Излизам от банята бясна и ставам още по-бясна, след като я изсуша и видя на какво прилича.На другия ден пак я къпя и чак тогава прилича на копринка.Но не искам да е по този начин Naughty #2gunfire newsm78

# 261
  • Мнения: X
Анелия, строги правила НЯМА (независимо от твърдението на някои потребители). Щом не ти понася, пробвай с по - малко АД3Е, сменяй другите съставки, смени и шампоана (пробвай с някоя мостричка, за да не влагаш излишни пари). Първите няколко седмици ми бяха необходими 3 сапунисвания + обливане с вода с оцет, сега всичко е наред, не знам точната причина Flutter

# 262
  • Мнения: 778
Zizi и не само към нея се обръщам, косата ми прекалено се омазнява от маската, която правя... както е в оригиналната слагам по 2 с.л, а преди малко прочетох, че едно от момичетата слага по 1 с.л.... дали ще се отрази на ефекта, ако и аз слагам по 1, защото просто сякаш мазното се е увило здраво около косъма и не мога да го махна по никакъв начин. Излизам от банята бясна и ставам още по-бясна, след като я изсуша и видя на какво прилича.На другия ден пак я къпя и чак тогава прилича на копринка.Но не искам да е по този начин Naughty #2gunfire newsm78

Я, кажи какво слагаш в маската??!
Аз от 3-4 месеца я правя, но винаги се измива отлично, до "скърцане" на косичката след изплакване!!!

# 263
  • Мнения: 4 496
Anelia85 ,колко ти е дълга косата? Моята я знаеш колко е. Слагам 1 с.л. и малко отгоре Тривитаминол.А ако още не си си купила шампоан- белия на KERANOVE измива идеално.Ако искаш пак ще пусна снимката.И последно- колко е топла водата, с която миеш?
Само ти не си пускала снимка, бягаш по тъча, а? Mr. Green


Зизи, и ти ли рови по чуждите форуми...Питай, ма душата, Сичку ш`ти казвам...




Крадват хората от тебИ и Ут трудЪ ти,ша знайш....Хич  нИ тЪ УцИнявЪт,Кат малки палета У краката ти сЪ въртят. По-острУ го давай, катУ с Ръжен ги ръчкай. Тука за некви 15 санта чИтЪ....`ногУ лъжат тез хора бре!За правилата ш`ти казвам, в очите мЪ гледай-квотУ е казану- нИ е На камък сеченУ, мен да слушаш! Ха сИга, кака, дай пет лева, чИ мъжъ гладнУ,дИцата и той...

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 23:12 от красим

# 264
  • Мнения: 39
Нещо се пооплетох с последните Ви постове  newsm78
От прочетеното до тук, живях с мисълта че Vialiton-а има същото действие като АД3Е, но задължително трябва да се ползва с мазнина /без значение растителна или животинка/. Моля вкарайте ме в правия път, ако грешно съм разбрала  Crazy, че си закупих Vialiton, а маската си я правих с бадемово масло и масло от пшенични кълнове.

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 23:49 от calevra

# 265
  • Мнения: X
Нещо се пооплетох с последните Ви постове  newsm78
От прочетеното до тук, живях с мисълта че Vialiton-а има същото действие като АД3Е, но задължително трябва да се ползва с мазнина /без значение растителна или животинка/. Моля вкарайте ме в правия път, ако грешно съм разбрала  Crazy, че си закупих Vialiton, а маската си я правих с бадемово масло и масло от пшенични кълнове.
На Виалитона идеята му наподобява тривитаминола (ако мога най-просто така са се изкажа), същите витамини, но второто е по - добрият вариант, тъй като съдържа витамините в естествено разтворимата им среда и е избегната излишната химия (игуанка може да помага с термините). Не е фатално, не се стряскай Wink

# 266
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Тука е станало касапница докато ме нямаше...откъде се взеха всички компетентни мнения...от кога хората, които сега започват с маската започват да съветват преди да изчетат, обмисля, пробват и изпатят от всичките 17 теми до сега...какъв е този друг форум и що за простотии се носят из пространството...както и да е...не искам да знам... Mr. Green
сега ви пожелавам лека нощ и косите да пораснат с 15 см за 1 месец   bouquet

# 267
  • Мнения: 179
Момичета,аз не съм писала тук до сега,но след като ви прочетох /е,не всичко ,де Embarassed/се запалих и също реших да пробвам с тази "вълшебна" маска,още повече,че наскоро родих и косопадът започна Cry Купих си от ветеринаря АДЗЕ и той ми препоръча и МЕГАДЕРМ, купували го и го добавяли в маската с АДЗЕ-то,съдържа мастни киселини,минерали и витамини,използва се при кучета и котки за здрава козина   ooooh! Та,въпросът ми е вие използвали ли сте го  newsm78 Аз вече се наклепах и живот и здраве утре ще се отчета,ако не ми окапе съвсем от това   hahaha

# 268
  • Мнения: 39
Нещо се пооплетох с последните Ви постове  newsm78
От прочетеното до тук, живях с мисълта че Vialiton-а има същото действие като АД3Е, но задължително трябва да се ползва с мазнина /без значение растителна или животинка/. Моля вкарайте ме в правия път, ако грешно съм разбрала  Crazy, че си закупих Vialiton, а маската си я правих с бадемово масло и масло от пшенични кълнове.
На Виалитона идеята му наподобява тривитаминола (ако мога най-просто така са се изкажа), същите витамини, но второто е по - добрият вариант, тъй като съдържа витамините в естествено разтворимата им среда и е избегната излишната химия (игуанка може да помага с термините). Не е фатално, не се стряскай Wink

Благодаря много  Hug   bouquet В понеделник съм на обиколка по ветиринарните аптеки значи  Whistling

# 269
  • Мнения: X
Купих си от ветеринаря АДЗЕ и той ми препоръча и МЕГАДЕРМ, купували го и го добавяли в маската с АДЗЕ-то,съдържа мастни киселини,минерали и витамини,използва се при кучета и котки за здрава козина   ooooh!
В предни теми момичетата са го коментирали. Общото мнение е, че не е кой знае какво...  Rolling Eyes
За повече информация - да се включат дамите, които са го използвали Peace

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 08:59 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт