Случвало ли Ви се е..

  • 2 199
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
Уф, хич не съм добра актриса. Винаги ми проличава. Последно за рож. ми ден и подари един парфюм, за които отдавна му бях мрънкала, но взел друг, по-стар и така ми се сговни като го видях...

# 16
  • Мнения: 2 723
Случвало ми се е да ми подари с грейнали очи и усмивка нещо, което не харесвам изобщо, но как да му призная това ... самият жест е повече от всичко

И на мен, ми се е случвало... И да, вярно е, че жестът струва колкото 1000 подаръка, но все пак няма смисъл да се хвърлят пари на вятъра и затова, за да сме сигурни и двамата, че подаръците които ми ще ме зарадват истински се консултираме предварително. Аз също го подпитвам какво иска преди да се набутам за нещо, което няма да ползва Naughty

# 17
  • Мнения: 49
Аз си имам своя теория за подаръците: харесвам всички подаръци, които са подарени с мисъл за мен! Защото това означава, че човекът се е опитал да разбере какво на мен би ми харесало, а не на него. Обаче: има хора, които просто не умеят да правят подаръци. Моят съпруг е един от тях, както и цялото му семейство! Което не значи, че нямат други много по-важни достойнства! Затова аз отдавна вече се отказах да чакам той да ме изненада, защото знам, че няма да успее. Просто излизаме заедно и превръщаме купуването на подаръка в истинско забавление. Е, с родителите му не мога да се справя - те купуват, каквото преценяват, после се ядосвам и то не за друго, а защото парите им са отишли напразно за неща, които няма да ползвам. Но пък това си е техен избор, нали?
Мисля, че не е толкова страшно това, че ти е подарил нещо, което не ти харесва. Може би си струва да опиташ и да му кажеш защо нещото не ти е харесало, но го направи така, че той да не се почувства като пълен глупак! Защото си мисля, че е важно да оцениш и уважиш усилието му да ти купи сам нещо. Това показва, че все пак е мислил за теб, нали? Разбирам разочарованието ти, изпитвала съм го. Но..това са нещата, за които си струва да проявим мъдрост и да ги променим без това да засегне любимия човек.

# 18
  • Мнения: 2 047
  За мен жестът е важен. Фактът, че са се опитали да те зарадват.
  От бивши гаджета и познати съм получавала нехаресвани подаръци, но не го показвам. Просто не ги нося/ползвам - сега се сащам за един Опиум, който не харесвам, на въпроси защо не го ползвам, отговарях, защото е за по-специални случаи. След време го подарих тихомълком.
   Дрехи, чанти, които не ми харесват - прибирам ги и не ги вадя повече.

# 19
  • Мнения: 1 517
Не получавам много често подаръци - не защото не се сеща, а защото точно когато има поводо, все нямаме пари  Grinning .Без повод съм получавала цветя.
До сега не ми се е случвало да не харвсам подаръка му. Случвало се е той да не хареса моя  Mr. Green
Първия път: фланела и джинси в бежово-кафяво. Хареса ги, само изкоментира, че джинсите май ще са мъъничко къси, а фланелата била много кафява и отиде на другия ден да я смени с по-светла.
Втория път: купих му една блуза, тъмно червено, хем знам, че за него мъж в червено е абсурд. Директо заяви, че таквоз чудо няма да облече. Аз се ядосах и най-безцеремонно я върнах, като вместо да я сменя, си взех една за мен  Mr. Green Това по случай неговия рожден ден. Той не се разсърди.
Когато му купува бельо или дреха някаква, винаги съм доволна. Един-два пъти не ми хареса много миризмата на парфюма; в смисъл не беше зле, ползвах го, но можеше и по-добро.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 499
Случи ми се преди два месеца, за рождения ми ден.
Не стига че не ми  подари подарък за деня и аз се разревах жестоко,
ами излезе на другия ден и ми домъкна една огромна богородица на каишка, която просто никога няма да сложа.
А ми знае вкусовете горе-долу.
Аз не можах да прикрия разочарованието си и той се разсърди.
Аз взех бижуто и отидох до магазина да ми го сменят. След половин час гледане си харесах нещо по мой вкус, което редовно си нося.

Хепи енд.

# 21
  • Мнения: 4 733
 Получавал съм такива подаръци, да. Винаге съм се стремяла да инсценирам задоволство, но определено съм лош актьор.

Общи условия

Активация на акаунт