Видинската мама за Коледа се стяга (10)

  • 11 512
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ах момичета нямам търпение вече да дойдем с малчо във Видин  Sad... тук не се живее направи...

# 226
  • Видин
  • Мнения: 685
Меги, защо не се живее? А вие след Коледа щяхте да идвате нали?

# 227
  • UK
  • Мнения: 1 351
Меги, защо не се живее? А вие след Коледа щяхте да идвате нали?

 Амо какво да ти кажа... тук лудницата е голяма... не можеш да се раминеш от хора по- улиците... колите са толкова накачулени по- тротоарите, че токовете на бутушите ми вечр ще се счупят от ритане  #2gunfire ( ритам яко колите които ме ядосат  Embarassed ooooh!) а за идването да след Коледа ще идваме  Hug нямам търпение да си почина малко  Whistling

# 228
  • Мнения: 2 653
Мегита, напълно те разбирам.И тук с количка е абсолютно изпитание да се минава по центъра особено.аз за това откакто съм с кола количката не съм я погледнала- пак е ужас и с кола, ама поне си на топло, сухо и слушаш музика.И почти навсякаъде има платени паркинги  и винаги се намира място, защото хората предпочитат да паркират по тротоарите , отколкото на паркинг.
Аз все ми идваше на ума да извадя ключа и да почна да драскам, ама ще ме види някой идиот и както съм с детето ще ме набие.

# 229
  • Видин
  • Мнения: 685
Меги, и тук е ужас с колите по тротоарите.
Но за съжаление закона го позволява. А и тук улиците са #2gunfire. Днес по Тази Сутрин на БТВ казаха че Видин е най-опосканата цитат община. А познайте от кой..... Но това е положението. Дано е хубаво времето да излезем малко на разходка. Ако ли не, поне трябва задължително да се видим за по кафе, както вее говорихме, само че къде newsm78.
Меги, а къде живее мъжа ти във Видин?
Айде лека нощ от мен. До утре Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 2 653
Как го позволява закона  #Cussing out- нямат прво да спират на 2 метра(май на 2 беше  newsm78) от сградата #2gunfire.

# 231
  • Видин
  • Мнения: 685
Как го позволява закона  #Cussing out- нямат прво да спират на 2 метра(май на 2 беше  newsm78) от сградата #2gunfire.
Може и да си права. Но когато питах защо спират по тротоарите и ми казаха че закона го позволява. Peace

# 232
# 233
  • Видин
  • Мнения: 685
Фиона,  Hug Hug Hug

# 234
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Задължително е да са на разстояние от сградата най-малко 2 метра, за да може да се движат пешеходците.


дуу какъв е тоя тротоар бе?! не съм виждала във видин тротоар 5 метра!?!? #2gunfire #Crazy

# 235
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде пак застой в нашата любима темичка Crossing Arms
Да се похваля, че ни биха втория прием на Пентаксим и той пак я прие много добре, може би беше само малко повечко нервничък. И другото с което ще се похваля е че вече ядеме пюренца  food002. За сега плодови. Като свършат ще взема зеленчукови и така.
Айде похвалих се smihesorry

# 236
  • Видин
  • Мнения: 685
Забравих да пожелая честит имен ден на всички празнуващи. Със здраве да си носят името

# 237
  • Мнения: 720
Здравейте момичета.  Hug
Честит празник на всички празнуващи.   bouquet
Ния, Марти харесва ли ги пюренцата?
И аз да се похваля, детенце си има зъбче.  Party Party Party

# 238
  • Видин
  • Мнения: 685
Ели, честито ви озъбване  
Пюренцата ги харесва. Аз за сега му давам само ябълки, а утре ще го пробвам ябълка с банан

# 239
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Честито на празнуващите!  bouquet
Честито първо зъбче на малкото пиленце! Hug

Общи условия

Активация на акаунт