Видинската мама за Коледа се стяга (10)

  • 11 495
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 657
Йо, по-добре се консултирай с лекар преди да почнеш лекарството-това си е сериозно.Дано мине бързо

позволявам си сама да го почна,защото миналия път това ми предписаха,като минах на преглед.

# 271
  • Видин
  • Мнения: 685
Еми, Дидка иска да е в неделя. Аз съм съгласна. Ели май и ти newsm78. Ще говоря и с Куши, то тя сигурно ще си пише де. Йо няма да може да дойде. Мегита още няма да е тук. Но може да си се видим в неделя, а пък към 28-29.12, там някъде, още една срещичка да си ударим Hug
Айде и другите мами, които само четат, без да пишат и те да се включват.
За мястото на срещата, какво ще кажете за "Никра"-та? към обяд?????? Thinking
Йо, стискам палци за бързо оправяне Praynig

# 272
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Аз предпочитам да е към 10 часа Rolling Eyes
Йо, бързо да се оправяш  Praynig

# 273
  • Мнения: 2 653
Йо, по-добре се консултирай с лекар преди да почнеш лекарството-това си е сериозно.Дано мине бързо

позволявам си сама да го почна,защото миналия път това ми предписаха,като минах на преглед.
А опитвала ли си с хомеопатия, не знам дали помага в твоя случай де, но поне няма да навреди-и ако уцелиш добър хомеопат, разбира се , който да дава точните лекарства.

# 274
  • Мнения: 2 657
Йо, по-добре се консултирай с лекар преди да почнеш лекарството-това си е сериозно.Дано мине бързо

позволявам си сама да го почна,защото миналия път това ми предписаха,като минах на преглед.
А опитвала ли си с хомеопатия, не знам дали помага в твоя случай де, но поне няма да навреди-и ако уцелиш добър хомеопат, разбира се , който да дава точните лекарства.

Фиона,тук няма добър хомеопат!

# 275
  • Мнения: 2 653


Фиона,тук няма добър хомеопат!
Много жалко   Confused

# 276
  • Мнения: 720
Мисля, че се класирам и аз за неделя.  newsm78
Някой от вас да е хранил детето си с фризовом, че нещо много ми е мътно. Как да направя температурата на водата 75 градуса.  newsm78

# 277
  • Видин
  • Мнения: 685
Ели, как 75 градуса? Трябва да е много гореща, да излиза пара малко преди да кипне. Това са 75 градуса.
А за неделя, 10ч. на Никра-та, така ли остава?

# 278
  • Мнения: 720
Ния, пише да преваря водата и да я оставя да се охлади до 75 градуса. Да забъркам с млякото и като изстине да давам. Де да знам колко са 75 градуса.  newsm78 Правя я тук, но не знам уцелвам ли темп.
За срещата мен ме устройва, но пак не съм 100 процента сигурна.

# 279
  • Видин
  • Мнения: 685
Сипвай си по малко на ръката, да не бъркаш с нея. Трябва да ти пари много. Но аз все пак не мисля че трябва да е точно 75 градуса, колкото толкова. Стига да се разтваря добре млякото.  Hug

# 280
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Някой от вас да е хранил детето си с фризовом, че нещо много ми е мътно. Как да направя температурата на водата 75 градуса.  newsm78

хах 75 баш....  в микровълнивата за 30 секунди 120 мл -те тва е 75 градуса. Simple Smile Аз така правя... ама уж за 50-60 градуса (за аптамила, който при 60 не чува и да се разтвори щото е на гранули!!!  #2gunfire )
после давиш у мивката и те така Simple Smile

# 281
  • Мнения: 2 653
Кушии, нещо не те разбрах  newsm78Аз съм ползвала аптамил и ми се  е разтварял почти винаги- само веднъж или два пъти не , но тога си беше чисто студена водата, защото аз сънена вземам от каната с и сипвам вода и то се оказа, че каната не е била включена.

Иначе аз топлех водата с една кана за кафе, която никога не е ползвана за кафе, сутринта си я напълня и си имам за до следобедното хранене постоянно гореща вода .И правех по следния начин-пълня 2/3 топла вода (или 1/2 ако е много топла )в него разтварям млякото  и после добавям студена вода докато стане необходимото количество.Аз и сега така правя чай за нея примерно, вместо да чакам да се запарва 2 часа  и да изстива после.Правя го -слагам 2 пакетчета обаче ,след около 2-3 мин се е запарил и сипвам половината в шишето и добавям студена вода.Следобяд като дойде време пак за чай сипвам другата половинка от чая и добавям тоя път със студена вода.-
А и друго се сещам-ако направите много горещо млякото може да добавите бучки лед.Аз си бях напшравила 2-3 формички  с изворна вода и ги бях насипала в една торба, за да си освободя формите за лед за нас.
А сега се сещам и един трик за разхлабване с АМ- правиш го мааалко по-топличко от обикновенно и действа разхлабително, ако има запек.

# 282
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
fiona   на аптамила пише да се прави с 50 градусова вода.... мерила съм веднъж в началото като идиотка да видя колко са 50 точно и се оказа леко хладичка на пипане. гранулите не се разтварят добре при тая температура, по стените на шишето остават кръсталчета и изглежда гадничко като цяло  Sick с гореща ( не вряща) водица се разтваря перфектно, става като прясно млекце, запеня се отгоре... мммм и по шишето не остава нищо. разбрах че новия аптамил ще е на прах и ще се разтваря по-лесно и при по-ниска температура. та затова в микровълновата топля водичката   chef

# 283
  • Мнения: 2 653
fiona   на аптамила пише да се прави с 50 градусова вода.... мерила съм веднъж в началото като идиотка да видя колко са 50 точно и се оказа леко хладичка на пипане.
Ахам, ясно.Аз не съм мерила  изобщо, защото нямам с какво , обаче с предното мляко(ползвах друго в началото около 2-3 седмици) имам опит от трудно разбиване и то ставаше с много гореща вода и с много разбиване и после с аптамила си продължих с по-топла вода, явно за това не съм усетила такива трудноси.

# 284
  • Мнения: 2 502
здравейте мами  Hug,

каня ви да посетите нашия Коледен базар ,който организираме на 13-14 декември /утре и в други ден/ пред ПГ от 11,00
часа /стига де не ни изиграе времето шегичка  Mr. Green/вашата група има представител ЕЛииии   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за нея 

Общи условия

Активация на акаунт