Оставяте ли отворен прозорец през нощта в стаите на бебетата

  • 2 914
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
Az оставям вратата на терасата леко отворена от доста време май- но балконът ни е остъклен. Апартаментът ни е южен, без да пускаме парно през зимата беше 20-22 а сега е 24-25 градуса в стаята #Crazy

# 16
  • Мнения: 18 542
Лятно време да, но за сега все още не го оставям отворен. Леглото не е до прозореца, но все пак...на мен нощем ми е студено, ако е отворен прозореца.

# 17
  • Мнения: 6 206
Аз какво да кажа като още пускам климатика на топло през нощта. Embarassed Пък да отворя прозореца. Rolling Eyes
Обаче детето половината нощ прекарва да ми спи на корема и на няколко пъти го сварвам отвит. Лоша практика. Close

# 18
  • Мнения: 455
Цитат на: Casey
Още не смея. Обаче вече спи с боди с къс ръкав.


Само по боди с къс ръкав и голи крачета??? #Shocked  #Shocked  Аз уж не съм зиморничава, но и аз си обличам пижама. А бебо спи по тънко боди с дълъг ръкав и памучни ританки. В стаята е към 20 градуса, не повече.
Даже още не съм се престрашила да го обуя в пижамка за да е с голи крачета. Много ли съм страхлива   Confused: Sad  Sad

# 19
Да , отварям леко прозореца. Снощи пак отворих, защото в стаята беше 25градуса. Сутринта като станах беша 23

# 20
  • Мнения: 955
Биби, душата, ти тези сладурани ескимосчета ли ще ги правиш. Дават го пак да застудява. Незнам, зависи от изложението, но в стаята на наш Жорко е 19 градуса и спи с боди с дълъг ръкав и чувалче без ръкави.

# 21
  • Мнения: 844
Ние изключихме климатика и сега температурата е 19.5 градуса, толкова колкото и през зимата, макар, че стаята е южна. Облечени сме си за сън както досега, единствено проветрявам по-често. Обаче да спим на отворен прозорец ми се струва студеничко, не знам де, то тук във Варна от вчера е по-топло.

# 22
  • Мнения: 3 550
Не, през нощта всички спим и няма как да контролираме колко ще падне температурата в стаята, а всичко става. Денем го оставям отворен.

# 23
  • Мнения: X
Нощем не засега, стои отворен цял ден обаче.

# 24
  • Мнения: 204
моя мъник се роди през август и както се оказва хич не може да понася жеги. понеже се оказва че е досущ бащичко що се отнася до поносимост към топлина, а и самият той е много топъл (без да има температура) така че спи на отворена врата за тераса от както се родил. В началото спяхме така, защото не можах да се приборя с баща му, който не можеше да спи, ако вратата не е отворена. Наистина бебето беше в другия край на стаята, но все пак вратат си беше открехната и влизаше хладен въздух. Като се застуди мъжа ми продължи да държи вратата открехната почти до сутринта. Нощем ставах и я затварях (защото аз умирах от студ), но за моя изненада бебето понасяше условията много добре. От два месеца затварях вратата плътно всяка вечер и от тогава не спи спокойно. Мислех, че е от зъбите, но снощи го оставих да спи отвит цяла нощ (отново на затворена врата) и спа непробудно.
Така, че според мен всичко си зависи от детето. Моето ако не е отворена вратата (дори през зимата) трудно заспива и не спи дълбоко Simple Smile
Според мен всичко е много относително и си зависи от детето.

Общи условия

Активация на акаунт