Половин Варна на сухо заради авария

  • 10 758
  • 313
  •   1
Отговори
# 240
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Сексуално активен, ела да си изкъпеш децата милите в нас. Водата тук не е спирала.
Това вече прилича на неприлично предложение  Laughing

Да бе, да !!!
Просто ми люти на очите като изляза на балкона и погледна към Аспарухово  Wink

# 241
  • Мнения: 2 839
Това е от обаянието на сексуално активен  Laughing

# 242
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Това е от обаянието на сексуално активен  Laughing

Пфу...човек да не се опита да бъде добър  Crazy
Обаянието което идва е  не само на сексуално активен, а и на доста мацки от форума

# 243
  • Мнения: 81
 Немога да повярвам, че имаме вода. При това тече под силно налягане.Такова чудо от понеделник не се е случвало. Живея на Погребите. Simple Smile

# 244
  • Мнения: 13 512
Момичета, какво е положението днес? Район център, под М. Луйза? Заедно с гарата е.
Ние избягахме в Трявна за уикенда, да се изкъпем  Mr. Green
Да знаем да се връщаме ли, че какъвто сняг ни затрупа пък тук, да вземем да изкараме зимата и на пролет във Варна. Може пък до тогава да са оправили водопровода  Laughing
A, Diva... ама вие нямате ли вода? Гледам мъжът ти един такъв лъснат, ухаещ...свети... явно на друго място се къпе.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 124
Ако аварията се беше случила преди изборите дали мамка му до сега ще седим без вода
каде са сега тез кметове дет ги избирахме тяхната мамица #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 
хвана ме нерва аз ще зема да махна линията на бебка и ще сложа линия за без вода  #Cussing out

# 246
  • Мнения: 220
Колкото и да е странно, на нас вчера не ни спряха водата и в момента (11:32 ч.) все още имаме, а според режима трябва да имаме вода само м/у 8 и 11 ч. и м/у 21 и 24 ч. Да не би да ни се е разминало? При вас как е?

# 247
  • Мнения: X
И ние си имаме от снощи. С добро налягане Peace

# 248
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Нашата пък току що спря #Cussing out Тъкмо мислех да влизам да се къпя! Уфффф, писна ми!

# 249
  • Мнения: 4 187
При нас вода няма .

# 250
  • Мнения: 220
То и аз малко рано се похвалих. При нас пак спря! Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 3 595
При нас вчера имаше, но днес уви само за кратко сутринта... Аз докато оправя хлапетата и тя спря  Tired Взе да ми омръзва... С чиниите вече съм ок, но пералните край нямат. Похвалих ли ви се...къпани сме всички...вече не смърдя  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 182
Ето последни новинки!                                                                                                       

# 253
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ето последни новинки!                                                                                                       

УЖАС!!!!

До сега водата тук не е спирала, след прочетеното веднага пуснах пералнята да изпере докато имаме вода. Много, много се моля водата тук да не спира  Praynig Praynig Praynig Praynig
И да оправят повредата най-после!

# 254
  • Мнения: 3 595
Неееееееееееееееееееееее

Общи условия

Активация на акаунт