Половин Варна на сухо заради авария

  • 10 788
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 807

Киса- при вас има ли вода?/ от водопровода, не от кладенеца/ Laughing

Нямаме водопровод. Само кладенец.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 182
Започвам да нервнича-15.22h. стана ,а водата я няма!!! smile3511Нали уж към 15h.трябваше да дойде...или я пуснаха само на центъра понеже другаря Станишев е на посещение днес във Варна и да не се изложим пред чужденците....    sport027

# 77
  • Мнения: 1 632
И при нас още я няма Confused.За първи път ще пусна пералня с огромно удоволствие.
Charliz в кой район си?

# 78
  • Мнения: 182
Там където последно трябва да дойде-Аспарухово

# 79
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Айде стига сте се оплаквали. Вас поне ви казаха по новините  Whistling А това, че цял Шумен е без вода вече повече от 24 часа никой никъде не го спомена  Crossing Arms
Мивката ми е затрупана с чинии, вече нямам чисти вилици след снощните гости. Излях 10 литра минерална вода в кенефа  Rolling Eyes Такова чудо само в родната БГ може да се случи ми се чини  Thinking

# 80
  • Мнения: 182
A в Шумен що нямате?

# 81
  • Мнения: X
Не е вярно, че не е казано. Ето, още вчера:

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=195691

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567

`ба ли му мамата  Tired

Казано, добре. Ама що ли ми се струва, че нищо не правят по проблема  newsm78

# 83
  • Варна
  • Мнения: 25 312
А стига бе, какво става с тези водопроводи? Ужас направо.
Някой има ли информация дали са пуснали водата около супермаркет Макао и  ул. Струга? И дали става за употреба? Да знам да мъкна ли шишета от офиса или има шанс поне wc-то да измием като хората Whistling

# 84
  • Мнения: 1 632
Аз дочух,че има вероятност и утре да нямаме вода.Уж след 15h,а още нямаме.Всъщност те хората са казали след 15h,съвсем не значи че на часа трябва да я пуснат.След- може да означава и 2 и 3,и 7 часа след определеното време Sick

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 795
За Шумен още вчера казаха по радиото-и те имат авария на главен водопровод.

# 86
  • Мнения: 1 632
В Аспарухово имате ли вече вода?Ние още нямаме и аз вече сериозно откачам.2 дни не сме се къпали,ще се вмирисваме ли!Така като гледам и днес ще се поомием само. #Cussing out

# 87
  • Мнения: 3 595
Тарталета ние бяхме без вода 48 часа, някои още нямат. Скоро и вас ще ви включат в новините  Peace

# 88
  • Варна
  • Мнения: 3 262
В Аспарухово имате ли вече вода?Ние още нямаме и аз вече сериозно откачам.2 дни не сме се къпали,ще се вмирисваме ли!Така като гледам и днес ще се поомием само. #Cussing out
В яслата има вече, а тя е на центъра, но в нас още не. Живея на по-високо, струва ми се че до вечерта няма да дойде. Иначе течала кафява, ми каза лелята от яслата

# 89
  • Мнения: X
В яслата има вече, а тя е на центъра, но в нас още не. Живея на по-високо, струва ми се че до вечерта няма да дойде. Иначе течала кафява, ми каза лелята от яслата
На центъра сме. При нас водата си е бистра. Постфактум се чудя  дали става за миене на чинии newsm78 Мъжът ми ги е измил Thinking

Общи условия

Активация на акаунт