мнения за д-р Марчева -гр.Сливен към клиника Ева

  • 15 048
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
ще пиша веднага щом се върнем у дома,разбира се че ще разкажа, на 10 ще пътувам и ще остана там , защото на последната консултация , не знам как го разбраха чак сега се оказа , че бебка се развива с две седмици напред , така , че мисля към 10 да сме там  Hug

# 16
  • Мнения: 2 000
marinka_d, леко раждане.
Аз не съм раждала при д-р Марчева, но раждах в "Ева" преди почти 2 години. Искам да похваля болницата, много е хубава, персонала, поне по него време, беше готин. А и като здравно осигурена накрая ми взеха само 10-15 лв за нощувките само.

# 17
  • Мнения: 89
И аз реших да раждам в Ева при Марчева. Вчера бях при нея. Вече съм в деветия месец , а и тя ми каза, че всеки момент мога да родя, тъй като плацентата е узряла напълно , а и бебо е голям. От тая информация се шашнах малко, щото термина ми е 27.01. Та забравих да я питам - какви документи да нося със себе си за раждането, аз съм здравно осигурена. И какво се заплаща въобще???

# 18
  • Мнения: 2 000
И аз реших да раждам в Ева при Марчева. Вчера бях при нея. Вече съм в деветия месец , а и тя ми каза, че всеки момент мога да родя, тъй като плацентата е узряла напълно , а и бебо е голям. От тая информация се шашнах малко, щото термина ми е 27.01. Та забравих да я питам - какви документи да нося със себе си за раждането, аз съм здравно осигурена. И какво се заплаща въобще???

Носиш си личната карта и здравния картон. Като отидох още ми взеха 5 лв за анален секрет. А като си тръгвах ми взеха по 3.20 за нощувка, или 12.80 за 4 нощувки. Но пак казвам, че това беше през април 2006.

# 19
  • Мнения: 89
А как стои въпроса с епидуралната упойка? Мога ли на място да помоля да ми я сложат или предварително трябва да се уговарям за нея? И дали се заплаща нещо ако ми я слагат?

# 20
  • Мнения: 2 000
Преди 2 години като попитах какви упойки слагат ми казаха, че само пълна ползват. Но аз раждах секцио. За нормално раждане не знам дали не ползват епидурална.
Най-добре питай твоята лекарка.

# 21
  • Мнения: 422
мане ,,, кога смяташ да ходиш и да оставаш там !??? viku6a , може да се засечем Simple Smile  Hug леко раждане от нас !   bouquet

# 22
  • Мнения: 89
На всички момичета честитя Новата година и им желая спокойни бременности,леки раждания и най-страхотните бебоци на света!!!

marinka d към клиниката ще ходя вече като почна да раждам, не ми се иска да лежа предварително в която и да е болница, особенно като нямам и причина. Разбрахме се с д-р Марчева при първи болки да й се обадя и да потеглям натам - пътя е бая, от Казанлък съм, а и времето виж го какво е. Сега уговарям бебо да устиска още поне 1 седмица, че как ще стигнем Сливен в това време - не знам. Термина ми е на 27.01, но не съм сигурна , че ще устискам до тогава.
А ти кога ще ходиш там?

# 23
  • Мнения: 422
аз в това време така няма да рискувам на 10 или 11 ще пътувам и предпочитам да остана там , да ми е спокойно от колкото да чакам да почна да раждам и така, ти си преценяш , и на мен не ми се стои по болници , мразя гиииииииии  ,ама кво да праиш , лесно мама не се става  ooooh! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 89
То не е само до лесното. Нямам възможност някой да идва там и да ми носи храна през ден-два. А не знам колко време ще трябва да изкарам на сух пакет и без другото имам доста проблеми свърани с храненето ми. А и самочувствието от стоенето в клиниката никак няма да ми помогне да се настроя позитивно за раждането. Но ако отида в този период, ще те търся там.

# 25
  • Мнения: 70
Ох, момичета, и аз взех много да се тревожа как ще се доберем до Сливен в това време. Обсъждаме тука с таткото варианти да идем по-рано, поне 2 седмици преди термин, ама и при нас съществува проблем с храната и незнам кой ще ми носи, а да пътува от БУргас всекидневно си е голям лукс....А никак не ми се ражда тук, страх ме е ....
Успокоявам се поне ,че има време, даже вчера ми казаха, че термина ми е не на 15.02, а на 17, а и бебка си върви 1 седмица назад, та дано се оправи времето до тогава...
Кураж на всички, за които наближава заветния момент и дано успеете да намерите начин с превоза до Сливен... Praynig

# 26
  • Мнения: 422
вече сме у дома с бебанка ! страшно съм доволна от отношението , от целия екип от всички , в Ева   bouquet

# 27
  • Мнения: 133
Честито ти бебче  ylinfantДа ти е живо и здраво и много да ви радва  bouquet

# 28
  • Мнения: 422
благодаря Simple Smile дай боже ! newsm32

# 29
  • Мнения: 70
Момичета, тръгвам утре за Сливен. Имам време до термин, но съм с намалели околоплодни води и узряла плацента.Възможно е да ми предизвикат раждане.. Стискайте ми палци дано и аз се похваля с пухкаво и здраво бебче....

Общи условия

Активация на акаунт