Къде се носят пуловери като този?

  • 13 552
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Мда, този вторият е мн хубав и мисля, че би стоял разкошно със скосена пола до под коляното и дори в офиса! Не съм на мнение, че в офиса трябва да си само и непременно с ризката и пуловерчето отгоре или с риза и сако. Peace

# 16
  • Мнения: 2 401
hahaha Ти така ли ходиш на работа в офиса? Ще падна.
Аз този пуловер го виждам само за нощен клуб. Другото е ...

И за там не е..Иначе това беше първото място за което се сетих.. Преди две седмици бяхме на клуб и аз сглупих да сложа подобен пуловер. Е, изпотих се 300 пъти и си тръгнахме по-рано от предвиденото, такава жега беше(пък и като се разкърши човек, става още по-топло  Laughing)

Друг път на клуб- с тънка и разголена блузка(потниче)  Crossing Arms

То като се замислиш, за никъде не става. Хем си с пуловер, хем си гола. Иначе е адски красиво, но явно само за снимки  Simple Smile
А в клуба ако кибичиш само на бара и оглеждаш надменно конкуренцията, вместо да кършиш снага (заради което ходя и аз) няма да е толкова некомфортно.  Но пък тия климатици от друга страна ...абе не си е работа.  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 978
Страхотни пуловери.
С удоволствие бих ги носила в офиса. Не виждам нищо лошо.

# 18
  • Мнения: 5 622
Сега като се вгледах по-добре и сравнявайки двете снимки на пуловера(така да ме кефи, ще полудея  smile3511 ) и тази на сутиена, стигнах до извода, че и този вариант, който съм дала, няма да свърши работа, защото 100% ще се вижда закопчалката, пък била тя и не минаваща през гърба.

Просто този гръб е ужасно изрязан.

Следователно това е пуловер за жени със силиконов бюст, които просто няма да слагат сутиен ( и ще им стърчат зърната през пуловера, за  да побъркват всички мъже наоколо  Twisted Evil )

# 19
  • Мнения: 4 435
Пуловерът е разкошен.Може ли да ми дадеш линк,защото най-вероятно ще си го поръчам.За клуб е дебел,аз на такива места целогодишно ходя с потничета,корсети и т.н.Понеже не работя,бих го носила като излизам на вечеря или нещо подобно.С боди и аз не го виждам,губи му се всичко според мене.

# 20
  • Мнения: 2 401
Не работя в офис, но комшийките ми и двете работят в офиси и ходят с подобни пуловери, блузи и т.н... Едната работи в офис на мтел и мога спокойно да кажа, че се облича много стилно и в никакъв случай не е неадекватно!

Честно казано не бих се притеснила да отидя на работа с подобен пуловер , защото не ме интересува мнението на разни хора...!!!  Peace

Сутиенът, които показа е много по-добър вариант от този, за когото говорех аз  Peace


Въпроса не е в мението на някои хора, мацка.   Peace

# 21
  • Мнения: 3 830
Друг вариант да облечеш подобен е когато отиваш на гости, на ресторант...

Предпочитам по-екстравагантните дрехи, освен удобните и практичните, и не бих се замислила да си купя такъв пуловер Peace

# 22
  • Мнения: 3 830
Не работя в офис, но комшийките ми и двете работят в офиси и ходят с подобни пуловери, блузи и т.н... Едната работи в офис на мтел и мога спокойно да кажа, че се облича много стилно и в никакъв случай не е неадекватно!

Честно казано не бих се притеснила да отидя на работа с подобен пуловер , защото не ме интересува мнението на разни хора...!!!  Peace

Сутиенът, които показа е много по-добър вариант от този, за когото говорех аз  Peace



Въпроса не е в мението на някои хора, мацка.   Peace

Отлично знам, че си има някакъв неписан кодекс на офисното облекло, но като ги гледам в повечето офиси как са облечени....ха, егати облеклото  Stop

# 23
  • Мнения: 5 622
Пуловерът е разкошен.Може ли да ми дадеш линк,защото най-вероятно ще си го поръчам.За клуб е дебел,аз на такива места целогодишно ходя с потничета,корсети и т.н.Понеже не работя,бих го носила като излизам на вечеря или нещо подобно.С боди и аз не го виждам,губи му се всичко според мене.

Ето ти линк :

http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3728

# 24
  • Мнения: 4 435
Благодаря ти мила   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 622
А с какъв сутиен ще го носиш.... или......?  Wink

# 26
  • Мнения: 4 435
А с какъв сутиен ще го носиш.... или......?  Wink


Ох,още не знам.Направо се влюбих в него.Сигурно с такъв,който си е с нормални чашки,но отстрани се лепи.  Wink То много зависи каква му е материята,но мисля,че без сутиен едва ли ще го сложа,защото просто не отива на самият пуловер,иначе бюста ми е нормален и стегнат,но се чудя.Обаче така се влюбих в пуловера,че просто го искам много.Ти поръчваш от сайта нали?Аз досега не съм и май това ще ми е първият път,може ли само да ми кажеш кви такси се плащат.Май 40$ беше доставката,а? newsm78
Аз може и направо да поръчам на една жена в Америка,но се чудя дали да я занимавам.

# 27
  • Мнения: 5 622
Ето как изглежда отпред:



забележете, обаче, че на първата снимка, където го ават в гръб, пуловерът е доста по-дълъг, а тук стои на кръста... Кое ли е вярното(аз предпочитам да не е къс. Не стига, че и гърба ми, би бил гол, ами и кръста...   ooooh!)

# 28
  • Мнения: 289
Бубе, по магазините съм мерила подобни на сутиена, който ти показа, но с по-тънка презрамка от този на VS. Със сигурност няма да се вижда, защото презрамката се пада на кръста.

# 29
  • Мнения: 5 622
А с какъв сутиен ще го носиш.... или......?  Wink


Ох,още не знам.Направо се влюбих в него.Сигурно с такъв,който си е с нормални чашки,но отстрани се лепи.  Wink То много зависи каква му е материята,но мисля,че без сутиен едва ли ще го сложа,защото просто не отива на самият пуловер,иначе бюста ми е нормален и стегнат,но се чудя.Обаче така се влюбих в пуловера,че просто го искам много.Ти поръчваш от сайта нали?Аз досега не съм и май това ще ми е първият път,може ли само да ми кажеш кви такси се плащат.Май 40$ беше доставката,а? newsm78
Аз може и направо да поръчам на една жена в Америка,но се чудя дали да я занимавам.

Вторият ти вариант е по-удачен, ако питаш мен. ИНаче за таксите и митата, нямам идея. Виж в темата"Обувки от Викториас сикрет", мисля, че там обсъждат точно това  Peace

И аз съм влюбена в него, но както казах, ми се струват доста пари за непрактична вещ  Tired

Искам гооо  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт