Къде се носят пуловери като този?

  • 13 563
  • 198
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 589
Е, ти кво каза, че не схванах.
Хем са хубави и качествени, хем не.
Бубооо Laughing


Казах аз, каквото казах  Mr. Green

Разнообрано качество бе. Има и читави, има и боклуци. Питай Дуци веднъж какви гащи и дойдоха. Още се хиля като си спомня  Crazy

Общата идея, която ти не схвана(или се прайш на халосана  Mr. Green) е, че са интересни и свежи, но аз лично не бих давала луди пари за доставка до Бг например, което ги прави златни, направо  Stop

Абе, пуловера се надявам да е качествен, поне....  ooooh!

Абе, чак луди пари не са ... Последната ми поръчка е за сандали и панталон - 100 лева с транспорта
Предишната е пак за сандали и за дънки - 115 лева - пак с транспорта

Между другото толкова евтини сандали и на разпродажба в Италия не съм си купувала .. сега остава да видим дали са качествени, де  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 5 622
Любимите ми обувки от ВС , са на Колин Стюарт. Има такива, които са много качествени , имам и такива, които се отлепиха още на първия шопинг тур(ама верно и аз съм много спъната и постоянно си кълча глезените, от там и подметките..).   Crossing Arms



Разнообрано качество бе. Има и читави, има и боклуци. Питай Дуци веднъж какви гащи и дойдоха. Още се хиля като си спомня  Crazy

Можеше да не ми напомняш Crossing Arms Laughing
Ще ги снимам и ще ги постна, за да сънувате кошмари Mr. Green

Извинявам се. Не се стърпях  Joy Поне баба ти доволна ли е или ти не искаше да се излагаш да и правиш такива подаръци и си ги сложила в рамка, да им се радваш само ти?  Joy

# 152
  • Мнения: 4 371
Не съм й ги дала, бива ли така да се излагам Blush

# 153
  • Мнения: 240
Виктория Сикрет не искат да правят магазин в Бъгария.  Бях известно време в щатите  и когато се върнах направих опити да се свържа с тях , за да направим магазин в България. Успях да се свържа с тях , но опитите ми да  направим   нещо  тук  бяха неуспешни. Обясниха ми , че за да правят нещо за България , трябва да намалят качеството на продуктите си за нашата страна, а това не  го позволява политиката им.

А пуловерът е страхотен Simple Smile!!!


Това е нямаме късмет:)


Как така да намаляват качеството, за да правят магазин в България?  newsm78 Close


Те май нямат реална представа за пазара - някой да им каже, че дори доста скъпи марки като Marlboro и Camel си продават чудесно у нас.
В сегмента на бельото Palmers \горе-долу в същия ценови диапазон\ успешно си реализира продуктите, да не говорим за дрехите, които ако са на цени като в сайта, ще си бъдат конкурентни отвсякъде ...

Да идват, да идваааааааааат  smile3514

Възможно е наистина да нямат реална представа за българския пазар, все пак марката е американска, може би дори не знаят къде се намира България  Rolling Eyes

А може би и те като Зара смятат, че няма да им се върже сметката с качествените неща тук newsm78 Twisted Evil

# 154
  • Мнения: 83
страхотен е!Ей сега за празниците бих го облякла. Grinning

# 155
  • Мнения: 2 149


Ето го. Разкошен е. Отзад е нашит с бижута(синци и камъчета сигурно).

Гледам, че има доста такива предложения с отворен гръб, подобен на този. Много са красиви, но къде се носят(че и без сутиен), все пак?  Rolling Eyes
На банкета на фирмата.
Това не е пуловер за всеки ден, поне според мен. Peace
Мнннооооооооого е готин!

# 156
  • Мнения: 1 679
Много е готин. Има и едни сутиени - силиконови без презрамки за такива дрехи.

# 157
  • Мнения: 757
много хубав пуловер,аз лично си падам по такива дрехи и бих го носела навсякъде,необичам стандартните и семплите дрехи.

# 158
  • Мнения: 589
Виктория Сикрет не искат да правят магазин в Бъгария.  Бях известно време в щатите  и когато се върнах направих опити да се свържа с тях , за да направим магазин в България. Успях да се свържа с тях , но опитите ми да  направим   нещо  тук  бяха неуспешни. Обясниха ми , че за да правят нещо за България , трябва да намалят качеството на продуктите си за нашата страна, а това не  го позволява политиката им.

А пуловерът е страхотен Simple Smile!!!


Това е нямаме късмет:)


Как така да намаляват качеството, за да правят магазин в България?  newsm78 Close


Те май нямат реална представа за пазара - някой да им каже, че дори доста скъпи марки като Marlboro и Camel си продават чудесно у нас.
В сегмента на бельото Palmers \горе-долу в същия ценови диапазон\ успешно си реализира продуктите, да не говорим за дрехите, които ако са на цени като в сайта, ще си бъдат конкурентни отвсякъде ...

Да идват, да идваааааааааат  smile3514

Възможно е наистина да нямат реална представа за българския пазар, все пак марката е американска, може би дори не знаят къде се намира България  Rolling Eyes

А може би и те като Зара смятат, че няма да им се върже сметката с качествените неща тук newsm78 Twisted Evil


И това със Зара не го разбирам... те са си просто една средна масова марка, както и Mango и Benetton и ред други, които си продават успешно тук, при това на високи за средния потребител цени - без изобщо да са висш клас марки.

# 159
  • Мнения: 558
бенетон няма интересни дрехи,но за това пък вси4ки са качествени,а и материите са памук,вълна,кашмир..нищо изкуствено...а и аз не съм забелязала бенетон made in china..затова и такива цени...

# 160
  • Мнения: 589
бенетон няма интересни дрехи,но за това пък вси4ки са качествени,а и материите са памук,вълна,кашмир..нищо изкуствено...а и аз не съм забелязала бенетон made in china..затова и такива цени...

не казвам, че материите не са качествени, а че марката е средно ниво навсякъде по света, само у нас заради ниските ни средни заплати излиза, че е скъпа марка
същото важи и за mango, M&S и ред други \мързи ме сега да изброявам\, с които въпросът стои по същия начин. Скъпи марки според международните стандарти са MaxMara и Betty Barclay

made in china може и да няма, на запад обаче benetton \както и gas\ отнасят адски много критики заради използването на детски труд предимно в страни от третия свят \в Китай мисля, че не се практикува...\

# 161
  • Мнения: 558
и тук има по-евтини магазини от тея на бенетон...материите им са по-добри и си държат високи цени...както например лакост...
бенетон,манго,дизел,мис 60,napapijri..са се наложили,но принадлежат към streetwear...а max mara,betty barclаy,hugo boss също са сравнително евтини,но са клас по-нагоре, с по-официални дрехи...после се нареждат и другите познати ни от pret à porter-тата дизайнерски къщи...

# 162
  • Мнения: 589
и тук има по-евтини магазини от тея на бенетон...материите им са по-добри и си държат високи цени...както например лакост...
бенетон,манго,дизел,мис 60,napapijri..са се наложили,но принадлежат към streetwear...а max mara,betty barclаy,hugo boss също са сравнително евтини,но са клас по-нагоре, с по-официални дрехи...после се нареждат и другите познати ни от pret à porter-тата дизайнерски къщи...

lacoste по-евтини от бенетон?????

не съм съгласна с категоризацията ти, а и няма нищо общо с ценовото позициониране у нас. както и да е, изобщо не ми се спори, а и даже не си спомням защо въобще тръгнахме да бистрим тази тема ...

# 163
  • София
  • Мнения: 2 381
Пуловерът е жесток. БУБА, дано да си решила проблема със сутиена.  Peace

# 164
  • Мнения: 404

made in china може и да няма, на запад обаче benetton \както и gas\ отнасят адски много критики заради използването на детски труд предимно в страни от третия свят \в Китай мисля, че не се практикува...\

В Китай използването на детски труд и въобще на "sweatshop" се практикува и то много в Китай.  Току що завърших проект за класа ми по Международен Бизнес и беше точно на тази тема. 

Общи условия

Активация на акаунт