Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Има вероятност ДА.Да си вземе едно ескапеле и няма да има проблем.

# 16
  • Мнения: X
Може да се забременее практически във всеки ден от цикъла при почти всички ситуации.

# 17
  • Мнения: 466
Не можах да разбера newsm78 - къде е свършил приятелят и първия път и къде втория път , ако  в нея какво се чуди  Crazy Има жени забременяват едва ли не само от докосване  Grinningдето се казва - зависи от кои е тя

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Може естествено, даже и да се беше изпишкал пак може....ако не е искала - ползат се презервативи, дори и първия път да разчиташ на "пазене", втория само с гумичка....

# 19
  • Мнения: 3 478
Аз за по-сигурно също препоръчвам хапче Peace

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Абе изобщо, какво значение има дали може или не може? След 2 седмици ще разбере, ако се страхува да не забременее да пие хапче за спешна контрацепция, вместо да се чуди. Или е бременна, или не е.
ще си покаже Peace

# 21
  • Мнения: 4 401
ми то май сме позакъзнели с помагането,но за друг път да кажа-много е вредно вземането медикаменти от рода на постинор,защото ти разбъзикват целия хормонален баланс на организма  за дълго/понякога година и повече/.освен това могат да ти донесат куп проблеми.Дано и се размине Praynig
Грехота е при наличието на толкова много и различни методи на контрацепция да разчитаме на нечие ''изпишкване''.
Язък ни на нас майките дето се кахърим достатъчно ли са ''еко''храните дето даваме на децата си ако ги оставим неподготвени за такива ситуаций да гълтат каквото им кажат от форума Tired-това последното не го предавай на момичето.То и така сигурно е достатъчно притеснено,а на мен устата ми е твърде голяма Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 961
Разбира се, че може да забременее, особено, ако не са използвали контрацептивни средства.
Отиването до аптеката след такава случка и ако не иска да ражда, е силно препоръчително.

# 23
  • Мнения: 814
Уби ме с тая паническа тема  Wink.
Да, може да забременее - така че ако реши - да вземе мерки.

# 24
  • Мнения: 212
Прекрасна тема Wink
Най-вече ме интересува това за пишкането.
Темата наистина е супер. Благодаря за линка в Клюкарника че иначе нямаше да я знам  Grinning
Иначе по темата.... Лично аз от съвсем сигурен източник знам за една циганка дето навремето забременяла само като минавала покрай оградата на казармата в която служех като войник. Така че щом може само от минаване да се забремение представи си какво става ако не се изпишка мъжа преди да потрети и попети... Само ще ви кажа че ако не се изпишка мъжът, в пикочния канал се спотайват милиони сперматозоиди, които като хиени само чакат удобен момент да нападнат нищо неподозиращата яйцеклетка горката.

# 25
  • Мнения: 34
Ами аз така съм забременявала, така че. . . . аптеката и постинор

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако ние не се пазим, няма кой да го прави вместо нас Naughty

# 27
  • София
  • Мнения: 408
Може да се случи,но е малко вероятно. Да пие постинор или нещо от този род Peace

# 28
  • Мнения: 28
Ако не вземе хапчета за всеки случай след едно известно време можеш и да и честитиш. Само ми е интересно виждам че имаш бебе - със сигурност и ти можеш да отговориш на този въпрос!!!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 17 592
Как пък всички пишат от името на свои неграмотни приятелки, дето не могат сами да попитат...
А по въпроса, не се чуди, ако не искаш бебе, вземи постинор. После да не се намери някоя друга твоя приятелка, дето да се чуди дали да прави аборт.

Какво по-анонимно от нета търсите, че трябва постоянно да се намесват приятелки!?

Общи условия

Активация на акаунт