Препоръчайте ламиниран паркет във Варна

  • 21 738
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
OK, благодаря за напътствията и помощта!:bouquet:

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ние си взехме ламинат от фирма Гергана81. Магазинът им е срещу Електрон, зад Обединената ветеринарница, на ъгъла.
Замаска направиха предварителна, сложиха прекрасно паркета,  много доволен.  Peace

# 17
  • Мнения: 47

А именно?

Ако знаех за какво говориш, сигурно щях и да знам къде да го намеря и нямаше да питам....  Tired
Мултимпекс се намират под Топливо в ЗПЗ. Иначе самонивелиращата на Боро съм ползвал и се казва Боронивел. Торбата 25 кг е към 30 лв и става за замазка 1-2 мм. Доста материал отива. Ако имате голяма разлика в см, по-добре някой майстор да забърка замазка от пясък и цимент на място и така да   изравните нивото.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 478
Хубав ламинат има в Акрол-на Таркет е.Магазина се намира до комина на пароцентралата/Възраждане 1/За саморазливаща замаска /на фирма Баумит/има в Практикер.Цената е 30лв. за 25кг. Има разход 1,6кг. на квадратен метърт за милиметър дебелина.Максималната дебелина е 10мм ако гониш по голяма дебелина до 30мм. трябва да вземеш на фирма Мурексин а материала е Екстрем и е 36лв.за 25кг.Трябва преди всички замаски да има задължително ГРУНД/дълбокопроникващ/.Пиша всичко това под диктовка на мъжо.Той е технически консултант на фирма Баумит/специализирана в топлоизолациите/Цената за материал наистина излиза около8-10 лв.за материал и 4-5лв за труд но си заслужава.Ние сме новодомци и в единия апартамент направихме такава замазка-сега ламината въобще не хълта.Ако искаш пиши на лични ще те свържа с мъжа ми.

# 19
  • Мнения: 2 641
А какво мислите за теракота имитация на паркет? Гледах такъв в Досев, и даоста ми хареса за коридор...как обаче ще направим връзката между паркет и теракот... Thinking

# 20
  • Мнения: 29
   Мъжът ми монтира ламиниран паркет казва, че най - качествен е Таркет. Покритието му е по - здраво, цените му са малко по-високи, но си заслужава.Фирмата вносител се нарича Акрол намират се до комина.
Замазката на пода ако е 1 см. трябва да съхне около 1 месец. Освен това сезонът не е подходящ за това. Ако подът има неравности по-големи от 3 - 4мм.по-добре, да се шпаклова със теракол,който ще изсъхне много по-бързо ,за около седмица, две. За замазката трябва да се търси строителен работник, който се е занимавал с това. Монтажът на ламината може да се извърши от монтажник на Акрол.

# 21
  • Мнения: 1 427
Преди 6 месеца си слагахме ламинат - и в четирите стаи от различни фирми /никъде нямаше на едно място исканите разцветки/.
Значи: от "Гергана"- много съм доволна,и добър избор имат,сносни цени,а момчето което го монтира беше много разбрано,опитно,бързо.
от Акрол- майсторите им са много свестни,но паркета им е скъп,а и доста разцветки липсваха. Всичкият ламинат,който предлагат е на стойки на Таркет,което е доста подвеждащо,според мен. Аз си взех такъв,пишеше Таркет на стойката,а се оказа китайски.
Паркетспейс,до ВАМО, имат най-добър избор,но обслужването им е някакъв ужас. Направих уговорка за монтаж седмица по-рано,в уречения ден чаках 5 часа и накрая се оказа,че са объркали поръчките и аз си загубих целия ден. Close
от Практикер се взех някакъв ламинат на промоция и с монтажа ми излизе най-изгодно.

# 22
  • Мнения: 29
За Паркетспейс съм чувал и други подобни отзиви....
В Практикер също имат китайски паркет, а качеството му е под всякаква критика....
И накрая една хубава новина - в Акрол вече няма китайски паркет! За ценители се предлага от скоро и още по-скъп паркет! А за майсторите е приятно да чуеш подобно нещо!

Общи условия

Активация на акаунт