въпрос за престой в болница

  • 7 785
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
в трета градска в деткото отделение се плаща 10лв. обща стая ,20лв. със самостоятелен санитарен възел и в двата случая без включена храна.за децата е безплатно

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Е как без включена храна,като и двата пъти като лежахме винаги носеха и за мен порция,даже беше вкусно. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 774
В Педиатрията се плаща за придружител,не зависимо от възрастта на детето.
Аз лежах там с дъщеря ми когато беше на два месеца и си плащах.Тогова беше 7 лв.,а сега не знам колко е .
В

# 18
  • София
  • Мнения: 426
в 3-та градска пише на вратата 10лв за придружител в обща стая и 20лв в самостоятелна

# 19
  • Мнения: 721
Последно лежахме с дъщеря ми в Александровска б-ца- белодробната клиника.Малката  е на 3 г. До 7 г. възраст се плаща 5 лв на ден, а след 7 по 10 лв. Като са придружител не се полага храна и легло. А на всичкото отгоре ние майките трябваше да си чистим стаята и да си мием чиниите. Ако пропуснеш - пак на майките викат.

Малко офф темата - но това е просто възмутително. #Cussing out #Cussing out

# 20
  • Мнения: 581
 През октомври бяхме за два дни в Пирогов в детската травматология понеже дъщеря ми си счупи ръката и я оставиха за наблюдение.Аз платих за придружител по 10лв. на ден.Не ми се полагаше нито легло, нито храна.Добре, че имаше едно свободно легло, което използвах естествено без възглавница и без одеало.
 Плащането си е съвсем регламентирано, от касата ми дадоха документ.

# 21
  • Мнения: 774
За Пирогов е така,но плащаш до 10 дни на година.после и цял месец да лежиш не плащаш.

Общи условия

Активация на акаунт