Мама и тати на бебе февруарче се пулят пред 3Д ехографче!

  • 19 239
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Не съм писала от много време!
Пуснах си отпуск след 2 седмици вече ще съм си вкъщи. С нетърпение очаквам този момент.
Много сложно е при нас и първокласник и татко с нова работа, който ще е на обучение 3 седмици извън града  #Crazy
Само мога да кажа д..е да ми е яко  Laughing
Най-важно е да сме здрави с всичко друго ще се справим!!! Затова на всички болни и разболяващи се майки им пожелавам бързо да оздравяват и да се пазят.
Вчера обяснявах на татито, че ако не си вземем комбинирана количка със столче за кола преди да се е родило бебчето ще се наложи за изписването да имаме поне столче, защото само така можем да си го приберем, а той ми казва (на шега естествено) че ще каже на бебето: " Ооооо татенце, прибираи се пеш батко ти го прибрахме с колата, но теб няма как промениха се законите. Нямаш столче и ще трябва пеш  Laughing " Много се смяхме.
Прегръдки на всички.  Hug
P.S.
И аз да кажа за секса. Имам 4 бъбрека и при предишната бременност на няколко пъти имах проблеми. Моя мъж установи някаква зависимост между правенето на секс и разболяванията ми и от началото на тоази бременност никакъв секс  Cry
Е това е ! Сигурно по-драстичен случай от нашия нямя, но съм го приела и смятам че е за добро  Embarassed

# 16
  • Мнения: 663
С ниска плацента май въобще не трябва да се прави секс, доста е рисковано, в първите месеци бях така и лекарката категорично ми забрани.

# 17
  • Мнения: 668
Slavi_Yo - отначало и на мен ми се струваше така това с четенето и писането, но схванах, че като няма какво да отговориш по темата по-добре да не спамиш излишно. Колкото до секса - ми аз не съм с ниска плацента но секс почти не правим откакто съм бременна. Броят се на пръсти пътите когато  Embarassed Но отчасти вината е моя защото в първите месеци бях перманентно като парцал и нямах сили за нищо, а пък мъжлето ходи по смени и когато той е в кондиция аз не съм и обратното... Е, ще го преживея някак си, след година някъде ще се оправят нещата.  Wink

А ти най-добре се консултирай с АГ-то си, и ако нямаш някакви болки действай.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Благодаря за новата темичка! bouquet
Slavi Yo, не виждам такава зависимост при отговорите, още повече, че аз ти отговорих за ниската плацента. Моята беше такава (при последният преглед леко се е вдигнала) и след прокървяването сексът ми беше абсолютно забранен. Все още не се осмелявам да попитам дали може (макар понякога да ми се иска), но и при нас татито е категоричен, че първо трябва да му родя така желаната дъщеричка и тогава да подновим този вид занимания.
На мен ужасно ми се спи, детето е при бабите и аз по цял ден се въргалям в леглото с някоя книжка. Другата седмица ми е изпитът по френски и трябва да почета допълнително и за него.
Взех си цитонамазката и е І група, докито беше много доволен, но аз не се сдържах да му се охиля гадничко и да му кажа, че не може и да е друга, след като ходих по куп докори преди да забременея, специално се лекувах и изследвах и това ми е трета цитонамазка за тази година   Twisted Evil. Той естествено ме изгледа малоумно.  Mr. Green
Аз пък да ви кажа съм станала много разсеяна. Губя или подменям без да обърна внимание разни неща, а днес се събудих ужасена, че съм забравила да напиша едно важно домашно за курса, пък като отворих да го погледна - то си беше написано, после се сетих, че още миналата седмица го писах, ама акъл.  CrazyМъжът ми се спуква от смях с мен.

# 19
  • Мнения: 5
Привет момичета!
Много ми е мъчно, че не мога да пиша активно напоследък, но така се налага заради работата! Още малко остава до Нова година, слава Богу! Аз и бебка сме добре, тя си ритка аз си работя и така от сутрин до вечер! Подготвям се за скромното ни сватбено тържество на 16 ноември, вчера си поръчахме халки, а днес запазих ресторанта и избрах менюто. Нямам рокля и не знам какво мога да облека, но със сигурност няма да е булчинска, че ще съм като огромна сметанова торта  #Crazy  Joy!
Вчера поръчахме кошарка и тази вечер трябва да ни я доставят у дома, модела на Дибо, легълце-люлка, с вграден скрин за повиване с чекмеджета, после става голямо легло, дълго 1.80 мтр., цвят-млечно лилаво и бяло. Ще я снимам и ще я покажа, защото в нет-а не мога да намеря снимка за да ви я покажа.
Аз отивам да чета предишната тема, че много съм изтървала!
Целувам ви по сладките тумбачета и се пазете!    bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 245
Привет мамчета Smile
Iveto_86   честит момък, най накрая, а Wink
При нас секса е ограничен(намален), но не и забранен Simple Smile Милото вече се примири  Whistling И мен ме наболява от време на време и вече нямам това удоволствие като преди.За ниската плацента и аз не мога да кажа нищо, чувала съм, че наистина трябва да се внимава със секса!
trollipen как те разбирам само и аз бях така миналата седмица  Confused Вярвам че всичко е наред с бебоците въпреки антибиотика  Praynig
evelinar аз съм така вече от няколко месеца  Crazy
Момичета направих поща в АБВ, user: fevruarki, парола: baby2008 ( искаше 6 символа затова не успях само с 2008 ) там като отидете на чекмедже излизат две папки кърмене и раждане, за сега съм вкарала 2-3 уордовски документа ако ви харесва така ще продължа да се ровя в старите теми и да вадя нещо ценно  Mr. Green
И аз да се похваля, днес ходихме в ритуалната зала и си записахме с милото  час за 14.12 за подписване  bowuu От кога се каним и най-накрая ще я свършим и тая работа Wink


# 21
здравейте и от мен !
аз бях на обиколка по магазините,вчера и днес,цените неми харесаха.затова мисля да пазарувам от борсата за бебета в хаджито
аз минах още в 5тия месец на ехограф.не знам дали беше 2д или3д но ми казаха че всичко е наред и бебето се развива добре и аз останах доволна.Докторът обясня ваше всичко подробно
а за секса най остана в миналото,знам че няма да навреди.просто нямаме никакво желание не знам на какво се дължи
И как да получа местенце в списъка в началото. на дата 09.02.2008г
сложете ме моля
 и нали срещата остава.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 17:10 от Jesika_fresh

# 22
  • Мнения: 5
Честито Лейди!
Момичета, видях че в предната тема сте коментирали цените в Майчин дом Варна, а някой има ли актуално инфо за цените в АГ Варна?

# 23
  • София
  • Мнения: 747
да  се пробвам да драсна и аз някой ред, ще бъда лаконична, че ми е много трудно-липсват ми букви, нямам главни, шифт и алт не действат,  сътветно не мога да  сменям кирилица и латинца. поздравления на всички  с поводи  Grinning

каттт, имай предвид, че  статията, която  си прочела за ибей е от преди година и половина. нещата  са мноgо променени- от цяла  схема аз единствено не харесвам, че отсам границата  се ползват услугите на българските пощи и на тях нямам никаква вяра.  


относно  секса- при нас   също е по-рядко но затова пък е по-добър и  според двама ни. на мен основните ми притеснения  са  свързани  с  многото килограми плюс.  с първата бременност качих 32кг и тогава питах мъжа ми "как може една  слоница да те възбужда" а той просто отговори"да, ама това  си е моето  слонче'.
  слави йо,  съжалявам, че  си  се поувствала така, може би имаш основания, но мисля, че никой не го е на правил умишлено. аз  самата  също пиша много рядко и рядко отговарям- не защото не искам, а защото многo чето забравям- чела  съм предишните мнения преди няколко часа , примерно, и когато  седна да пиша просто  съм забравила. друга причина е че  само да посегна към компютъра и дребния вече ме е изпреварил и крещи"мой ред е, мой ред е , аз ще работя. до после  съм забравила или пък някой друг е отговорил и не  смятам за нужно да пълня темата. мисля, че никой не те е пренебрегнал просто такa  се е получило. за мен форума, е място, от което наистина може много неща да науча, ако мога  с  нещо- помагам, но за чат и лаф-мохабет ползвам  скайп и айсикю(извинявам  се за неграмотния начин ама нямам латиница).  надявам се не съм те засегнала, нямам никаво намерение Hug, просто давам обяснение за моето поведение, не че някой ми го иска де  Grinning
приятна вечер от мен  Grinning

5 отговора докато пиша, много те бързи  Grinning

# 24
  • Варна
  • Мнения: 617
Благодаря на всички за отговорите  Hug . Аз смятам да ида на "частният" ми доктор чак другия петък, а и като го питам за секс, той се майтапи вече, че от това съм на този хал и да си дам малко почивка  Joy
Вчера нашата кака стана на 4 години. Виртуална почерпка на всички!   party023

# 25
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Благодаря за новата темичка! bouquet
Slavi Yo, не виждам такава зависимост при отговорите, още повече, че аз ти отговорих за ниската плацента. Моята беше такава (при последният преглед леко се е вдигнала) и след прокървяването сексът ми беше абсолютно забранен. Все още не се осмелявам да попитам дали може (макар понякога да ми се иска), но и при нас татито е категоричен, че първо трябва да му родя така желаната дъщеричка и тогава да подновим този вид занимания.
На мен ужасно ми се спи, детето е при бабите и аз по цял ден се въргалям в леглото с някоя книжка. Другата седмица ми е изпитът по френски и трябва да почета допълнително и за него.
Взех си цитонамазката и е І група, докито беше много доволен, но аз не се сдържах да му се охиля гадничко и да му кажа, че не може и да е друга, след като ходих по куп докори преди да забременея, специално се лекувах и изследвах и това ми е трета цитонамазка за тази година   Twisted Evil. Той естествено ме изгледа малоумно.  Mr. Green
Аз пък да ви кажа съм станала много разсеяна. Губя или подменям без да обърна внимание разни неща, а днес се събудих ужасена, че съм забравила да напиша едно важно домашно за курса, пък като отворих да го погледна - то си беше написано, после се сетих, че още миналата седмица го писах, ама акъл.  CrazyМъжът ми се спуква от смях с мен.
evelinar, и аз съм станала доста разсеяна, което хич не е типично за мен... преди няколко дни  мъжът ми ме пита нещо, а аз: "Ало?"  Joy  Embarassedбях се замислила, че трябва да се обадя на някого. Онзи ден пък вместо да подам на свекърва ми  снимката от ехографа й подадох личната си карта!... Joy

# 26
  • Мнения: 8 939
Среща на Софиянки и околностите
8 ноември 2007 г. четвъртък ,  Пицария Дон Домат 3  ,  ул. Триадица и ул.Веслец
19.00 ч.


alina_si
GALADRIEL
anita7
evelinar
Jesika_fresh
denil

ephrossina
zuzulina
st_eli
мирка ив.



Утре ще резервирам.


Хубава вечер!


 Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 96
   Честит рожден ден на малката Даяна (на Slavi_Yo ) !!! Да расте здрава, красива и много щастлива!


   Puhka, говоря за плътни черни вълнени клинове, които се продават по улицата (където продават шапки и ръкавици) за към 3лв.
   Относно секса - и при нас куца. Нещо нямам желание, за което ми е гузно, но явно природата си знае.
   Относно плацентата - аз в началото бях с ниска плацента, но Доки не ми е забранявала секса, само предупреди да не е бурен.
   Jesika_fresh , къде се намира тази борса за бебета? Преди някой беше споменавал за "бялата къща"(ако не греша), тя къде е?

# 28
  • София
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на малката Даяна (на Slavi_Yo  ) !!!  Да е много здрава и засмяна и да слушка мама и тате.

Алинка за срещата аз не съм 100% сигурна. Ще мога да потвърдя на самия ден 08.11.

За секса и при нас е доста ограничен. Нещо нямам желание, а и скъпият не настоява за което съм му благодарна. Понякога чак се чувствам виновна пред него  Embarassed

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 31
Здравейте мамчета.Аз само да ви поздравя, че напоследък имам много работа и не съм се включвала.
Много сте изписали браво на вас. Hug

Общи условия

Активация на акаунт