Симптоми на първа бременност

  • 1 888
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Това 24 часа след акта си е чист рекламен трик...ако някой ми докаже,че тестът му е отчел 24 часа след зачеването ще черпя Peace

# 16
  • Мнения: 42
Благодаря на всички, които се включиха в темата. Прочетеното ми беше от полза, но в крайна сметка най-доброто решение си остават тестът и лекарят Simple Smile Тест ще си направя още утре, макар че чувам противоречиви мнения за това кога дава актуален резултат... А на лекар ще отида при първа възможност, поне да ми "свърши", че малко неудобно така Blush Пожелайте ми да съм бременна, въпреки че разумът на мен и на годеника ми ни подсказваше да изчакаме още малко Wink

# 17
  • Мнения: 820
Уринен тест отчита най-сигурно поне 14 дни след овулация. Може да се направи кръвен тест за бременност, който отчита по рано 10 - 11 дни след овулация. Това уринен тест да отчете 24 часа след зачеването е физиологически невъзможно Shocked

# 18
  • Мнения: 2 755
Едва ли си бременна. По добре прочети повече за процеса забременяване. Не свършва с това да свърши някой в теб. Продължава с дни.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами успех тогава! Дано резултатът е положителен.  fingerscrossed

# 20
  • Мнения: 2 498
Аз много не виждам смисъл да си правиш тест за бременност след като от 1.11  до днес си била в мензис newsm78....

# 21
  • Мнения: 1 919
Това 24 часа след акта си е чист рекламен трик...ако някой ми докаже,че тестът му е отчел 24 часа след зачеването ще черпя Peace
и аз така мисля

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Стискаме палци Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 408
И според мен не става дума за бременност. Най-вероятно ще се окаже нещо хормонално- все пак си имала мензис 5 дни Thinking

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
понякога нямам думи Shockedкаква бременност след като ти е дошло........ newsm78

# 25
  • Мнения: 1 440
Чета си аз и голямо чудене пада... newsm78
Бременна ли си или не си...  Thinking

# 26
  • Мнения: 145
 Thinking цикъл?!?! нормален предполагам + симптоми, които означават кой знае какво, при положение, че може да си отпаднала и от умора а най-вероятно защото си в мензис?!?!
Не знам бе хора не ми се вижда възможно,  Naughty

# 27
  • Мнения: 636
Цитат
И според мен не става дума за бременност. Най-вероятно ще се окаже нещо хормонално- все пак си имала мензис 5 дни
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт