Коледа и децата

  • 34 501
  • 198
  •   1
Отговори
# 135
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

За кой Бонжур става въпрос? И къде точно да гледам, то там са безброй щандове и нямам нерви да се цъкла един час. Hug

За пловдивския Бонжур ,на щанда с коледните 'работи' Wink

Питах, защото си мислех, че става въпрос за София и питах за кой от софийските. А и понеже ходих общо взето скоро в този на Славейков и не видях Коледен щанд, затова.

Благодаря за отговора! Simple Smile

# 136
# 137
  • Мнения: 111
От 4 часа чета темата  Crazy , луда съм на тема Коледа и коледна украса, както и всякаква украса.
Много съм нахъсана, дано мързела ми не надделее и запретна ръкави.


аз също и се записвам и тук
















 Peace

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
С децата решихме да напълним коледен чорап с листчета, на които пише някакво лакомство което обичат. От 1-ви декември ще започнат да си теглят по едно листче всяка сутрин и което лакомство им се падне аз ще им го купувам за деня. Като свършат листчетата е дошла Коледа и е ред на големите изненади под елхата.

пп. Взех от идеята с рулата от тоалетната хартия и направих "бонбони късмети" за Коледния базар.
http://www.bgphoto.net/photos/26003/o633311873294218750.jpg

# 139
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
mili.m , идеите ти са много добри. А тази за чорапа е страхотна.

Мис Бу , ти се скри, сигурно режеш ли, режеш снежинки. Hug

Аз днес бях в Бонжур в Скай Сити и нямаха никакъв избор от към Коледни украси или поне на мен нищо не ми хареса.

# 140
  • Мнения: 234
Привет момичета! Вчера и аз попитах моята щерка какъв подарък иска от Дядо Коледа.Тя ме погледна,усмихна се и каза :Как какъв,че то е ясно, искам чувала на Дядо Коледа!!!! Laughing

# 141
  • Мнения: 3 927
Най-после съм готова с календара, който мъдря 3 години  Simple Smile
Бу, ти на кой етап си  Wink

Идеята е да се използва и следващи години, защото аз съм плюшкин и не бих хвърлила нещо подобно, направено с доста труд и желание. Ето нагледен материал:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2105&AlbumId=10756 … p;PhotoId=5923457

Всяко руло е опаковано поединично в разтегателна хартия, завързано с панделка с номерация (защото т.г. аз ще определя на кой ден каква изненада ще се пада) и съответно рулата са зазлепени едно за друго със здраво лепило. Е, признавам, че побързах със снимката, защото ми остана само да залепя целия календар върху нещо като дебел картон, защото като сложа изненадите рулата не трябва да се разкъсат надолу  Laughing

Надавам се да зарибя още някой с направата на адвент-календара  Simple Smile

# 142
  • Мнения: 3 861
Taneto , браво, страхотен ти е календара!!!

Аз поради липсата на такова количество рула от тоалетна хартия ще импровизирам. вероятно ще опаковам всяка изненадка като голям бонбон и ще ги сложа в една голяма купа и всеки ден той ще си взима по един "бонбон"...

# 143
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И аз се каня на този календар не за първа година  Confused Така и не съм събраа 24 рула, май ще купувам тоал.хартия и ще измъквам само рулата, докато набавя бройката  Laughing Не е ли много сложно това с лепенето едно към едно, гледах някъде подредени и завързани с панделка (или и те са лепени?)...
Мислех във всяко да има дребна играчка и лакомство, ама няма да е така, защото не мога да измисля 24 дребни играчки, които да са му забавни... Дано утре не вали, че магазинчето, където съм си харесала опаковачната хартия не ми е много близо...

# 144
  • Мнения: 3 927
Laughing Не е ли много сложно това с лепенето едно към едно, гледах някъде подредени и завързани с панделка (или и те са лепени?)...

Ами не е, ако имаш хубаво лепило. Но аз го правих на няколко етапа: първо облепих ролките една по една и оставих да изсъхнат през нощта. После така се случи, че се поразболяхме у дома и повече от 10 дни с постоянно присъствие на детето покрай мен не успях да направя нищо по въпроса...цялотното залепване го правих една вечер късно за около час и половина.....
Що се отнася до подаръчетата, ги купувах докато митках по други задачи, но имам списък с подходящи за целта идеи  Wink - идеите

# 145
  • в края на града
  • Мнения: 4 446

Без свян, че си присвоя голяма част от "идеите". Голямо благодоря на Тането, спести ми мисленето  Laughing  bouquet

# 146
  • Мнения: 1 279

Наистина се убих да крада идеи!
И наистина тия нещица са много сладки!
Ето как се получиха нашите!
http://i173.photobucket.com/albums/w58/GoldyV/SSA42604.jpg
http://i173.photobucket.com/albums/w58/GoldyV/SSA42601.jpg

# 147
  • Мнения: 13
Ами за коледа със мъжа ми ще вземем на малката кукла Барби от някакви си там нови принцеси балеринки Rolling Eyes.Откакто отиде нагости у една съученичка и я видя,не ни оставя намира ooooh!.Относно коледната окраса-дъщеря ми и миличкия ми мъж ще се занимават с елхата,а аз разбира се с трапезата Sunglasses.

# 148
  • Мнения: 4 406

аз такива елхички изрязвам вече трети ден- купих си лист зелен картон и правя елхи с височина 8 см. възнамерявам да ги нанижа през върховете на конец и да ги ползвам като гирлянда.
на същия принцип стават и топки, ако се изрязват кръгчета

# 149
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
за всички кoито се интересуват ето един саит на истинският български дядо Коледа които може да поканите
Първо, последно, единствено и всъщност финално предупреждение със заслужена награда от публиката.

Общи условия

Активация на акаунт