Ужасно ме боли от предателството му

  • 6 501
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Цитат
Има жени, склонни да изтьрпят всякакви унижения, само и само да не бьдат изоставени.
Аз не сьм от тях. Ако 4уя това от мьжа си, на втората минута ще е зарязан.
Всеки може да се оправи сам в живота, не ти е нужен непременно той. Ще страдаш малко и после ще продьлжиш напред, а ако запазите старите отношения ще страдаш цял живот, помисли си дали можеш да издьржиш това.


Хайде и аз да се присъединя. След една такава ситуация не бих могла да продължа с човек, готов след 7-годишна връзка и 4 години съжителство да ме замени с виртуален образ.  #Cussing out


# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 669
Това според мен не е предателство в истинския смисъл на думата, той едва ли я обича, предполагам че изпитва съчувствие, състрадание, мъчно му е за нея както би било мъчно на всеки нормален човек. И ако това момиче няма с кого да сподели той се чувства много значим за нея, което в никакъв случай не го оправдава ако се задълбочат нещата. В такива случаи е най-добре да го оставиш на спокойствие, да се отдръпнеш и да изчакаш търпеливо нещата да се оправят. Със скандали, разправии и обяснения ще се задълбочи конфликта, но няма да се реши. Във всички случаи ти пожелавам щастливо стечение на обстоятелствата и много късмет!

И аз съм на същото мнение.

# 17
  • Мнения: 794

Ако на тази възраст не му е дошъл акъла, не зная кога...  #Crazy

Бий му шута и не си губи времето  Twisted Evil

Всъщност той ти го е бил...

Просто не се унижавай повече за този елемент .

# 18
  • Мнения: 417
Моето мнение относно интернет запознанствата е че не трябва да се подценява, аз лично се запознах със съпруга ми в такъв сайт smile3521 само че и двамата бяхме необвързани!

# 19
  • Мнения: 4 733
 Много жалко. Тоя интернет прецаква много връзки. Говори с него и му кажи в прав текст, че не ти е приятно. Представи му с думи аналогичната ситуация и го питай той как би се чувствал на твое място. Ако не помогне попиши си и ти с няколко младежа и не му спестявай подробностите. Понякога мъжете са толкова първични, че е нужно не да им се казва, а да им се показва за да вдянат за какво става въпрос.
 Успех ти желая!

# 20
  • Мнения: 10 606
В чата хората говорят много неща, които в личен разговор не биха казали. Държат се много по-смело, дръзко и ако щете - разюздано, отколкото в реалния живот.
Затова посъветвах авторката да се успокои малко - все пак реално нищо не е станало - само виртуално.
Има много неща, които може да направи - писали са ги по-горе. Но според мен тя още е в шок, много наранена и объркана и има нужда да събере мислите си и да прецени малко по-реалистично ситуацията.
А тоя мъж наистина е за  #2gunfire!

# 21
  • Мнения: 945
Беz да се zамислям дали горкото момче са го манипулирали или не и дали онаzи е миzерница, ако половинката ми ми zаяви, че сигурно е влЮбен в друга, но не е сигурен, директно го пращам при другата. Направих го един път, след което господина се върна и почна да ми обяснява коло ме обичал. Ако и сегашната ми половинка иzраzи такива съмнения, и него го пращам при потенцилната лЮбов.

# 22
  • Мнения: 490
Ето,това е момента да разбереш всъщност с какъв човек живееш.
Много хора-и мъже и жени залитат встрани , най-често за мига,но не разказват за това на партньорите си.Без значение реално или виртуално. Друг въпрос е съвестта им.
Минах вече през това. Никога повече компромиси със себе си!
И да, интернета обърка всичко, както казва мой приятел ..също от там  Laughing

# 23
  • Мнения: X
Ами........човека е толкова неориентиран. Какво значи май я обичал, ама май не, ма да видел, да пробвал.........
Що си слагаш ядове на душата - като иска да пробва път широк, да си пробва колкото ще. Според теб дали трезвомислещ човек може да се върже на такива приказки и да не допусне и грам, че все пак може и да не са нещата, каквито му се предствят. Освен това "изкушения" винаги има, както за него, така и за теб, ама нали уж сте решили да сте заедно. То така при всеки следващ обект ще се хвърля в размисли обича ли я, не я ли обича.
И колко дълъг ще ти е живота, че да пилееш времето си по такива хора. Как се обича човек, който явно не го боли за тебе?

Аз бих му отворила вратата да си взема решението и толкоз. Но срокове за проби не давам. Аз да не съм се намерила на улицата, че ще чакам някой си да се пробва при друга и ако не стане аз да съм все насреща. Още повече реално не ти е никакъв, просто спите заедно. Найш още с колко можеш да го правиш.
Я се стегни.........

# 24
  • Мнения: 94
Не ми се вярва мъжа ти да е такъв глупак да зареже питомното и да гони дивото все пак това не са малко години и не можеш да ги заличиш най-малко заради виртуална любов!Стискам ти палци,мила!и знай,че сме с теб  Hug

# 25
  • Мнения: 1 008
То от страни е по-лесно,но на твое място бих се разделила с този човек. Както са ти казали и по-горе Всяко зло е за добро. Влюбил се по скайп, незнайно в кого,че чак те поставя редом до мърлата?! Махай го.

# 26
  • София
  • Мнения: 408
Явно само на години се води пораснал Thinking(то всъщност кой мъж пораства newsm78)
Как може да "обича" или по-точна да си мисли, че обича някоя, която не познава реално,която е от друг град и която НЕ Е ВИЖДАЛ.
Направо му тегли една майна, колкото и да ти е трудно.
Ще видиш,че след срещата с въпросната ще доприпка при теб. Малко или много хората крият доста неща за себе си, когато общуват по интернет и когато се видят в материалния свят....... остават доста разочаровани.
Желая ти успех!  Hug

# 27
  • Мнения: 818
Е добре де,ако избере теб след срещата им,как ще се чувстваш? newsm78
Ако не я хареса и се върне при теб и продължи да търси пак,а ти в това време си
бременна или с дете?

# 28
  • Мнения: 45
Е добре де,ако избере теб след срещата им,как ще се чувстваш? newsm78
Ако не я хареса и се върне при теб и продължи да търси пак,а ти в това време си
бременна или с дете?


ще направят пробна раздяла един месец  Joy

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Мисля, че сайтовете за запознанства, чатове и тем подобни станаха много и изобщо не са за подценяване. А и факта, че всеки, който работи в офис има достъп до интернет и съответно свободата да си чати на воля без да се притеснява от жена си/мъжа си. Дълго съм мислила по тази тема, защото имам личен горчив опит. Според мен хората се пристрастяват към подобен вид комуникация и да, развалят се семейства, защото често не се улавя къде е границата между реалното и виртуалното.
подписвам се  под това с две ръце! скайпа си е опасен, колкото одиго навремето или кармайл 4атовете, яху и други подобни!а за виртуалните и реалните любови, понякога не е толкова разли4но и се минава към връзка без проблем ,даже брак! много хора се женят след  виртуална връзка!
едно ми прави впе4атление, 4е твоят или не е обигран с 4ата, или се връзва лесно, наивен е до болка, без да мисли и върже 2+2! мисля, 4е момата е от тези ,дето търсят нещо друго, интерес, но лъже  яко, какви филми и сериали! ooooh! newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт