ДиЕта с ориЗ,пИлЕ и ЯбълКи-ЧасТ 3

  • 25 273
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Здравейте момичета..Аз съм я правила тази диета заедно с другите момичета от предните теми(Дуденце,Кисчето)..
Значи ориза го приготвях както get_real e обяснила,но не слагах зехтин..После след като се свареше ръсвах малко чубрица отгоре..то пак си беше абсолютно безвкусно,но аз си мислех,че е по-различно както и да..Пилешкото беше най-големия зор за мен..Резултата до колкото си спомням беше 6-7 кг за тези дни..но да уточня ,че имах доста за сваляне..
Успех на всички..

# 16
  • София
  • Мнения: 2 428
Благодаря на всички за подкрепата и съветите!  Hug
Взимам ги предвид)

 Един приятел се присъединява - сега варим ориза и утре му носим порцията)  cook Всички сме със здрави стомаси, а ние двамата и с железни нерви по отношение на храненето - издържахме на стриктно Японско чудо, след това я модифицирахме по наш вкус и така на малки тласъци сваляме вече две години, като аз внимавам едни кг да ги задържа 5-6 месеца, преди да сваля следващите - така не се получава йо-йо, поне при мен

Утре повечето време имам работа все навън и далече от Интернет, та ще докладвам вечерта) По прицип всяка сутрин се мерим, така че ще имам сто процента ясното по отношение на началните кг и прогреса (или регреса, хе хе) всеки ден!

Ако още някой се присъедини - добре дошъл!  moresmile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 428
Май си пиша сама, дано поне и някой друг да прочете)

Първи ден - ориз, ориз и пак ориз) Успешно преминат, без забежки, без проблеми, дано и утре да е така. Започнахме трима, пак сме трима)


ако никой не отговаря, ще дописвам в този пост като редакция, за да не качвам темата излишно) Утре сутринта ще се теглим двамата, макар че не вярвам за един ден да има някакъв нечуван резултат)
Така или иначе утре пак  eat ориз, ориз и пак ориз)

# 18
  • Мнения: 37
Браво! Стискам палци !Успех и на тримата!Аз може би ще се влюча след като приключа със сегашната си диета.Имам още дни. Чувсвам се добре ,но след време знам ,че ще трябва да я сменя.
успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 428

Начални данни

аз - 164см 55кг, сега ще меря обиколките Whistling желан резултат - 52кг.
той - 186см, 90кг, и той ще мери) - 85кг.


ден втори - аз 53,9кг., той - 89,8 кг. Изглежда има ефект)

Плюс това се оказа, че и двамата сме се слъгали за началните килограми - вчера сутринта аз бях 54,4кг, а той бил 90,8 кг. Ех, живот)))

# 20
  • Мнения: 37
оооо ,браво на вас!!!Страхотни сте!:)продължавайте все така.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 428
Ден трети: аз - 53,2кг., той - 88,9кг.

Проблемът е, че всъщност аз вчера изядох една чиния ориз за целия ден, днес ще се понапъна за малко повече Banghead , защото не трябва да ми стои празен стомаха....
С нетърпение чакам пилето) Ако някой знае как да сварим пилешко бяло месо, моля да каже)   chef  Защото иначе отива от хладилника в тенджерата, а сигурно има някаква специфика, която ми е неизвестна....

Благодаря за подкрепата на michon, тя значи много за нас newsm51

# 22
  • София
  • Мнения: 2 428
Ден четвърти - аз 52,3кг. , той 89,0кг. Тоест, има задържане. Нищо чудно, то не може само да поемаш...

Обаче пък ориз няма да хапна сума ти време!!! smile3532

Сега три дни пиле, пък да видим)

Аз по принцип съм за умереното хранене, а не за диетите, но решихме да си дадем по един шут отзад в посока надолу. За колебаещите се - първите три дни се понасят напълно)

# 23
  • Кърджали
  • Мнения: 30
Искам да попитам колко чаши несварен ориз на ден трябва да се консумира? Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 2 428
По принцип - неограничено количество. Ние първия ден трима души изядохме 2 чаши, втория и третия бяхме само аз и приятеля ми - втория изхвърлихме 1/3 от ориза, вчера . половината. Въпросът е да не се ограничаваш като количество, а като състав в тези 9 дни!

# 25
  • Мнения: 37
Get real вчера не остана време да видя резултатите ви ,но мисля ,че сте страхотни.Браво .браво браво....
Ако не си приготвила пилето ето един съвет.Независимо какво е пилешкото месо -бутче ,бяло месо или друго ,сложи го в тенджерата ,сипи вода да го покрие ,включи котлона и го остави да заври.След като заври изхвърли водата и изплакни месото с чиста вода.Пак го сложи да заври и след това изхвърли и тази вода.Изплакни го и чак сега можеш да го оставиш да се свари или да го сложиш в плик за печене и да го изпечеш.Аз задължително махам всички кожи.преди да го кипна.има малка опасност да започне да се рзпада ,затова не го чакай да ври дълго а след като заври- 1-2 мин .и го измиваш.Можеш да му  сложиш джоджен,докато ври и ще има страхотен аромат.Успех! довечера ще чета резултатите.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 428
Michon, благодаря ти много. Вчерашното пиле го изядохме, така че сега ще действаме по твоята рецепта! Купувам пилешки гърди без кожа и след като ги сварим - ще ги запека) Още рузултати ще има утре сутринта, тъй като се мерим сутрин, но се надявам да са добри)

 smile3525

# 27
  • София
  • Мнения: 2 428
Само аз си пиша, но продължавам - защото имам резултати и защото това е един много добър стимул да продължа

Ето доклада от днес, че сутринта забравих:
Начални данни

аз - 164см 55кг, сега ще меря обиколките  желан резултат - 52кг.
той - 186см, 90кг, и той ще мери) - желан резултат 85кг.

Ден 5 - сутринта аз - 52,9кг, той- 88,9кг.
През деня ядох две пилешки пържоли от филе в един ресторант, че се наложи да ям навън. Така че днешното пиле от вкъщи отива за утре!

Мерси на четящите  bouquet

# 28
  • Мнения: 37
Чудесно !Ти си стигнала много близо до целта:)Мисля ,че няма проблем да станеш и по-малко от 52кг.Все пак с плодовете според мен се отслабва най-много.Пиете ли достатъчно вода.Пожелавам успех и на приятеля ти.Сигурна съм че и той ще успее.Спокойна и хубава вечер.

# 29
  • Мнения: 500
Хм,значи не е за нас тая диета....Аз съм с гастрит,а май вече и с колит,а мъжо и той ме гони по тъча.Отпадам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт