кичури в дом. условия

  • 2 952
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Не си струва риска Naughty

# 16
  • Мнения: 1 371
Щом Минзухар е решила, нека да пробва. Аз също не бих рискувала с моята сръчност.

Но поне повикай някоя приятелка да ти издърпа кичурите, защото ще стане една....

Хайде успех и пусни после снимка да се похвалиш с резултата.

# 17
  • Мнения: 1 800
Аз лично не бих пробвала в домашни условия да си правя кичури. Ако не съм доволна ще сменя фризьорката примерно.
А между другото, някой от вас има ли наблюдения за това как ще е на червена коса кафяви кичури, примесени с платинено руси?  newsm78

При изрусяването на червена коса можеш да станеш на розови кичури, вместо платинени.

...о забравих за матирането.То всъщност придава целият ефект на кичурите,с него се постига ефекта на преливане на цветове.А това става само във фризьорски салон.

Матирането не прави ли онзи сиво-синьо-зеленикав нюанс, заради който се скарах  с един наистина добър фризьор.

матирането може да даде какъвто цвят искаш, не е задължителен да е сиво-зеленикав. 

Лично не бих правила кичури в къщи. Ако фризьори учили за това понякога грешат, какво остава за всеки друг?! Защо си мислите, че можем да постигнете по-добър резултат в домашни условия отколкото при фризьорите  ooooh!

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Трудността при изтеглянето на кичурите може да се окаже най-малкия проблем. Химикалът може да направи големи бели на косата ти. Смени фризьора!

Общи условия

Активация на акаунт