Януарски сладури 2005

  • 18 100
  • 255
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 7 156
Ей, Галя, този месец си имате много поводи за празнуване. Пожелавам ти да си здрава, обичана, желана и мноого щастлива жена!

# 241
  • София
  • Мнения: 1 402
Бъни благодаря ти, да, този месец имаме доста празници във фамилията.   bouquet

# 242
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ГАЛЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН     bouquet  bouquet  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 1 402
Деска благодаря ти мила!!!   bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 6 222
Галче, честито на патерциа   bouquet

# 245
  • София
  • Мнения: 1 402
M_I_A благодаря ти   bouquet

Идвате ли с децата към нашия парк? Хайде да си спретнем среща?

# 246
# 247
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ГАЛЕ МЕРСИ ЗА ПОЗДРАВА  Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 6 222
Деси, честит празник! Бъди здрава, усмихната и търпелива. И двете принцеси и таткото да ти носят само прекрасни мигове    bouquet


Момичета, знам че повечето от вас са ветерани с детските градини вече и затова имам нужда от малко информация и кураж.
Ева се оказа приета в една от детските градини, в които кандидатствахме и то такава с доста добри отзиви за нея. Това хем ме зарадва, хем почвам да се чудя къде е уловката  newsm78
И все пак се надявам да е за добро, защото тя непрекъснато търси деца напоследък.
Кажете ми с две думи - какво искат да умеят децата за 1-ва група? Дали ако решим мога да я запиша, пък да си я взимам на обед? И последно за записването сега, нали трябва само декларация и копие от акта за раждане, а медицинските се правят по-късно.
Ох сви ми се сърчицето, вместо да се радвам - шантава работа  Rolling Eyes

# 249
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Деси, честит празник! Бъди здрава, усмихната и търпелива. И двете принцеси и таткото да ти носят само прекрасни мигове    bouquet


Момичета, знам че повечето от вас са ветерани с детските градини вече и затова имам нужда от малко информация и кураж.
Ева се оказа приета в една от детските градини, в които кандидатствахме и то такава с доста добри отзиви за нея. Това хем ме зарадва, хем почвам да се чудя къде е уловката  newsm78
И все пак се надявам да е за добро, защото тя непрекъснато търси деца напоследък.
Кажете ми с две думи - какво искат да умеят децата за 1-ва група? Дали ако решим мога да я запиша, пък да си я взимам на обед? И последно за записването сега, нали трябва само декларация и копие от акта за раждане, а медицинските се правят по-късно.
Ох сви ми се сърчицето, вместо да се радвам - шантава работа  Rolling Eyes

В нашата градина искаха да ги оставяме по цял ден още от началото. Детето ще свикне по-трудно ако го взимаш на обед. Иначе отучиха Габи от памперса при спане.

# 250
  • Мнения: 199
здравейте мамита да се присъединя и аз... Hug

# 251
  • София
  • Мнения: 6 222
здравейте мамита да се присъединя и аз... Hug

Добре дошла  Hug То ние не сме от май-активните, ама знае ли се кога ще се развихрим  Mr. Green

# 252
# 253
  • София
  • Мнения: 1 402
Добре дошла на nikol83   bouquet  разкажи ни повече за себе си.

M_I_A не се притеснявай, от гледна точка на социалните контакти, тръгването на градина при нас се оказа много важно. Промени се, търсеше много детска компания, не че сега не се бият, дърпат , крият играчки ...но като цяло Елена е променена.
За следобедния сън, кой спи, кой не, едни се въртят в леглата, други дремят. При нас ни посъветвах първите дни да взимаме децата към 15:30ч. ..но не и по-рано.
Всяка градина с правилата си.
Иначе, за първа група изискванията са: желателно е да се облича и съблича сама, да се храни сама, за бърсането при ходенето до тоалетна е желателно да го прави отново сама...ами това е до колкото знам /поне при нас са такива/

При записването сега, ти трябват копие от акта за раждане и молба, изследванията се дават непосредствено преди приемането/тръгването.

И забравих ... всичко върви в комплект с болестите  Mr. Green за малката и бебето.

# 254
  • Мнения: 199
оф ама и аз съм една хич не се представих EmbarassedАз съм на 25г. а синчето на 3,5м. На есен тръгваме на детска градина.Дано всичко мине добре....Иначе маи това е.. ако искате питаите

Общи условия

Активация на акаунт