42~::~ Имало едно време в една арабска страна...~::~

  • 16 618
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
МАРСИ 4естит ви празник,много ви е хубав града
МИЛЕНКА писах ти на ли4ни,дано да помогна Heart Eyes
СВЕТЛЕ ЗАщО ИЗКУшАВАш ДИЕТУВАщИТЕ  Naughty,добре 4е не ми се прияжда
ве4е ще си сменям достав4ика 15 мин.се мъ4а да ка4а една оферта и най накрая успях Laughing

# 16
  • Мнения: 1 726
marsy, Честит празник на страната  Hug! Лично аз съм ЗА  Peace пускането на тема може и да е комбинирана с Алжир/Мароко. С удоволствие бих научила нещо повече за тези държави, нали съм си пътешественик по душа... Но наистина ако се кооперирате с Дидонката е по-добре, малко трудно и времеемко ми се вижда за един човек да набере информация, да отговаря на всички въпроси, да следи и пише редовно в темата (това от моя гледна точка все пак)

# 17
  • Мнения: 48
Привет момичета и от мен,и честита нова темичка Hug Поздравления за Вили,която винаги се грижи  bouquet

Ама как бързо я изписвате,малеее Crazy
Тони мерси за така обилната типична американска закуска,аз харесвах IHOP  Heart Eyes..но ще се почерпя само с кафенце,иначе си умирам за палачинки ,но предимно правя за мъжа ми.Твърдо съм решила да се ограничавам в яденето,че почти две години минаха и още има какво да свалям от бременността Sad...

Миленка,Адам само гледа сладурчето Хая на тази снимка с мечето и много се радва ,само казва "бебе,бебе"..да ти е жива и здрава! Hug..проблема при него накратко беше,че се роди с хидронефроза(разширен бъбрек и уретер).Хубавото е,че се разбра още като бях бременна(баща ми го откри,който е гинеколог),и реагирахме бързо и колкото по-рано по-добре се възстановяват като растат.След 2 операций ,сега бъбречето му е наред,и  той няма нищо да помни,но аз винаги ще помня тези така мъчни за една майка моменти Cry..Но хамдуля всичко свърши добре Praynig

Svear ,ще ти пиша на лични по-късно!
Дани,колко са ти големи момиченцата,виждам долу пише ,ама с тоя италиански хич ме няма newsm78

Сега тичам да приспивам малкия....целувки за дечицата ви и до после Peace


# 18
  • Мнения: 48
Забравих,честит празник Марси  bouquet

Наистина хубав град!

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
благодаря за  поздравите! то пък днес едно смотанко време!
ани, май ще по4акам дидонка, ако са съгласни моми4етата от мароко, може да се обединим в тема за магреба- за алжир, аз поемам писалката!
така, ще се видят прилики и отликите на тези страни!казвайте да мислим заедно!

# 20
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Марсианка честит ви празник и от мен - да го ударите на живот и да си прекарате чудесно !
Честита ти нова прическа - нямали да ни пуснеш едно фото да те зърнем !
Я хапнете от най-хубавото ядене ....пуснали са клипа в готварския - много е смешен .. , ей , че зевзеци ! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238936.0
Еви нали са ти градски , не бъркам ... пловдивчани бяха май ?
Бонибонче - нашата градина е голяма и шефа вика човек да я оре . Преди докато беше на двадесет и ... я обръщаше с лизгар , но сега му тежи .
Когато е така разкаляно се обръща сутрин рано докато е стегната земята или се чака да позасуши .
Според мен да изчакаш дават го затопляне .
А защо ти ще я вършиш тази работа , аз нямам толкова сила в краката и нищо не правя - човъркам на едно място и се окопавам собственоръчно . Simple Smile

# 21
  • Мнения: 800
майчета, здравейте и от мен. От известно време ви "шпионирам", но чак сега  се пресрамвам да ви пиша Embarassed. Казвам се Катя, на 25г. съм, все още нямам бебче, ужасно много ми се иска, биологичния часовник трака, а ние не можем да се престрашим, още много неша имаме да доизкусуриме преди да мислим за беб4е:(

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вили мерсалик, дружке!
ахмед да не 4ака , 4е 4асовника трака!катето, добре дошла!зна4и още една арабска мама се о4ертава, иншаала! айде, отъркай се покрай многодетките и да ни зарадваш с ново лелинко! Laughing Hug Praynig
аз ще си карам на нет ,явно днес не е време за навън, вали и то олемале, из ведро в момента!тати, явно се скътава да се прибира,4е вали, линда с баба и дядо и аз ще си ровя сама из нета! Laughing

# 23
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравей Катенце - добре си дошла , чувствай се уютно при нас и сподели радостите и неволите си !
И аз така разсъждавах на 25 , сега съм на 38 и ... не мога да имам дете , колкото и да го искаме . Прекалено дълго отлагах , пазехме се ...да завърша едно , че второ , че квалификации , че постоянна работа , че ремонти и над 10 - тина години как искренно искам , лекувахме се докъдето имахме пари и цък , нищо ...Дано не ви сполети и вас , не отлагайте много - сега ти е времето - младички да му/и се радвате .  Heart Eyes Hug

Марси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes нищо де и тук има какво да развесели душичката - и при нас е сериозен студ , каминката пращи яко - бухнах 2 пънчета пък да става каквото ще ! Simple Smile
Шефа си похърква в кухнята , а свеки зад гърба ми Confused Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 16:24 от Другарче

# 24
  • Мнения: 800
marsy, мерси за посрещането и за пожеланието, иншалла дано скоро дойде момента:) Е, аз ще съм по-скоро кюрдска майка, не арабска, ама пак попадам в графа Middle East:) Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 800
другарче, то и мен от това ме е страх, всичките ми приятелки "по погрешка" забременяха, та  си мисля, да не би нещо да ни има, че само аз толкова години не забременявам "погрешка". Иначе  с ученето избутах, на 1ви декември ми е дипломирането. To както ми се струва, най-добре, ще е да оставим всякакви оправдания свързани със средства, родители, жилище и т.н. настрани, и да действаме. Вече мисля, че колкото и да избираш подходящ момент, той никога не идва, та не трбва много много да се мисли:)

# 26
  • Мнения: 2 804
Минавам като стрела !
Кате , добре си ни дошла ! Hug
Ние тук сме любопитки разправяй !
Дано Мърси , да го е рекла добре и прихванеш от нас  Peace !
Евадам , малката е родена на 24-01-06 голямата на 3-02-04 .
А това дето се очаква по план трябва да се пръкне на  04-02-08 .
Момичета оставям ви като се прибера след малко ще ви навестя отново .

# 27
  • Мнения: 800
то още няма за разказване, дано marsy  да излезе права, че и аз да се "заразя" от бременност:0)

# 28
  • Мнения: 2 804
Ще стискаме палци и за теб и за Другарче !
 Praynig
Преди да забременея със Самира и аз си виках ей тоя месец ще е , ми не явно следващия и така .
А сега само си викам , а дано не ме хваща повече !
Кате , от коя държава е съпругът ти , че то кюрди има много на всякъде ?

# 29
  • Мнения: 3 804
КАТЕ здравей най накрая   bouquet  bouquet  bouquet
ако искаш след темата на МАРСИ за мъгреба да пуснем тема за Сирия/ДАНИ мисля 4е с това отговарям на въпроса ти към КАТЯ/
4е сама ще ми е малко трудно,а другите мом и4ета от сирия основно 4етът
преместих си итв партнера в кухнята/тя ни е по бг образец/понеже беше в детската и каките се изкушаваха да гледат
да попитам живеещите в бг гледате ли по ввт от 22.10 руския сериал детективи-аз го следя много е готин

Общи условия

Активация на акаунт