Има ли такъв мебелен магазин в Люлин?

  • 10 766
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Имало е коктейл послучай откриването на магазина на 29.11. от 18 ч.
Минахме оттам малко преди 20.00 ч. и имаше фойерверки. Всички поканени са получили талон за отстъпка 5% до края на месец декември. Това супер много ме дразни - по-добре да не дават никаква отстъпка. Ако похарча 1000 лв. там, много ми пука, че ще спестя 50 лв. Това, поне за мен е несериозно. Не разбирам рекламния им трик.

Не смея да гадая. Ще го разгледам при първа възможност.

# 16
  • Мнения: 1 544
Утре към обяд ще ходя да го разгледам и ще пиша за какво става въпрос Peace

# 17
  • Мнения: 1 327
инфо от http://today.actualno.com/news_136599.html
 
  ZONA for home, най-големият мебелен център в България, ще посрещне своите първи клиенти на 1 декември 2007 г. Търговският комплекс е разположен на кръстовището на бул. "Сливница" и ул. "Адам Мицкевич", известно на софиянци като "Орион". 

ZONA for home предлага огромен избор от български и вносни мебели за дома и офиса. Общият брой на изложените мебели е несравним с който и да е друг мебелен магазин у нас - над 5000.

Готовите мебелни инсталации са общо 420, разположени на 14 300 кв.м изложбена площ, като само показаните кухни са 79. 

Освен от български производители мебелите и аксесоарите за дома в ZONA идват от Италия, Испания, Франция, Полша, Германия, Сърбия, Турция и Китай. За първи път в България ще се предлагат мебели на дизайнера Майкъл Амини. Произведени в САЩ, мебелите са изцяло ръчна изработка в стил барок и рококо.

Мебелите за различните зони на дома са разпределени на отделни етажи. ZONA for home е нов за България мебелен център не само заради размерите си. Търговският комплекс се отличава и със стилната си архитектура.

Вътрешното пространство на 7-етажната сграда е организирано около огромен атриум. В него се движат два вътрешни открити асансьора. За удобство на посетителите има открит паркинг със 130 места. ZONA for home е отворен всеки ден, включително събота от 10 до 20 часа и в неделя от 10 до 17 часа.
 

и сайта на магазина - http://www.zonaforhome.bg/

# 18
  • Мнения: 480
Ходих там още докато го подреждаха. Насочиха ме от завода в Севлиево. Според мен ще сложат и Комо, и Айко, и Лабиринт и т.н. в малкия си джоб. Мебелите са много качествени и оригинални. Различни от предлаганите навсякъде. Сградата на шоу-рума е впечатляваща (номирирана е за сграда на годината), аранжировките са много добри. Ние капарирахме една от мострите, която ще отидем да вземем днес.

# 19
  • Мнения: 685
Ходих там още докато го подреждаха. Насочиха ме от завода в Севлиево. Според мен ще сложат и Комо, и Айко, и Лабиринт и т.н. в малкия си джоб. Мебелите са много качествени и оригинални. Различни от предлаганите навсякъде. Сградата на шоу-рума е впечатляваща (номирирана е за сграда на годината), аранжировките са много добри. Ние капарирахме една от мострите, която ще отидем да вземем днес.

А цените какви са на фона на този лукс?

# 20
  • Мнения: 208
Тази вечер гледах по новините по БТВ, че са го отворили. Мислех да ходиме утре, но предполагам, че ще бъде лудница и ще отложим за през седмицата. Има ли някой, който вече да е ходил?

# 21
  • Мнения: 1 544
Посетих днес магазина и или бях с много големи очаквания или просто не е нищо особено освен ,че е голям.
Нямаше нищо което да го няма в останалите мебелни вериги. Аксесоарите на са много, а са наредили по много бройки от вид  Joy цените са като навсякъде има и по скъпи неща има и  по нормални .....

# 22
  • София
  • Мнения: 11 716
А има ли аксесоари за кухня и полилеи?

# 23
  • Мнения: 1 544
А има ли аксесоари за кухня и полилеи?

Имаше ,но избора е много малък

# 24
  • Мнения: 2 891
Само на мен ли ми се струва, че сайтът им не работи?

# 25
  • MJF
  • Мнения: 8 602
бях току що.голямо разочарование.абсолютно същите неща както по другите подобни магазини Thinkingняма ли най сетне да достигне чрез такива магазини нещо различно от 10 модела мека мебел и толкова секции.няма нещо оригинално ,съвременно с олекотен дизайн и функционално на цени като за масовия българин.пак мебелите на brw, на фирмите които внасят и como и на бг производителите-4-5 на брой.

# 26
  • Мнения: 463
Само на мен ли ми се струва, че сайтът им не работи?
Не работи - само няколко картинки са пуснали....Явно не са смогнали. Поне да пишеше, че е в процес на разработка.

# 27
  • Мнения: 480
Леееекинко ми се промени първоначалното добро мнение. Явно бяха неподготвени за такова посещение. Народа масово купуваше и купуваше, летяха пачки с пари, а на 4-те каси стана задръстване. Едни объркани касиерки, които броят парите по-бавно от клиентите, се бореха с някаква нова за тях програма. Бяхме там около 3ч., на една клиентка не й издържаха нервите, защото беше седяла от 11ч. сутринта и беше откачила. Не ви препоръчвам да ходите скоро, изчакайте да мине тази небивала истерия. Иначе продължавам да твърдя, че има повече видове мебели от останалите мебелни магазини. Поне ако си харесаш нещо можеш да го видиш и да седнеш на него, а не само на картинка да разчиташ.
Та така.
Ние утре ще чакаме да докарат диваните. Да видим какво ще стане.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 716
Днес го посетих магазина,естествено останах леко разочарована.Когато правиш магазин на огромна площ,трябва да предвидиш и голям паркинг.Всеки бешще паркирал,където и като намери за добре.
Вътре много народ явно очаквайки да види нещо по-различно,е да ама не!Същите модели мебели,мека мебел и т.н.
Това,което мен ме интересуваше аксесоари за баня и кухня нямаше или много малко.
Отидох с големи очаквания тръгнах си леко разочарована!

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Е, явно предположението ми за поредния мебелен магазин излезе вярно.Мислех си ,че поне ще има по-интересни и различни аксесоари(тип Икеа). Embarassed гладна кокошка ,просо сънува

Общи условия

Активация на акаунт