Как да преодолея раздялата с таткото?.....

  • 2 773
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
 Ясно е, че не иска да сте заедно боклука! Само защо се унижаваш да го молиш да остане? На твое място бих отишла във фирмата, кадето и ти си работила, бих се върнала на работа там, пред всички колеги ще му кажа, че завеждам дело за издръжка- нека после той се черви защо не е казал за вас в работата. А и да видим дали щефът ви ще остави него или теб на работа!!! Вземай се в ръце и си търси правата- тия нещастници затова си разиграват коня както иска- защото има кой да им го позволи. Аз бих го навряла на кучето в ....

# 16
  • Мнения: 424
Направо ти се възхищавам с какъв спокоен тон говориш за този боклук! ужасно унизително преживяване  Sick Cry много съжалявам за теб. хубаво е , че си се опитвала да си спасищ семейството , но по-хубавото е , че ( може би вече) си се отървала от него  #Cussing out
ние тук сме много, така че подкрепа винаги ще има .

и винаги ще има такива боклуци , за да има самотни майки... Cry

# 17
  • Мнения: 4 451
И аз се учудвам на търпението ти. Не заслужава да се тормозиш изобщо. Отървала си се, но това по-късно ще го осъзнаеш.
Кураж и успех! Hug

# 18
припомни му какво каза Любо Пенев през 96година(за палавата супа).На теб успех,дерзай и винаги ще има утре.

# 19
  • Мнения: 263
Ще го преодолееш, не се страхувай. С таткото на дъщеря ми се разделихме, когато бях бременна в осмия месец. Няма нищо страшно или срамно да си "самотна" майка.
По-добре сама, отколкото с неподходящ човек до теб.

# 20
На мен ми се случи нещо подобно преди 14 години. Моят законен съпруг се изнесе, когато бях бременна в 5-ия месец. Каза, че се задушавал и отиде при любовницата си да диша. След раждането на синът ми, последва развод. Сключих сделка с него. Подарих му "семейната", но купена с парите на баща ми кола и го освободих (като устна уговорка,не юридически) от издръжка, ако не се появава пред детето. През тези години сме се виждали 3 пъти, за да ми подпише документи необходими за задграничен паспосрт и подобни, но не се е виждал с детето. Междувременно се ожени,направи дете на любовницата си и я заряза. Сега не знам какво прави, а и не ме интересува. От три години съм шастливо омъжена за човек, който обожава мен и детето. Имам чудесен и смислен живот, сун, с който се гордея...лошото е забравено. Това, което искам да те посъветвам - не повтаряй основната ми грешка. Години наред си задавах въпроса "Защо това ми се случи?" "Къде сбърках?" "Как можах да се оженя точно за този урод?" и докато водех войната със себе си, бях забравила да живея. След като успях да си простя и личния ми живот се подреди. Пожелавам ти при теб това да стане по-рано.

# 21
  • Мнения: 1 023
... Всеки мъж би се гордял с това да стане баща...е, не всеки май... Tired
...

не обобщавай.
съвсем не всеки.
поне половината немаше да пишат в този форум, ако беше така.

# 22
  • Мнения: 1 732
... Всеки мъж би се гордял с това да стане баща...е, не всеки май... Tired
...

не обобщавай.
съвсем не всеки.
поне половината немаше да пишат в този форум, ако беше така.

Така де...не се изразих правилно. Tired

# 23
Само ще ти кажа,че този човек не те е заслужавал никога.В началото ти вече сигурно си знаеш ще ти бъде доста трудно,но после ще се почувстваш толкова свободна и толкова добре,че ще се чудиш на себе си какво си правила с него...толкова време.Един ден дори той ще съжалява ...Съветът ми е да стоиш колкото се може по далеч от него,дори ти самата го отбягвай.Бъди силна,обгради се с хора,които те обичат,с добри приятели.Нали знаеш,че след всеки залез идва изгрев.Радвай се,че детето е малко и няма да усети така болезнено раздялата с баща си.Съди го за издръжка и горе главата! Пожелавам ти да намериш един добър татко и мъж,и ако много силно го искаш....и той може да те намери:))) Мисли си само за положителните неща от раздялата ви Simple Smile Бъди силна и спокойна! 

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
... Всеки мъж би се гордял с това да стане баща...е, не всеки май... Tired
...

не обобщавай.
съвсем не всеки.
поне половината немаше да пишат в този форум, ако беше така.
Мисля, че не си права - те се гордеят, че могат да имат потомство и са го доказали - това е въпрос на чест за всеки мъжки индивид.
А пишем тук, защото не им се занимава с отглеждането на потомството им, не им се носи отговорност за действията им и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт