Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Ама тя тая докторка найстина те е уплашила  #2gunfireс изкарването на матката мале , че луди хора как може така да ти говорят #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 16
Благодаря ви за подкрепата Shoshkata и Maia. Смешно ли ви е аз като чух какво иска да ми направи бях решила да не се занимавам повече. White за резултатите ще пиша утре или по-нататък , тъй като ви пиша от службата и не са в мен. Shoshkata  исках да ми споделите ( всъщност търся дали има някоя с подобен случай и как са се развили нещата при нея) Държа се като удавник за сламка но неми се приема , че няма да се получи и че това не се случва само на нас. Е спирам , защото  newsm45 smile3514

# 17
  • Мнения: 939
Ееее, спокойно, де. Тук повечето от нас за съжаление са с по-голям стаж дори само, откакто посещават специалисти по стерилитет, да не говорим за опити за бебе въобще. Нидей рива. Ще се получи - ама трябва да отидеш при специалист, а не при разни самозванковци или прощъпулници, които те ползват за опитно зайче. А съдби всякакви има тук, така че това дали си си сменил лекаря повече от 2-3 пъти по проблема със стерилитета не е решаващо за крайния резултат. Важното е кое как, в какъв ред и т.н.

# 18
  • Мнения: 902
Танчо, всички момичета тук са започнали с бебеправенето с идеята да стане веднага. Съответно са посещавали кварталните гинеколози. След установяване на проблем или след доста време без резултат са открили форума и са се насочили към специалист.
Мисля, че борбата започва едва, когато намериш Твоя специалист. Времето преди това често е без значение.
И най-важното - не спирай да се бориш за мечтите си.

# 19
  • Мнения: 1 143
Танчо, не съм искала да те засегна. Питай ме как ми се смяха тук като питах за онова, дето му слагат презерватив отгоре, ама не е онова дето си го мисля  Laughing Или за доктора, при когото ходех тогава, как ме нахокаха. Даже се и поразсърдих малко (особено на jam). Ама да са живи и здрави момичета. Просто не ми се връща назад. Това не ми помага, на теб също. Затова ти пожелах да намериш необходимата информация конкретно за твоя случай и да откриеш своя лекар. Успех!

# 20
Ей ама много сте готини направо ме разтопихте. Kissing Heart Пожелавам Ви до края на месеца по едно отроче  babyпък дай боже и на мен  1stroller stork-boy

# 21
  • Мнения: 2 422
Успех мила   bouquet и да кжеш какво си решила за доктора

# 22
Здравейте момичета сега ще Ви напиша резултатите от хормоните както каза White.
Prolactin-177.43IU/l  (59.0-619.0)
LH          -4.07    IU/l (0.5-16.9)
FSH        -8.21 IU/l (1.5-9.1)
Estradiol-308.42 pmol/l (121-719)
Testosterone-0.38nmol/l(0.5-2.6)
Progisteron-6.95ng/ml (1.7-27.0)  bouquet

# 23
  • Мнения: 939
като гледам само тестостерона е под границата, ама нямам идея какво означава.

# 24
  • Мнения: 763
На мен пък не ми харесва съотношението между ЛХ и ФСХ  Thinking

# 25
  • Мнения: 939
На мен пък не ми харесва съотношението между ЛХ и ФСХ  Thinking
Embarassedтова го сметнах одеве, ама забравих да го напиша. А ти ако видиш моето съотношение....

# 26
  • Мнения: 902
Имаш нужда от консултация с репродуктивен ендокринолог. ФСХ е високо спрямо ЛХ и е възможен проблем и с щитовидната жлеза.
Най-добре да се повторят хормоните отново като се добавят ТСХ, ФТ3, ФТ4 и антителата на щитовидната ТАТ и МАТ.
Тестостеронът е нисък, но нямам идея, какво означава това.

# 27
  • Мнения: 769
, вярно ли е че ти издърпват матката на вън за да вкарат контрастното вещество
Shocked.. на тази реплика просто не се стърпях...

Момичетата вече са го казали, цветната снимка  е едно от задължителните изследвания.. за мен и двата пъти беше кофти изживяване, но това не е важното..

Иначе по отношение на докторите - ние решихме да почнем с бебеправенето преди точно 2 години, тогава реших да отида на профилактичен преглед, откриха ми 7см киста Shocked, ей така от нищото, последва бърза лапароскопия, след 7-8 месеца незабременяване и инфо от форумите отидох на преглед при специалист в репродуктивна клиника, откриха ми още екстри, в следствие на които преминах към вариант инвитро ( година и 3 месеца след начало на опитите).. Сега съм в почивка след процедурата.. Общо взето кратък опит във времето, но наситен на процедури и изследвания, за съжаление без успех до тук.

# 28
Ей ама вие ме стреснахте та нали Димитров е ендокринолог  ,той ги гледа, гледа ми и гушата, Александров ги гледа и Д-р Лазарова всички бяха категорични ,че изследванията са добри. То иначе щеше да ми дадат някой друг хормон и готово. Та дори ми правиха инсето без стимулация и хормони. Е направо се отчаях . Кажете ми къде да търся такива Д-ри . И дайте надеждни моля ви се………….. Praynig

# 29
  • Мнения: 763
На мен пък не ми харесва съотношението между ЛХ и ФСХ  Thinking
Embarassedтова го сметнах одеве, ама забравих да го напиша. А ти ако видиш моето съотношение....
Ако речеш да си ги мерим, ама се съмнявам да ме биеш  Hug
tancho надежда винаги има  Peace Защо не прочетеш в Зачатие повече за СПКЯ, не те плаша, просто е добре да си информирана. Мисля, че там ще намериш малко повече отговори за съотношението м-у ЛХ и ФСХ. Аз съм с такава диагноза, и съвсем наскоро посетих лекар, който ми даде много големи надежди. Определено не са ти идеални изследванията, и май ще трябва да смениш доктора, щом твърди че всичко е наред.  white   е права, пусни си отново изследванията, но добави и кръвна захар и инсулин. Много е важно обаче в коя лаборатория ще ги правиш  Peace Пак ти казвам, няма да се стряскаш, това което трябва да направиш е да намериш кадърен ендокринолог, сега не си спомням дали си споменала от къде си, момичетата тук могат да ти препоръчат добър специалист в тази област, в зависимост от местоживеенето ти.

Общи условия

Активация на акаунт