GPS навигация

  • 10 757
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 454
Като вариант никой до сега не е споменал за телефон с вграден GPS. Миналата година ползвах такъв, а мъжът ми продължава да ползва. Kартите са много добри, вариантите за различни GPS програми са също много и човек има избор. Има ги и в интернет, така че не се налага и да се купуват. Става въпрос за следното:
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1456

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Искам да попитам за GPS за проследяване на автмобили. Ние сме фирма с десетина автомобила и шефът иска да им сложи GPS, за да знае къде са в даден момент. Можете ли да препоръчате нещо?

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076


имаме такава
доволна съм, има проблем само с новите пътища... картите са на 2-3 години ...

няколко човека се оплакват от ТомТом, не намира адреса, не дава най-краткия или най-бързия път.

аз нашата само мога да я похваля, само дето картите са й скъпи.
за сега безплатни не съм намерила Rolling Eyes

# 18
Първия въпрос е за какво ще го ползвате този ГПС?
За навигация с кола по пътищата, за туризъм, за офроуд?
От това зависи избора.
България все още не е таргет за фирмите които правят карти и за това картите не са много подробни. ГПС-ите дето са вк колите работят само с оригинални дискове които само производителя на автомобила може да ви даде.
Най лесно моге да се сдобиете с ГПС е като си вземете смартфон примерно някоя Nokia N series и да си купите ГПС приемник с блутоот. На смартфона си слагате ТомТом или каквото си искате и сте готови.
Между другото ако е за афтомобил за тези пари по добре си вземете PDA което хем е с голам екран и е тачскреен, може да има вхраден ГПС и като бонус си е почти компютър с Wi-Fi  и всички екстри. Освен това може да си слагате карти от къзето намерит, не сте ограничени платформено с конкертина модел.

# 19
Имам да, Гармин Нуви.
Живея в чужбина и ми е много полезен дори и из града, води ме навсякъде.
Пробвах го и в София, но определено познавам улиците по-добре.  Wink
Хубав подарък е, ако има нужда от него мъжът ти.

# 20
  • Мнения: 1 028
А нещо плаща ли се при използването на такава навигация?
Сакън,мълчи,сега ще измислят някаква такса Mr. Green

# 21
  • При драконите
  • Мнения: 34
Гармин - портативен. Местим си го от кола в кола. Но е важно да са ти ъпдейтнати картите, иначе направо можеш да се изгубиш. Веднъж така си взех рент-а-кар от летището във Франкфурт, зададох на тамагочито адрес в Хановер и... добре че в Германия пътните знаци не са изкрадени като тук.  Rolling Eyes Карах си по новопостроената магистрала, а навигацията повтаряше отчаяно "оф роуд", "оф роуд" и се опитваше да ме върне обратно  Joy Joy Joy
За България - не съм я ползвала, но знам от колеги, че вече има карти и работят.

Общи условия

Активация на акаунт