Какво е новото при мен 6

  • 21 065
  • 300
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
И аз да се запиша от вчера имам пак интернет та чета всичко като луда, новото при нас че Никола вече учи английски в предучелищната група, ужас Joy Аз пък ще сменям работа та дано с таткото да сси напаснем работното време

# 16
  • Русе
  • Мнения: 729
На matakosmata и Mama_Galia_66 честито  smile3521 newsm62

# 17
  • космополитно
  • Мнения: 941
Новото при нас трети (първи отпразнуван) ДенДен! Три торти- за "гадината"; за у дома и трета (оказала се с ръст почти на рожденичката)- за първото в живота й детско парти! Последната избрах по каталога с критерий: "да е по-така" - класически кръгла- бойкотираща правоъгълните "игрища"... и хайде да е на два ката, щото на един е стандартно!... И като и видях параметрите ooooh! Съвсем съвсем по-така!  Money

# 18
  • Русе
  • Мнения: 729
Venecias да ти е живо и здраво момиченцето.  Много love001 от нас.

# 19
  • космополитно
  • Мнения: 941
Venecias да ти е живо и здраво момиченцето.  Много love001 от нас.
Благодаря! Чудесно преживяване е да откриеш и друга будуваща душа по никое време! Признателност за хубавото пожелание!

# 20
  • Мнения: 1 612
Гале,честити ходещи крачета! Е сега ще стане интересно!  Wink
матакосмата то така се тръгва. Днес една думичка, утре втора. Браво на Вас!
Калина стискам палци всичко да мине добре с Преси!
kossi успех на срещата! Не се притеснявай!
Wildberry напълно те разбирам как се чувствах. Аз за моето кученце мога човек да убия ако му стари зло. И аз се притеснявах за моята Лори (немска овчарка), но социалната каза, че с домашен любимец е по-добре за детето. Пък и четох една статия в bg-mamma, където пишеше, че децата, които контактуват от малки с кучета и котки развиват по-малко алергии. И то колкото са повече животните - толкова по-добре.
Ето линка:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1124/
ИВКА 10 и slava73 браво на децата! Ключът към успеха са компютрите и чуждите езици!
Venecias честито Ви първо детско парти! Я покажи тортите, че ми стана интересно!

За всички:   bouquet

Новото при мен е, че вчера катастрофирах много лошо. Един тъпанар мина на червено и аз се ударих в него, а той удари трета кола. Такова ужасно преживяване не съм имала. Идеше ми този дивак да го  #2gunfire .
На всичкото отгоре и кученцето беше с мен в колата и милото много се е стресирало. Дано и мине по-бързо.
Аз съм с поддържаща шина на врата (слава Богу не е счупен) и много ме боли. Но ще се оправя.
Изкарах си медицинско и смятам да го съдя този.
Ох оплаках се.
Пристигнаха вчера и днес общо 10 писъмца за вписване в регистрите! УРААААА!

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Лили, ужас Shocked Shocked Sad, бързо да се оправяш! Hug
И аз сега карам курсовете за шофьор и ми е мъка. никой не спазва предимство, до сега за 5 часа щяха да ме блъснат поне 10 пъти. ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 9 517
lilia_n_s бързо да се оправяш. Важното е, че сте живи. Sad

# 23
  • Мнения: 1 612
wa_wa, Фоксче благодаря Ви! Наистина в България се воюва на пътя. За съжаление някои хора си мислят, че са над правилата и законите! Внимавайте много и се пазете!

# 24
  • Мнения: 4 138
ау, лоша работа. да се оправяш. яката е гадна, ама необходима. мен са движението не м и се говори. аз книжка нямам. мъжът ми се пеняви всеки път като излезем. ще изкравам в германия, може да е скъпо, ама поне няма да си скъсан нервите.

# 25
  • Мнения: 3 715
Аз моите шофьорски курсове ще ги карам през пролетта, сега се уча нелегално и безплатно, но мога да карам само на първа и напред, завой правя криво-ляво, обаче пътя го водя като човек, изпил две бутилки мавруд. Най-лошото е, че се пеня много и се карам и заяждам вместо шофьора, обсебила съм клаксона и си мечтая да ми изкарат един от моята страна, че все се протягам да го стигна и отнасям свирепите погледи на шофьора. Провиквам се през прозореца, показвам елегантни комбинации от пръсти, абе простакеса съм отвсякъде. Мъжът ми се страхувал да ме пусне сама, че щяло да има кълбета по софийските улици. Та не знам какво ще излезе накрая.

# 26
  • Мнения: 4 138
купих си цвете. пластмасово, с тръбичка и помпичка. навеждаш се да го помиришеш и пръссссссссссс. кефско. днеска цял ден лъжа детето да го помирише. преобличах я 10 пъти. много необходим аксесоар. особено към костюма ми за карнавала. ето да видите ква съм готина. и нови обувки имам, с 5 номера по-големи. на детето мисля да спретна идентичен костюм, да си пасваме. баща и има костюм на кокошка.
http://images20.snimka.bg/004461379.jpg

# 27
  • Мнения: 224
Цитат
...... особено към костюма ми за карнавала. ето да видите ква съм готина. и нови обувки имам, с 5 номера по-големи. на детето мисля да спретна идентичен костюм, да си пасваме. баща и има костюм на кокошка.
.......

      newsm62   

Дай още снимки

# 28
  • Мнения: 677
Поздрави на всички мами за първи думички,крачки,писъмца ,торти и т.н.
Да са живи и здрави децата и да ни радват.
Новото при мен е, че не мога да стигна до нета вечер.
Идвам си от работа,ходим с Цеци на пиано,пишем букви, цифри и ноти,свирим заедно и само чакам да стане 22.00ч. и да си легна.
А и работата ми е много натоварена, нали сега почнаха почти като начало на учебната година и т.н.,но ми харесва да съм там с децата и колегите.
Ще ме извинят всички от нета,че не пиша почти в повечето теми.Но ми е много трудно като изпусна нещо през седмицата да вляза с разбиране в дискусията,ще гледам скоро да се справя повече като имам нет и на работата и през почивните минути да съм сред вас..

# 29
  • Мнения: 2 084
Аз съм изпуснала "новата" тема. Това с катастрофата е голям кошмар. Надявам се при Лили всичко да е наред. Крачетата на мама Галя това, за което мисля ли е? Кой ли е проходил?
При нас новото е, че няма и хо другата Коледа да си напишем писмата. Всеки ден е различно желанието. Най се потресох от идеята за "контерията за боклука" и за камиона за боклука. Искат хората камион за боклук. Добре, че имаме още десетина варианта. Дано се разминем с боклуджийския камоин, всъщност и с двата.
  clean clean

Общи условия

Активация на акаунт