Днес кого ще поздравим 3

  • 21 172
  • 324
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 843
Милата!
Прощавай, аз си признавам, че не го гледам, а само като мерна, че е писал някой особено близък за мен човек, надничам тук...  Embarassed

Желая ти великденско чудо, от сърце! И много здраве!  Hug

# 316
  • Мнения: 883
Честити рождени и менни дни на всички, които неволно съм пропуснала поради дългото си отсъствие.
  bouquet
Да сте живи и здрави, всеки ден да ви носи по някое чудо - дори едн аусмивка може да направи деня прекрасен!

Светкавица, по Великден стават чудеса! Желая ти го от сърце!

lora_77, ти си знаеш  Hug

Дарена, малкият мъж до теб е най-прекрасното, което може д ати се случи, а мисля, че той пък е случил на майка  Hug

Мата, абе защо искаш да го сменяш Галин  newsm78 Аз не го познавам лично (засега), ама все ми се чини, че той струва колкото двама (без значение на възрастта) готини мъже. Да ти е жив и здрав!

# 317
  • Мнения: 4 138
Светкавица, честит рожден ден. Господ здраве да ти дава, а на близките ти бетонени нерви Mr. Green мноо убави ора сте, ама голямо търпение се иска, докато човек ви накара да сте щастливи. е, поне при нас беше така де. жените овни са май много по-големи оптимисти, или да го кажем другояче, по-малко песимисти, или както Галин обича да се изразява - реалисти. ама какво да си говорим, знаем разликата между мъжете и жените..........ние сме по-добрата половина от човечеството.

арен е човека, няма да го сменям. обаче, нека го е страх Twisted Evilтова поддържа вниманието.
мерси момичета. жив и здрав да ми е. то и с мен лесно не се живее, ама поне никога не е скучно.
мисля, че това, че е записан на 2 април, а е роден на 1 ви в 23.45 му е проблема. майка му не е искала да е първопарилско чадо. да се надяваме, че останалите петдесетина години от живота си ще ползва за да се доближи до фактическата дата на раждането си и настроението и.
дадох му да прочете, стана му много приятно.........и каза да кажа, че е много мерси  bouquet

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 12:59 от matakosmata

# 318
  • Мнения: 677
Честит рожден ден,светкавица.
Жива и здрава.
 Hug

# 319
  • Мнения: 690
Олеее, Светкавица, зло да те забрави!  Hug
Много здраве, радост и щастие и сбъднати мечти.

# 320
  • Мнения: 2 722
Светкавица, много ме е срам. Хем аз писах да те включат, ама един акъл - за през лято и през зима стига, ама пролет и есен ми се губи нещо  Embarassed
Много здраве и късмет ти пожелавам, за останалото хората са измислили кредитните карти  Laughing
Дано скоро се сбъднат съкровените ти желания.

# 321
  • Русе
  • Мнения: 729
Светкавица, аз по принцип съм си вечната патерица, все изтървам  Embarassed дните.Желая ти много щастие, любов, късмет и най-вече от здраве да не се оттървеш. Hug

# 322
  • Мнения: 11 935
благодаря на всички, които ми писаха поздравления и вие да сте здрави и щастливи!

# 323
  • Мнения: 2 084
Светкавица, честит рожден ден! Щастливи дни и топлина, много мечти и много вяра!
Това с патериците става традиция. Но искрено се радвам с празника на всеки. Злото да те забрави!   bouquet

# 324
  • Мнения: 1 652
Светкавица, "по-добре късно отколкото никога"- Честит рожден ден! Желая ти здраве, много радости, усмивки и любов!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт