Всичко за Пукет.

  • 23 557
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Мона Лиза,ако тръгваш пеш и аз идвам! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 655
Dolores, благодаря за инфото  Hug Hug Hug
А ти в кои хотели беше в Пукет и Банкок?

Направо като разказвате ми иде да хукна пеш натам  Mr. Green  bouquet
В Пукет бяхме на Патонг бийч хотел Пукет Гранд тропикана, а в Банкок в хотел Arnoma.

# 32
  • Мнения: 884
Лени,кога ще ходите на почивка там ,ако не е тайна? Ние ще ходим февруари,въпреки че други намерения имах (ми6и ,ако чете ) Blush
Аз искам да попитам трябват ли още визи след като сме вече в  ЕС ?  newsm78
Избрахме си страхотен хотел около  Пукет,обаче в трипадвайзър се оплакваха ,че е на 50мин. с такси от центъра/заведенията ,а това изобщо не ми допада като идея! Похвалете по-тих хотел не толкова далеч  Confused
Плажовете за общо ползване ли са или частни към хотелите ?

# 33
  • Мнения: 1 655
Лени,кога ще ходите на почивка там ,ако не е тайна? Ние ще ходим февруари,въпреки че други намерения имах (ми6и ,ако чете ) Blush
Аз искам да попитам трябват ли още визи след като сме вече в  ЕС ?  newsm78
Избрахме си страхотен хотел около  Пукет,обаче в трипадвайзър се оплакваха ,че е на 50мин. с такси от центъра/заведенията ,а това изобщо не ми допада като идея! Похвалете по-тих хотел не толкова далеч  Confused
Плажовете за общо ползване ли са или частни към хотелите ?
Да трябват визи, бях февруари месец. Относно плажа примерно на Патонг бийч плажа за мен е отвратителен, не ходихме там а само по острови или на Ката ной или Ката бийч.

# 34
  • Мнения: 6 167
Февруари, живот и здраве.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 00:06 от Lennie

# 35
  • Мнения: 6 167
Благодаря на всички!
Ние вече сме почти готови да тръгваме ( нищо, че остават 2 мес).  Mr. Green
Резервирахме хотел на Патонг ( 1300 бата) , имаме билети за самолета, остава виза за мен.
С което отговарям на в-са дали трябва виза на macoball.
Изчетох всичко от сайта на МВнР на Тайланд, БГ не е в никой от списъците без визи или визи от летището  Rolling Eyes
В София има консулство ( имат и сайт), приемат заявки за визи и онлайн ( късметлийка).
В заявката пише какво трябва да представиш, като документи.

Другото, което мога да ти кажа е, че едва резервирахме хотел, всичко е пълно!
Преди 2 г. мъжът ми резервира само месец преди пътуването, сега с голям зор.


# 36
  • Мнения: 11 747
Fossil, как се казва хотела?
Бреее, голям наплив казваш....
Пожелавам ви едно невероятно изкарване, което съм сигурна че ще е такова - щом е на Пукет, просто няма друг вариант! Hug

# 37
  • Мнения: 6 167
Пина, хотела е C&N , намира се почти в центъра на Патонг, 200 м. от морето и 50 м. от търг. център.
2 пъти ни отговарят, че са пълни, 1 път че има стая ( познават мъжа ми) , накрая с големи недоразумения ни потвърдиха резервацията.

# 38
  • Мнения: 884
И ние вече сме почти готови с датите  очертават се 3-17ти или10-24ти фев., избрахме и хотел- Холидей Ин в Пукет.Имам и резервен вариант ,ако там свършат местата до 2-3 дни.Тези дни ще съгласуваме  самолетни билети / хотел  с това ,което е свободно. После ще ходя да си вадя виза. Още не съм гледала за хотел в Банког,но предполагам него ще вземем пакет със самолетните билети.

# 39
  • Мнения: 2 070
Лени, май трябва да се ваксинираш също така против някви неща.
Имам приятелка, която изакара май доста евтино за 20тина дни в Тайланд плюс всичкит тези обиколки. Около 600 долара и струваше самолетният билет през Москва май. И още толкова някъде беше похарчила, но не са спали в хотел с другото момиче, а са се шматкали насам-натам, по няккави квартирки и хостелчета евтини са били. Обиколили са супер много места.

# 40
  • Мнения: 11 747
Няма за какво да се ваксинира според мен Thinking Аз поне не се ваксинирах против нищо, както и другите хора, които познавам и са били там по-рано или по-късно.

# 41
  • Мнения: 5 103
Като хотел бих препоръчала Мовемпик  Peace
Няма ваксинации.
http://www.ontravel.bg/hotel.php?id=783

# 42
  • Мнения: 6 167
Tайландките  Mr. Green

Ние сме готови за път, но се притеснявам за моята виза.
Исках да попитам за колко време ви издадоха визи и имаше ли проблеми?!
Аз използвам тук турагенция, уж всичко сме дали - снимки, резервации и тн, но вече 10 дни никой не ми се обажда  Rolling Eyes

ДеЩо, няма ваксини. Но си направих здравна застраховка, да съм спокойна.

# 43
  • Мнения: 884
Lennie ,ходих лично до посолството(в Лондон) аз и след 2 дни беше готова. Може би заради куриерите да я бавят.Кога летите?

# 44
  • Мнения: 6 167
на 6ти.
Утре ще ходя до агенцията да видя какво става...

Общи условия

Активация на акаунт