Режим на Пиер Дюкан - 44 част

  • 22 887
  • 583
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 556
Мише Hug
Мама миа,добре дошла.Успех!
Момичета,на мен ли така ми се струва или Фоли изчезна някъде
 докато писах,забелязах-Последен член: mama7   - Мама 007,имаш конкуренция

Дорчее ,и теб рядко виждам напоследък.Как върви режимът на свекъра ти

Мишле Hug

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 12:38 от dezire_s

# 511
  • Мнения: 615
Здравейте,момичета.От доста дни чета вашите теми тук,а от 4 дни съм на режима и се чувствам много добре.Благодаря на Didoki -тя ме зариби.
Вече ще пиша по често тук,защото много ми харесва.Успех на всички отслабващи.
Добре дошла Мама Миа, тук ще ти е много приятно. Успех с Дюки, стискам палци.

# 512
  • София
  • Мнения: 2 245
Фоли прави голям ремонт и е лудница при нея. Чухме се и каза, че ще дойде на софийската среща.

Дорчето обаче верно се губи някъде  newsm78

Добре дошла Мама Миа!   bouquet

МБМHug май и Мама Миа е от нашите, а?  Joy

# 513
  • Мнения: 615

Добре дошла Мама Миа!   bouquet

МБМHug май и Мама Миа е от нашите, а?  Joy


Ами така като гледам по ника ДА Joy Joy
Започнахме да се множим. Grinning

# 514
  • София
  • Мнения: 2 613
Ей-сега ми дадоха фиша за заплатата и заради извънредния труд сумата е по-висока от по принцип- и едновременно се дарвам като видя тази по-висока сума, едновременно от това зная, че тя мие коствала почивката през почивните дни и време, прекарано с любимия човек- Rolling Eyes Rolling Eyes
Вие как бихте се чувствали на мое място, момичета- Rolling Eyes

# 515
  • София
  • Мнения: 2 245

Добре дошла Мама Миа!   bouquet

МБМHug май и Мама Миа е от нашите, а?  Joy


Ами така като гледам по ника ДА Joy Joy
Започнахме да се множим. Grinning

Дааа, ставаме много  Crazy  Joy

# 516
  • Мнения: 615
Ей-сега ми дадоха фиша за заплатата и заради извънредния труд сумата е по-висока от по принцип- и едновременно се дарвам като видя тази по-висока сума, едновременно от това зная, че тя мие коствала почивката през почивните дни и време, прекарано с любимия човек- Rolling Eyes Rolling Eyes
Вие как бихте се чувствали на мое място, момичета- Rolling Eyes

Ще изхарча повишението на заплатат с любимия човек и ще си наваксаме загубеното време. Simple Smile Heart Eyes

# 517
  • София
  • Мнения: 2 245
Ей-сега ми дадоха фиша за заплатата и заради извънредния труд сумата е по-висока от по принцип- и едновременно се дарвам като видя тази по-висока сума, едновременно от това зная, че тя мие коствала почивката през почивните дни и време, прекарано с любимия човек- Rolling Eyes Rolling Eyes
Вие как бихте се чувствали на мое място, момичета- Rolling Eyes

РалчеHug  лошо е, че не си починала и не си била с любимия човек, но не го мисли.... тези дни са минали вече.  Аз бих отишла да си купя някоя дрешка с тези пари. А може и един хубав масаж да си подариш!  Wink

# 518
  • Мнения: 2 180
Фиуууу, прехвръквам за малко - не съм чела назад нищичко и нямам време. Само да ви кажа, че другата дюканка в офиса има днес рожден ден и такива почерпки.......няма да изреждам. Искам само да кажа, че тортата ме изкушаваше яко и си взех книгата /нашата библия/ под мишница, за да ме пази и виках "Анатема! Анатема!"  Laughing  Joy Другите се скъсаха от смях с мен, ама аз им го върнах като им казах, че тортата им е вкисната, а лешниците в нея-огранени. Хихик! Хванали са ме детските днес и ми е едно олигофренско, простете!
Ей, варненките - ай на среща бе мацки! Пишете ми едно ЛС ако се организирате, че искам да си разходя готиното дупе нанякъде.  hahaha

# 519
  • София
  • Мнения: 2 613
Мише- за масаж пък въобще не се бях сетила- Heart Eyes Heart Eyes
Може и така да направя, благодаря за идеята, а от теб искам да се усмихваш по-често, за каквото ти дойде на ум, даже и от нещо супер дребничко, като някоя песен, която са пуснали и на теб ти харесва, например, защото така със сигурност ще се почувстваш по-добре, поне според мен- Heart Eyes Heart Eyes
И още нещо- за мен няма незаменими хора!

# 520
  • Мнения: 1 241
Бубе, става за 18.00 в Хитър Петър

# 521
  • София
  • Мнения: 2 245
Мише- за масаж пък въобще не се бях сетила- Heart Eyes Heart Eyes
Може и така да направя, благодаря за идеята, а от теб искам да се усмихваш по-често, за каквото ти дойде на ум, даже и от нещо супер дребничко, като някоя песен, която са пуснали и на теб ти харесва, например, защото така със сигурност ще се почувстваш по-добре, поне според мен- Heart Eyes Heart Eyes
И още нещо- за мен няма незаменими хора!

Ралче,   Hug мерси мила! Вече съм много по-добре! Само дето очите са ми като понички... hahaha И наистина няма незаменими хора. Всяко зло за добро!  Praynig

# 522
  • Мнения: 469
Имам чувството, че мъжете се страхуват точно от умни и красиви жени, но това си е за тяхна сметка.
Но, колкото и понякога да се държат лошо, понякога са и добрички, преди 1 час получих поздравления от по-шефа (аз имам трима - един малък, по-голям и най-голям, малкият отдавна цъка на волята, която имам), та днес по-големия ми направи комплимент, че съм отслабнала много, дори се изрази, че като мъж вижда много добра промяна дори и в лицето ми - как дане го обичам, като се има пред вид, че е по-малък от мен.
Аз с много голямо съжаление ви напускам, чак до понеделник, защото все още нямам вкъщи монитор. Имам време да мисля до утре дали 1 или 1/2 чаша червено вино да изпия за здравето на детенцето ми, защото се страхувам от игличката и балона, т. к. съм все още много, ама много близко до тази 9-ка.
Вещи, до поденелник сигурно ще си направила вече новата тема, можеш да ме пишеш - 1 кг., а ако не те затруднява да ми коригираш и началната дата, която е  27.08 .
Много ви обичам, ще ми липсвате.
Приятно прекарване на всички, които имате възможност да се срещнете и леки и отслабващи почивни дни!

# 523
# 524
  • Мнения: 456
Ей-сега ми дадоха фиша за заплатата и заради извънредния труд сумата е по-висока от по принцип- и едновременно се дарвам като видя тази по-висока сума, едновременно от това зная, че тя мие коствала почивката през почивните дни и време, прекарано с любимия човек- Rolling Eyes Rolling Eyes
Вие как бихте се чувствали на мое място, момичета- Rolling Eyes
Напълно сте разбирам, Ралче. И аз се намирам в подобно положение, дори и по-лошо. Сега добре, но по-време на сезона аз дори не мога да се прибера да спя в къщи. Заемам длъжност за която съм си мечтала още като започнах преди 6 години работа във фирмата и разбира се се гордея като се има предвид възраста ми и труда който положих когато учех и работех едновременно. Тази чудна работа ми костваше връзката с предишния ми приятел и това лято с мъжа ми също, въпреки че много се старая да компенсирам когато през зимата съм си вкъщи. Пропуснатите мигове май не могат да се компенсират - при мен са повече.
Мише, с тебе съм! Продължавай напред и горе главата!

Общи условия

Активация на акаунт